Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Соціологія -> Формування іміджу організації як соціокультурний процес

Формування іміджу організації як соціокультурний процес

Назва:
Формування іміджу організації як соціокультурний процес
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
71,71 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 
Курсова робота на тему: Формування іміджу організації як соціокультурний процес


План


Вступ
Одним з важливих аспектів загального сприйняття й оцінки організації є враження від того, чим вона займається, тобто її імідж (образ). Незалежно від бажань як самої організації, так і фахівців зі зв'язків із громадськістю, імідж - об'єктивний фактор, що грає істотну роль в оцінці будь-якого соціального явища чи процесу. Поняття "імідж" походить від латинського imago, зв'язаного з латинським словом imitari, що означає "імітувати". Відповідно до розумного словника Вебстера, імідж - це штучна імітація чи піднесення зовнішньої форми якого-небудь об'єкта і, особливо, обличчя. Він є уявним представленням про людину, товар чи інститут, що цілеспрямовано формується в масовій свідомості за допомогою пабліситі, реклами або пропаганди. Слід зазначити, що серед різного роду авторів, у тому числі й в Україні, що останнім часом активно "накинулися" на проблеми науки і мистецтва паблік рілейшнз, особливо стала висуватися думка, що саме створення іміджу (іміджмейкерство) і є головним завданням, навіть основою основ даної системи.
Безперечно, працюючи над тим, щоб налагодити плідні і взаємовигідні відносини між організацією і різноманітними групами громадськості, піармени дійсно намагаються піднести її соціальному оточенню в привабливому, у тому числі і спрощеному виді. У своїй практичній діяльності вони виходять з того, що сприйняття іміджу багато в чому визначається тим, що той чи інший соціальний інститут і навіть окрема людина робить і говорить. Тобто імідж можна формувати, уточнювати чи переробляти за допомогою модифікації діяльності, вчинків і заяв соціального суб'єкта.
Однак це зовсім не дає значного підгрунту однозначно затверджувати, що створення іміджу є надзадачею системи управління. Більшість фахівців цієї сфери взагалі з радістю відмовилися б від використання поняття "імідж", оскільки він найчастіше перекручено сприймається і застосовується громадськістю. (29;12)
Мета цієї роботи виявити і детально розглянути всі складові формування іміджу організації через соціальні процеси в суспільстві. У даній роботі буде надана характеристика соціокультурних і інформаційних підходів до керування, аналізується вітчизняний та зарубіжний досвід, розглядаються проблеми соціального партнерства і ключові поняття системи керування.
Актуальність представленої роботи полягає в тім, що в центрі уваги автора знаходиться "людський ресурс", соціально - культурна облаштованість громадян і держави, соціальний простір, соціальні пріоритети і соціальні технології. Сфера керування з'являється самостійною і багатоструктурною сферою професійної діяльності, як з погляду об'єкта впливу, так і його суб'єкта. Курсова робота присвячена розгляду того, як менеджмент може впливати на формування сприятливого для людини культурного середовища, проектувати соціокультурні моделі організацій, формувати культуру спілкування і взаємодії в процесі праці, а також підприємницьку і корпоративну культуру.
Об’єктом дослідження в роботі виступає імідж організації, його складові та всі соціальні процеси, які мають безпосередній вплив на його формування.
Предметом дослідження виступає система формування іміджу в будь-якій організації.
В роботі були використані літературні джерела, як вітчизняних дослідників соціальних процесів в суспільстві, так і зарубіжних авторів, які займалися дослідженням питання формування корпоративної культури та іміджу організації.
Для досягнення поставленої мети автор ставить перед собою такі завдання:
Дати теоретичне визначення соціальним процесам та їх видам:
визначити параметри і критерії виміру соціальних процесів;
Охарактеризувати процес формування іміджу організації:
розглянути поняття соціальних організацій, їх внутрішню структуру та положення групи всередині організації;
Проаналізувати значення корпоративної культури для організації:
розглянути типи організаційної культури, екологію для її формування та управління корпоративною культурою;
Охарактеризувати імідж організації для її успішної діяльності:
- детально розглянути поняття, передумови та підгрунття для розвитку іміджу організації, визначити етапи його формування та методи управління корпоративним іміджем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40 Курсова робота на тему: Формування іміджу організації як соціокультурний процес

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок