Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Соціологія -> Об'єднання громадян-добровільне громадське Формування

Об'єднання громадян-добровільне громадське Формування

Назва:
Об'єднання громадян-добровільне громадське Формування
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,47 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
План
ВСТУП
Р.1. Об'єднання громадян-добровільне громадське Формування.
1. Порядок створення та припинення діяльності об'єднань громадян
2. Права об'єднань громадян та відповідальність за порушення
законодавства. Р.2. Класифікація громадських об'єднань.
1. Принципи класифікації громадських об'єднань.
2. Види об'єднань громадян. 2.2.1 .громадські організації;
2.2.2.політичні партії;
2.2.3.релігійні органі заціі;
2.2.4.кооперативні організації;
2.2.5.інші громадські організації. Висновок


Вступ
Стрижневою,найважливішою політичною організацією суспільства є держава.Проте не єдиною. Вона перебуває,"живе"в оточенні інших різноманітних організацій,утворень,Формувань,які так чи інакше стикаються,взаємодіють з нею-співпрацюють чи конфліктують впливають на державу і водночас зазнають тією чи іншою мірою впливу з і і боку.Серед цих
організацій,утворень,особливо виділяються громадські організації та політичні парті і,в які можуть об'єднуватись громадяни України для здійснення і захисту своїх прав і свобод,задоволення політичних,економічних,соціальних, культурних та інших інтересів.
Це право громадян закріплене в статті 36 Основного Закону Украіни-Конституціі України,де говориться ,що "громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та інших інтересів,за винятком обмежень,встановлених законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку,охорони здоров"я населення та захисту прав і свобод інших людей " 1.
Право громадян на свободу об'єднання є невід'ємним правом людини,яке закріплене Загальною декларацією прав людини.Воно гарантується законодавством України ,зокрема,3аконом України "Про об'єднання громадян ".Держава сприяє розвитку політичної та громадської активності,творчої ініціативи громадян і створює рівні умови для діяльності іх об'єднання громадян складається з Конституції України,3акону України "Про об'єднання громадян", актів законодавства,прийнятих відповідно до цього
закону.
Р. 1. Об'єднання громадян-добровільне громадське Формування.
1.1. Порядок створення та припинення діяльності об"едналь громадян.
Особливим законом , що регламентує діяльність громадян.є Закон України "Про об'єднання громадян ".Згідно зі ст.1 цього закону "Об"єднання громадян є добровільне громадське Формування , створене на основі єдності інтересів для спільноі реалізації громадянами своїх прав і свобод"!. Відповідно до цього закону об'єднання громадян , не залежно від назви (рух,конгрес,асоціація. Фонд,спілка) визнається політичною партією або громадською організацією.
Політичною партією є об'єднання горомадян-прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, які мають головною метою участь у виробленні державної політики. Формуванні органів влади .місцевого та регіонального самовряду-вання і представництво в іх складі. Громадською організацією є об'єднання громадян для задоволення та захисту своїх законних соціальних,економічних , творчих ,вікових,національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів.
Згідно ст 6 Закону України " Про об'єднання громадян " об'єднання громадян створюються і діють на основі добровільності, рівноправності іх членів,самоврядування законності та власності. Вони вільні у виборі напрямів своєї діяльності.Обмеження діяль-ності об'єднань громадян може встановлюватись тільки Конституцією України.
Вони не підлягають легалізаціі,а діяльність легалізованих громадян забороняється у судовому порядку ,коли іх метою є-. (ст.4 Закону України "Про об'єднання громадян ") 1 Закон України " Про об'єднання громадян ",ст.1*
зміна шляхом насильства конституційного ладу і в будь-якій протизаконній Формі територіальної цілісності держави;*
підрив безпеки держави у Формі ведення діяльності на користь іноземних держав;*
пропаганди війни ,насильстваа чи жорстокості ,Фашизму та неофашизму;*
розпалювання національної та релігійної ворожнечі;*
створення незаконних воєнізованих Формувань;*
обмеження загальновизнаних прав людини.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота на тему: Об'єднання громадян-добровільне громадське Формування

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок