Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Психологія -> Управління системою контролю самостійної роботи студентів вищої школи. Психологічний аспект.

Управління системою контролю самостійної роботи студентів вищої школи. Психологічний аспект.

Назва:
Управління системою контролю самостійної роботи студентів вищої школи. Психологічний аспект.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
35,54 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Управління системою контролю самостійної роботи студентів вищої школи. Психологічний аспект.


ЗМІСТ
Розділ 1. Педагогічні технології організації та управління самостійною роботою студентів як засіб підвищення ефективності підготовки майбутніх фахівців
1.1. Самостійна робота як категорія педагогіки
1.2. Самостійна робота студентів університету як складова підготовки майбутнього фахівця
Висновки до першого розділу
Розділ 2. Роль викладача в організації самостійної роботи
2.1. Референція та спілкування як основні складові самостійної роботи у формуванні професійності та компетентності майбутніх фахівців
2.2. Основні підходи до проблеми організації та підготовки самостійної роботи студентів (СРС)
Висновки до другого розділу
Список використаної літератури


Розділ 1. Педагогічні технології організації та управління самостійною роботою студентів як засіб підвищення ефективності підготовки майбутніх фахівців
Ефективність професійної підготовки майбутніх фахівців полягає в діалектичній єдності процесу навчання і виховання, забезпеченні тісного взаємозв'язку професійного навчання з практикою. З цих позицій, особливої ролі набуває проблема теоретичного обґрунтування та експериментального апробування відповідних педагогічних технологій щодо організації самостійної роботи тих, хто навчається.
Аналіз останніх досліджень (Белкіна В.Н, Бондар В.І., Курлянд З.Н. . Масюкова Н. А. , Москаленко П. Г. та ін.) виявив протиріччя між ускладненим соціальним замовленням, пов'язаним з професійною підготовкою та усталеною практикою. що виявляє орієнтацію переважно на репродуктивний характер виконання професійних функцій. Розв'язання даної проблеми започатковано у доведенні того, що саме самостійна діяльність, яка активізує розвиток професійних якостей особистості, виступає гарантом формування потреби постійного пошуку, накопичення знань, розуміння їх сенсу та значення, самостійного використання, що необхідно для постійного професійного зростання особистості з урахуванням вимог сучасності. У зв'язку з цим. Виникла потреба переорієнтації навчально-виховного процесу таким чином, щоби професійне становлення майбутніх фахівців було насамперед націлене на розвиток умінь самостійної роботи.
Водночас, результат досліджень сучасних науковців переконливо свідчать, що високий рівень професійної майстерності та творчого підходу досягається лише за умов. коли виникає і реалізується потреба професійного саморозвитку і самовдосконалення, а також коли виявляється позитивне мотиваційно-ціннісне ставлення до себе. як суб'єкта професійної діяльності. Останнє знаходить свій прояв у безпосередньому здійсненні заходів щодо організації самостійної роботи тих, хто навчається.
Визначення сутності та специфіки педагогічних технологій організації та управління самостійною роботою студентів є сьогодні особливо важливим.
На нашу думку, творча самостійна робота студентів - це діяльність, обумовлена самостійним пошуком .майбутнім фахівцем відповіді на будь-яку проблему, *з метою досягнення релультатів. які мають об'єктивну чи суб'єктивну новизну та оригінальність, а також прогресивність, за умов володіння засобами організації цієї діяльності на тлі позитивного ставлення до пізнання. Головними структурними елементами самостійної роботи студента є її мета і мотиви, які можуть бути як різноманітними. так і суперечливими.
Вони встановлюють потреби,. інтереси особистості майбутнього фахівця. Відповідність мотивів до цілей самостійної діяльності є передумовою його професійного та особистісіного розвитку. Однак протиріччя між цілями та мотивами, ускладнюють цей процес .Збагаченню знаннями та творчому засвоєнню професійного досвіду допомагає зміст самостійної діяльності.
З позицій управлінського підходу до організації самостійної роботи студентів,. ми розуміємо управління самостійною роботою майбутніх фахівців – як цілеспрямовану діяльність викладачів що забезпечує ефективне функціонування навчального процесу та розвиток суб'єктів управління. насамперед їхніх професійних здібностей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Управління системою контролю самостійної роботи студентів вищої школи. Психологічний аспект.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок