Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Теорія держави та права -> КОНСТИТУЦІЯ США ТА РЕАЛЬНІ ПРАВА ГРОМАДЯН

КОНСТИТУЦІЯ США ТА РЕАЛЬНІ ПРАВА ГРОМАДЯН

Назва:
КОНСТИТУЦІЯ США ТА РЕАЛЬНІ ПРАВА ГРОМАДЯН
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,70 KB
Завантажень:
4
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
??????? ??????
? ??????? ??????? ? ????? ?????????? ?????
?? ????:
«??????????? ??? ?? ??????? ????? ????????»


?????
?????
?????? 1
???????? ??????????? ??? ?? ?? ??????? ????
1.1. ???????? ?? ????????? 
??????????? ???  ???? 1.2. ??????????? ??? ??? ????????????
? ??????? ?????? ???????? ??? 1.3. ??????????? ??? ??? ?????? ? 
???????????? ?????????? ??? 1.4. ??????????? ??? ??? ????????? ???
1.5. ??????????? ??? ??? ???????????? 
?????? ???????

?????? 2
???????? ?? ??????????? ??? ?? ?????????? ???? ??????
2.1. ????? ??? ?????
2.2. ?????????? ??????? ?? ????????????
??????? ????????
2.3. ???????????? ???????? ????????
?? ????????? ???????
2.4. ???????? ???????? ????????? ?????

?????? 3
??????? ?????? ???? ? ?????? ?????? ? ???

????????

?????? ???????????? ???????????
Тема даної курсової роботи є досить актуальною. Обравши шлях незалежного розвитку у серпні 1991 року, український народ поставив собі за мету створення правової держави, необхідним елементом якої е верховенство Конституції у правовому просторі держави. Водночас надзвичайно важливим завданням подальшого розвитку українського суспільства є реальне забезпечення проголошених Конституцією прав и свобод людини. У цьому зв’язку вкрай необхідно вивчати як історію становлення і розвитку конституційного ладу сучасних високорозвинутих країн, так і сучасний стан дотримання в цих країнах прав людини.
Метою даної роботи є аналіз змісту Конституції США та характеристика її приписів, пов’язаних з правами громадян. Як відомо, американський народ живе за нормами своєї конституції вже понад 200 років, майже не змінюючи її, що свідчить про оптимальність її вихідних положень. Не тільки професіоналізм та грамотність відзначають авторів цього юридичного документу. В ньому сконцентровані знання, мудрість та культура останніх століть розвитку людства, революційна непримиреність першопроходців суспільства вільних, високе почуття справедливості.
Статті Конституції США містять чіткі формулювання, що виключає можливість трактувати їх по різному. Як наголошував голова Верховного Суду США Дж. Маршалл, протягом 200 років Конституція США «…спрямовувала розвиток урядових інституцій, створюючи засади для політичної стабільності, індивідуальної свободи, економічного зростання й суспільного прогресу.» ?????????? ? ?????????? ??????. ?????.— ???????????? ???????? ?????????? ??????, 1989.— ?. 6..
В колишньому СРСР та в незалежній Україні опублікував чимало наукових робіт, присвячених Конституції США. В них Основний закон американської держави розглядається з точки зору зовнішньої та внутрішньої політики, економіки, юриспруденції і т.і. Проте більша частина цієї літератури, тобто та, що була видана до кінця 80-х років, написана з позицій класового підходу й комуністичної методології, отже показує американське суспільство расової та соціальної нерівності. Лише впродовж останнього десятиріччя почали з’являтися книги (здебільшого переклади американських видань), які акцентують увагу на досягненнях правової системи США, на загально-людському характері американської конституції як правової запоруки прав людини.


РОЗДІЛ 1
Розробка Конституції США та її основні ідеї
1.1. Розробка та прийняття Конституції США  року
Формування США, як незалежної держави, охоплює порівняно невеликий історичний відрізок часу. З моменту утворення на території сучасної держави перших колоній англійських переселенців колоній в першій половині XVII ст. і до юридичного оформлення США в єдину федеративну державу після прийняття Конституції в 1787 році минуло дещо більше, ніж півтора століття.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: КОНСТИТУЦІЯ США ТА РЕАЛЬНІ ПРАВА ГРОМАДЯН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок