Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> курсова робота українською мовою: Охорона праці жінок та неповнолітніх за трудовим законодавством

Охорона праці жінок та неповнолітніх за трудовим законодавством / сторінка 13

Назва:
Охорона праці жінок та неповнолітніх за трудовим законодавством
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,61 KB
Завантажень:
611
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Правило, яке сформульоване в цій статті не має ознак формальної визначеності, а тому не може бути визнане класичною правового нормою. Воно не має також механізму забезпечення, зокрема – санкції. Стаття 186 КЗпП виражає соціальні наміри держави; є політичною декларацією.
Вищевказані гарантії поширюються також на батьків, які виховують дітей без матері, а також на опікунів (піклувальників) Науково-практичний коментар до законодавства України // Б.С. Стичинський, І.В. Зуб, В.Г. Ротань. – 4-те вид. доповн. і перероб. – К.: Видавництво А.С.К. – 2003 .– 1024 с. (нормативні документи та коментарі). .
1.4. Правове регулювання оплати праці жінок
Згідно позиції автора Л. Чубар – судді Конституційного суду України, яка зазначає, що: «У всьому світі основні клієнти служби соціальної допомоги, одержувачі допомоги і таке інше – жінки. І сталось це так тому, що вони бідні, а бідні тому, що не можуть знайти хорошу роботу.
Формально законодавство проголосило рівність, але практично приймається велика кількість актів, які залишають можливості для дискримінації у просування по службі, прийомі на роботу тощо. Непряма дискримінація зовсім присутня, як концепція у трудовому праві нашої країни, незважаючи на те, що вона реально існує, як правило, у вигляді протекціоністського по відношенню до жінок законодавства. Це призводить до одержуваного жінками доходу. Найбільш реально, для жінок одержувати роботу у державному секторі, де більш менше дотримується закон про рівноправність, але саме там найбільш низька заробітна плата.
В медичній, освітянській сферах працюють в основному жінки, але питання співвідношення між соціальною значимістю цієї праці та її оплатою державою не розглядається. В тій галузі державного сектору, де заробітна плата найбільш висока, доступ для жінок утруднений. Відбувається професійна агрегація за ознакою статі, побудована на концепції праці жінок у низькооплачуваній сфері. Це явище має назву фемінізація низькооплачуваних професіональних груп Л. Чубар: Права жінок в Україні, як об’єкт правового захисту// Право України. – 2000. – травень. – с. 13. .
Жінка – це ключ, це опора нації. В .Яворівський – народний депутат України, який чимало робить для захисту прав жінок у законодавчому плані, а як талановитий письменних – завше возвеличує українську Берегиню своєю творчістю.
Що сьогодні треба зробити, аби жінці в Україні жилося краще і вона б могла себе реалізувати і в материнстві і в кар’єрі?
Ми нація, яка стоїть над прірвою демографічної катастрофи і потрібно у першу чергу піклуватися про жінку, яка продовжує нам український рід. Вона повинна мати колосальну підтримку, бути після Президента України найголовнішою людиною в суспільстві. Якщо говорити конкретніше, то це має бути належне соціальне забезпечення, треба поміркувати над тим, щоб і декретна відпустка була тривалішою. Письменник наголошує на те, що потрібно перш за все конкретніше говорити про належне соціальне забезпечення, треба поміркувати над тим, що і декретна відпустка була триваліша. Маємо і подумати і над новою формою виховання дітей у дитячих, дошкільних закладах, можливо, якогось типу сімейні дитячі садочки. Адже чи можуть няні чи виховательки в дитячому садку, де в групі 30-40 малюків, належно за ними доглядати?
Дуже важливий аспект заробітна плата жінок. Сьогодні найжалюгідніші плати де? Серед вчителів та медиків, у соціальній службі, де працюють переважно жінки. Як можна народжувати дитину маючи такий заробіток? Та цих жінок поіменно треба називати – подивіться, мовляв, ось ця молода вчителька маючи 350 грн. зарплати ще наважилась дитину народити! Та це ж справжній подвиг Юридичний вісник України. №9 (505) 5-11 березня 2005 р. – с. 5..
Працівник має право на оплату своєї праці відповідно до актів законодавства і колективного договору на підставі укладеного трудового договору. Власник при укладенні трудового договору зобов’язаний повідомити працівнику всі умови оплати праці, її розміри, порядок і терміни виплати.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Курсова робота на тему: Охорона праці жінок та неповнолітніх за трудовим законодавством

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок