Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Теорія держави та права -> Державно-правова система України у період незалежності.

Державно-правова система України у період незалежності.

Назва:
Державно-правова система України у період незалежності.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,46 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Курсова робота
Державно-правова система України у період незалежності.


Зміст
Вступ…………………………………………………………………………….....3
Розділ 1 Державна система України
1.


ВСТУП
За всю історію існування, Українська держава не була повністю самостійною і незалежною. Завжди існували сусідні держави, які претендували на її територію, її ресурси. Проте український народ намагався відстоювати свої інтереси, але йому це не завжди вдавалось. З періодів незалежності Української держави можна виділити такі: Київська Русь та Галицько-Волинське князівство, Козацьку та Гетьманську держави, УНР та ЗУНР, які об’єдналися; і сучасна Українська держава, яка розглядається в цій роботі.
Як і кожна інша держава, Україна має свою власну державну і правову системи, які обумовлюють взаємне існування.
Формування незалежної державності в Україні на відміну від попередніх років відбувалось мирним шляхом. Затвердженню незалежності сприяло позитивне ставлення до України інших держав. Зокрема велике значення має для України визнання її з боку Росії, яка була впевнена у збереженні своїх керівних позицій у межах СНД. Україна вступила у СНД на рівних та вільних умовах і взяла курс на економічне співробітництво. Це передбачає існування двосторонніх чи багатосторонніх взаємовигідних відносин між країнами, які входять до складу СНД. Проте з Росією Україні поки що не вдалося встановити таких відносин, які б повністю задовольнили обидві сторони. Найгострішими питаннями на сьогоднішній день є Крим та Чорноморський флот у Севастополі, а також газовий конфлікт, який виник зовсім недавно. Українська політика щодо Росії має зважений характер, усі спірні питання вирішуються шляхом переговорів.
Автор намагається розкрити в цій роботі основні моменти, тобто вловити головну суть процесу державотворення на Україні. В роботі подана деяка інформація про події, які передували цьому процесу, а також дається аналіз деяким актам, які були прийняті в результаті державотворення. Ціль курсової роботи - показати, як проходив цей процес після проголошення незалежності України. Що ж стосується права, то тут подається характеристика тих нормативно-правових актів, які були прийняті за період реформування правової системи, створеної у радянські часи. Вони мали на меті зміну та доповнення певних правових норм, які не відповідали об’єктивним суспільним потребам. І ці норми ввійшли до нових кодексів галузей права.
Курсова робота складається з 2-ох розділів. Перший розділ “Державна система, України”. В ньому автор розкриває основні поняття державності і причини, які спонукали український уряд проголосити незалежність української держави. В розділі описуються ті умови, які передували проголошенню незалежності, адже український народ з давніх-давен прагнув утворити свою державу, але в цьому йому заважали і тому дуже важливим став процес державотворення, який почався з проголошення суверенітету української держави. Також в цьому розділі подається аналіз державного ладу України. До нього входять державні та недержавні органи, які приймають участь в управлінні нашою країною.
Другий розділ “Правова система України”. Тут подається характеристика основних галузей права, які були сформовані за період від початку процесу державотворення і майже до наших днів. Їхнім основним змістом діяльності є регулювання суспільних відносин у всіх сферах життя. Своє відображення правова система знаходить у законодавстві. Норми права в Україні грунтуються на нормах моралі.
Об’єктом дослідження цієї курсової роботи є державно-правова система України у період незалежності.
Предметом даної курсової роботи є державні органи влади, Конституція України, джерела права, система законодавства.
Завдання даної курсової роботи – проаналізувати всі державотворчі та правотворчі процеси, які відбувалися і продовжують відбуватися у період незалежності України.
Мета курсової роботи – дослідити основні події у державному формуванні України, її державний устрій, а також дати аналіз основним нормативно-правовим актам, які стосуються тої чи іншої галузі права.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Державно-правова система України у період незалежності.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок