Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Зміст договору будівельного підряду

Зміст договору будівельного підряду

Назва:
Зміст договору будівельного підряду
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,89 KB
Завантажень:
312
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
“Зміст договору будівельного підряду”Зміст
Вступ..................................................................................................... стор. 3
Розділ I. Поняття і значення договору будівельного підряду .........стор.6
Розділ II. Сторони договору будівельного підряду...........................стор.18
Розділ III. Повноваження сторін у договорі будівельного підряду..стор.25
Розділ IV. Відповідальність сторін договору будівельного підряду..стор.40
Висновок..................................................................................................стор.55
Список використаної літератури ..........................................................стор.58


Вступ
Договір будівельного підряду в наш час широко застосовується. Договір будівельного підряду спрямований на будівництво і здачу в установлений строк об’єкта або виконання інших будівельних робіт відповідно до проектно – кошторисної документації, і відповідно до цього договору замовник зобов’язується надати підрядникові будівельний майданчик (фронт робіт), передати затверджену проектно - кошторисну документацію, якщо цей обов’язок не покладається на підрядника, прийняти об’єкт або закінчені будівельні роботи і оплатити їх. При укладанні договору будівельного підряду можуть укладатися договори про поставку матеріалів, устаткування, договори про перевезення матеріалів устаткування.
Договори підряду в будівництві мають особливості-зумовлені тривалістю виробничого циклу, значними витратами і характером самого будівельного процесу, техніки робочої сили. Крім того будь якій об’єкт будівництва має територіальне закріплення – розміщується на певній земельній ділянці. Тому при укладенні і виконанні договору будівельного підряду слід враховувати не тільки цивільне, адміністративне, фінансове законодавство, а й норми земельного і природоохоронного права.
Актуальність цієї теми полягає в тому що укладення договорів будівельного підряду зменшує кількість об’єктів незавершеного будівництва. В умовах ринкової економіки значно підвищується роль договірних засад в організації будівельного процесу.
Найповніше використання можливостей договору будівельного підряду з метою прискорення будівництва, поліпшення його якісних показників є важливим напрямом вдосконалення господарського механізму інвестиційної діяльності в цілому і капітального будівництва зокрема.
Слід відмітити ,що договір будівельного підряду не розроблений і не вивчений в монографіях вчених цивілістів і внаслідок чого потребує дослідження, вивчення і нових розробок.
Отже у межах єдиного договірного ринку – підряду – і в інвестиційній діяльності, складовою якої є капітальне будівництво, застосовується різні види договорів на виконання робіт у галузі проектування, будівництва монтажу устаткування та його налагодження. Ці договори охоплюють відносини між замовником і підрядником з приводу виконання певних робіт (створення нового об’єкта, або його реконструкція, розширення або його технічне переоснащення) і можуть мати певну специфіку, зокрема зумовлену тим що об’єкт не можливо відокремити від місця його експлуатації.
Об’єктом є правове регулювання відносин, що складається в будівництві, яке здійснюється чинним цивільним законодавством, зокрема ЦК України (Глава 61 параграф 3), положенням про договори в капітальному будівництві та іншими нормативно – правовими актами і не передбачає самостійного регулювання договору будівельного підряду, оскільки всі підрядні договори містяться в одній главі і мають один уніфікований режим правового регулювання.
Предмет – норми, що регулюють відносини в галузі капітального будівництва. Завдання в галузі будівництва на сучасному етапі є докорінна зміна інвестиційної політики, значне скорочення кількості одночасно споруджуваних об’єктів, значне зменшення рівня незавершеного будівництва.
Необхідно визначити ряд завдань в галузі будівництва, які полягають у наступному:
Збудувати об’єкт, здати об’єкт у встановлені строки;
Виконати будівельні роботи відповідно до проектно – кошторисної документації;
Надати замовником підряднику будівельний майданчик (фронт робіт) і передати проектно кошторисну документацію, якщо це не покладається на підрядника;
Замовник повинен прийняти об’єкт або закінчені будівельні роботи і оплатити їх.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Зміст договору будівельного підряду

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок