Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Соціологія -> Соціальна робота з молоддю на прикладі діяльності Галицького районного центру соціальних служб для молоді.

Соціальна робота з молоддю на прикладі діяльності Галицького районного центру соціальних служб для молоді.

Назва:
Соціальна робота з молоддю на прикладі діяльності Галицького районного центру соціальних служб для молоді.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
36,08 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Курсова робота
Соціальна робота з молоддю на прикладі діяльності Галицького районного центру соціальних служб для молоді.


Зміст
Вступ | 3
Проблеми формування і реалізації державної молодіжної політики в Україні на сучасному етапі |
7
1.1 Основні завдання державної молодіжної політики в Україні | 8
1.2 Формування державної молодіжної політики в Україні з урахуванням проблем європейської і євроатлантичної інтеграції | 15
2. Правове та організаційне забезпечення державної молодіжної політики та соціальної роботи |
26
2.1 Законодавча та нормативна база державної молодіжної політики у сфері соціальної роботи.
3.Аналіз соціально-економічного становища молоді на загальнодержавному та місцевому рівні.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури |
26
34
45
47


Вступ
Серед усіх глобальних процесів, що останнім часом мали місце на планеті найпомітнішим і найвідчутнішим є зміна світоглядних орієнтацій молодих людей. Особливо гостро вона проходить у країнах, що переживають глибокі суспільні злами та зміни. За таких умов і в Україні нині формується нове покоління громадян. Тож закономірно, що від їх громадянської позиції, активності, творчості значною мірою залежить успіх розбудови України, як нової суверенної держави.
Молодь завжди уособлювала майбутнє людства. Намагаючись брати повноправну участь в житті суспільства, молоді люди намагаються чим швидше вписатися в існуючий порядок – соціалізуватися. Разом з цим, будучи основним людським ресурсом розвитку країни, молодь виконує роль основної сили, яка перетворює існуючий порядок, є провідником соціальних змін, економічного розвитку і технічного прогресу держави.
Творча уява, ідеали, могутня енергія і потенціал молоді мають важливе значення для забезпечення постійного розвитку того суспільства, в якому вона живе. Як підкреслює Балакірєва О.М. – керівник центру соціологічних досліджень УкрНДУ проблем молоді: “Проблеми з якими зіштовхуються молоді люди, а також їх уявлення і надії є одним з основних компонентів завдань і перспектив розвитку нинішнього суспільства, а також майбутніх поколінь”. [18, с.34]
Те, якою в майбутньому буде наша держава, як житиме її народ, багато в чому визначається тим, якою э, а особливо стане наша молодь, як до неї ставиться суспільство.
Якщо молодь України буде витиснута на узбіччя виробничого, соціального, духовного життя, то майбутнього в нашої молодої держави немає. У молоді, як і всієї нашої країни, чимало проблем, тому сьогодні як ніколи важливо консолідувати зусилля всіх, кому не байдуже власне майбутнє і майбутнє всієї України, хто зацікавлений у послідовному вирішенні невідкладних питань суспільства.
Враховуючи щирість прагнень та максималізм, що природно притаманні молоді, стають цілком зрозумілі намагання молодого покоління не тільки знайти відповідь, а й вирішити всі гострі проблеми та негаразди у нашому суспільстві саме сьогодні, не відкладаючи на майбутнє, не перекладаючи це на плечі прийдешніх поколінь. А це можливо виключно при наявності ефективної державної молодіжної політики, тісної співпраці всіх гілок влади. Від створення відповідної правової бази до практичної реалізації і свобод молодих громадян, гарантованих Конституцією України.
В умовах соціалізації сучасної молоді не діє багато основних нормативних документів, які забезпечують її життєдіяльність. Це і незначні матеріальні та фінансові ресурси держави, які сьогодні виділяються на молодіжні програми та заходи. Спостерігаються нерівність становища молоді в соціальній, економічній і політичній сферах, погіршення умов життя, складнощі в отриманні освіти, професійної кваліфікації, забезпечення зайнятості. Молодь у своїй більшості стикається з особливими проблемами та непередбачуваністю щодо свого майбуття.
Проблеми молоді та їх соціальні потреби обумовлені не тільки економічними негараздами. Одним з дестабілізуючих факторів нинішнього стану української молоді є знецінення духовних цінностей. На сьогоднішній час є актуальною проблема падіння серед значної частини молоді цінності праці на виробництві, розумової праці, освіти, науки, знань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Соціальна робота з молоддю на прикладі діяльності Галицького районного центру соціальних служб для молоді.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок