Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Множинність злочинів у кримінальному праві

Множинність злочинів у кримінальному праві

Назва:
Множинність злочинів у кримінальному праві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,02 KB
Завантажень:
467
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Множинність злочинів у кримінальному праві


ПЛАН
Стр.
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. МНОЖИННІСТЬ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ
ПРАВІ УКРАЇНИ
1.1. Основні підходи до визначення множинності злочинів
1.2. Ознаки множинності злочинів
РОЗДІЛ 2. ФОРМИ МНОЖИННОСТІ ЗЛОЧИНІВ
2.1. Одиничний злочин та його види
2.2. поняття та види повторності злочинів
2.3. Сукупність злочинів як форма множинності
2.4. Поняття та ознаки та види рецидиву
РОЗДІЛ 3. ПРАВОВІ НАСЛІДКИ ПОВТОРНОСТІ СУКУПНОСТІ ТА РЕЦИДИВУ ЗЛОЧИНІВ
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ


ПЛАН
Стр.
ВСТУП 3
1. МНОЖИННІСТЬ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ
ПРАВІ УКРАЇНИ 5
1.1. Основні підходи до визначення множинності злочинів 5
1.2. Ознаки множинності злочинів 9
2. ФОРМИ МНОЖИННОСТІ ЗЛОЧИНІВ 14
2.1. Поняття та ознаки повторності 14
2.2. Сукупність злочинів 18
2.3. Поняття та ознаки рецидиву 20
ВИСНОВКИ 24
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 26


ВСТУП
Судово-слідчим органам нерідко доводиться стикатися з такими фактами, коли в поведінці винного виявляються ознаки двох і більш злочинних діянь. Залежно від характеру цих злочинних діянь істотно змінюється кримінально-правова оцінка поведінки суб'єкта. Так, в одних випадках все скоєне необхідно кваліфікувати по декількох кримінально-правових нормах (наприклад, при сукупності злочинів), в інших - все вчинене охоплюється лише однією нормою (наприклад, при повторності). У ряді випадків змінюються і порядок призначення покарання, його тяжкість і порядок відбуття. Очевидно, що на користь дотримання законності необхідним є єдиний підхід до вирішення цих питань. Оскільки у всіх цих випадках йдеться про схожі моменти, а саме про вчинення однією особою кількох злочинів, всі ці питання необхідно розглядати в комплексі. У цьому плані безперечно важливим, актуальним і практично значущим для науки кримінального права і судово-слідчої практики є дослідження проблеми множинності злочинних діянь за кримінальним законодавством. Це обумовлюється тим, що діяльність правоохоронних органів, спрямована на зменшення злочинності неможлива без постійної боротьби з випадками вчинення одними і тими ж особами безлічі злочинів, без ліквідації причин і умов, що сприяють повторним злочинам.
У сфері теоретичної розробки проблеми множинності злочинів кримінально-правова наука зробила великий крок вперед вже починаючи з 60-х років, коли з'явилися роботи таких відомих вчених як Кафаров Т.М., Кудрявцев В.Н., Малков В.П., Яковлєв А.М. і інші.
Однак слід підкреслити, що проблема множинності злочинів і відмежування від неї одиничних злочинів все ще потребує подальшого вивчення і розробки. Поки що багато її питань в теорії і на практиці вирішуються по-різному, що не сприяє однаковому застосуванню кримінального закону.
На завершення хотілося б відзначити, що проблема множинності до кінця не вирішена в КК України. Тому необхідно законодавцю ввести до кримінального законодавства поняття множинності злочинів, визначення її форм і різновидів і одиничних злочинів, які з ними межують.


1. МНОЖИННІСТЬ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ
1.1. Основні підходи до визначення множинності злочинів
Злочин завжди заподіює ту або іншу шкоду суспільним відносинам і викликає негативну оцінку збоку суспільства і держави. Ще більш негативну реакцію викликають випадки вчинення особою не одного, а декількох злочинів. При вчиненні особою декількох злочинів, як правило, заподіюється більша моральна, фізична або матеріальна шкода суспільству або окремим громадянам, винний негативно відноситься до інтересів держави, суспільства і окремих громадян. Багатократна злочинна діяльність однієї і тієї ж особи негативно впливає на нестійких в моральному відношенні громадян, особливо на молодь, породжує ілюзії про можливість жити за рахунок суспільства, скоювати злочини безкарно.
Випадки вчинення однією і тою ж особою декількох злочинів нерідке явище в судовій практиці. Встановлення того факту, що особа одночасно або послідовно вчинила декілька злочинів породжує перед слідчо-судовими органами певні правові питання, пов'язані з відмежуванням окремого (одиничного) злочину від декількох, кваліфікацією скоєного і призначенням покарання, правовими наслідками засудження за безліч злочинів, порядком провадження у кримінальній справі про декілька злочинних діянь, з'ясуванням причин і умов, що сприяють вчиненню множинності злочинних діянь і ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Множинність злочинів у кримінальному праві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок