Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Психологія -> Скачати курсова робота на тему: Етика і психологія поведінки працівника податкової служби

Етика і психологія поведінки працівника податкової служби / сторінка 10

Назва:
Етика і психологія поведінки працівника податкової служби
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,56 KB
Завантажень:
313
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Завдяки існуючим поглядам на конфлікти як на негативне явище, більшість людей вважає, що вони не можуть ними керувати і намагаються їх уникнути, коли це можливо. Але конфлікт погано піддається корекції, коли він вже набув руйнівної сили. Це потрібно знати, і менеджери і службовці повинні розуміти, що конфлікт збагачує життя, якщо їм правильно керувати.
Конфлікт допомагає окремому робочому колективу й організації в цілому бути в руслі подій, що відбуваються, він дозволяє визначити, що потрібно для розвитку й удосконалення всіх сфер. Уміння керувати конфліктом може стати вирішальним для виживання колективу в цілому.
Конфлікт також ставить службовців перед необхідністю постійно спілкуватися один з одним. Члени колективу починають краще розуміти своїх колег, стають більш чуттєвими до проблем іншої людини. Люди нарешті оцінюють необхідність розуміння норм і бажань іншого і неможливість бути вільним від суспільства, живучи в ньому.
Жити і працювати разом - непросто, цьому потрібно спеціально вчитися. Конфлікт, породжуючи суперечки, перевіряє і весь колектив, і кожного службовця окремо, і може істотно допомогти й у процесі розбору проблеми, і в процесі прийняття рішення.
Сам по собі конфлікт не підсилює і не послабляє організацію. І службовці і менеджери повинні керувати їм, роблячи максимально корисним. Якщо ж вони уникають обговорення своїх труднощів і побоювань, вони не зможуть зрозуміти ні реального стану, ні шляхів розвитку, ні витягти уроків для себе і для інших. На прикладі в Куйбишевській МДПІ видно, що найбільш ефективним засобом вирішення конфліктів є створення постійно діючих нарад, на яких всебічно обговорюються, розглядаються та вирішуються численні проблеми, які виникають в процесі діяльності кожної інспекції. Тому я вважаю, якщо виникає проблема, яка стосується діяльності декількох відділів, необхідно створити робочу групу з представників усіх заінтересованих підрозділів, яка б працювала, поки не буде знайдено компромісне рішення, яке влаштує всіх. Для запобігання негативних наслідків конфліктів, проблемні ситуації повинні розглядатися своєчасно.
Якщо уміло керувати конфліктом, він зміцнює і колектив, і організацію в цілому.
Розглядаючи властивості характеру працівника податкової служби, необхідно виділити такі системи:
властивість , що відображає відношення до платника податків – вимогливість,
властивість, що відображає відношення до праці –добросовісність та працелюбність,
властивість, що відображає відношення до предметів – акуратність,
властивість, що відображає відношення до самого себе – скромність.
Об*єднуючи виділені властивості, ми одержимо портрет податкового інспектора, який має авторитет і у платників податків, і в податкової адміністрації.
П Р О Б Л Е М А |
ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ |
Р Е З У Л Ь Т А Т
1.Конфлікт з приводу взаємозалежності задач. Інші відділи залежать від виконання задачі відділом обліку та звітності ,в частині формування АІС “Галузь”. | Щоб одночасно працювати в системі “TAX” вишукано кошти для заміни та зміцнення комп”ютерної мережі. Комп”ютери відділу закільцьовані в одній мережі. | При формуванні АІС “Галузь” при прведенні розрахункових операцій можуть працювати інші користувачі інспекції.
2 Конфлікт з приводу розподілу функціональних обов”язків. | Наказом по ДПІ платники податків, які мають податковий борг, закріплені за кожним відділом інспекції. | Перехід від спеціалізації по видам податків до спеціалізації по функціональній структурі.
3.Виникнення конфлікту між відділами. | Створення робочої групи з представників усіх заінтересованих підрозділів. | Прийняття компромісного рішення, яке влаштує всіх.
4. Виникнення конфліктних ситуацій між двома інспекторами. | Застосування принципу єдиноначальності,корисних засобів інтеграції. | Щотижневе проведення нарад,на яких обговорюються та вирішуються всі проблемні питання, які виникають у процесі діяльності та прийняття рішень.


7. Використана література:
1. Головаха К.І. ”Психологія людського взаєморозуміння”.-К.:,1998.
2.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота на тему: Етика і психологія поведінки працівника податкової служби

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок