Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Теорія держави та права -> Мілітаризм Спартанської держави

Мілітаризм Спартанської держави

Назва:
Мілітаризм Спартанської держави
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
53,48 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Мілітаризм Спартанської державиЗміст
Вступ…………………………………………………………………………………..3
Розділ І «передумови утворення Спартанської держави»………………………….. ………………………………………………………………………………………….
Розділ ІІ «Елементи мілітаризму в державному устрої Спарти»…………………...
………………………………………………………………………………………….
 
Розділ ІІІ «Суспільний устрій Спарти» ……………………………………………...
………………………………………………………………………………………….
Висновки…………………………………………………………………………
 
Список використаних джерел…………………………………………………...
Вступ
Актуальність теми дослідження. На фоні сьогоденної перебудови і становлення України, як цілісної, суверенної та демократичної держави, слід враховувати історичний досвіт інших країн світу. Однією з таких країн на нашу думку може бути Спарта із її яскраво вираженим військовим характером. І дійсно однією з ознак розвинених країн світу є високопрофесійна дисциплінована та мобільна армія, чого нажаль в нашій армії ми не бачимо.
Щодо вибору Спарти як держави дослідження якої буде актуальним для України то тут ми можемо навести ряд аргументів на підтримку нашої гіпотези це і те, що в Спарті вперше виникла професія воїна та існування постійної армії, також в Спарті існувала сувора система виховання майбутніх воїнів під пильним контролем держави яка починалася з відбору тільки здорових дітей, слід згадати і про сувору дисципліну порушення якої тягло важкі наслідки але найголовніше спартанці не лише навчались військовій справі але й підтримували військову боєздатність не займаючись будь-якими іншими справами крім військових.
Некомпетентність, халатність, часті порушення дисципліни, слабкий рівень підготовки та недостатня кількість уваги з боку держави це одні з слів які характеризують наше військо і є причинами деградування її як такої яка змогла дати сильний відсіч ворогу. В Спарті військова справа була найважливішою з усіх, їй приділялось багато уваги вона була тим коренем на якому трималася вся держава, хоча це і було викликано малою кількістю спартанців в порівнянні з величезною кількістю неповноправних переїклів та безправних ілотів. Але без сумніву Спарта могла дати відсіч ворогу який наважився б випробувати спартанську військову могутність.
Щодо України то рівень відбору та підготовки українських військових бажає кращого. Погана підготовка прявляється у некомпетентності та невідповідності нормам що виливається у летальні наслідки які в свою чергу зменшують повагу цивільного населення та інших країн. На нашу думку слід перейняти досвід країн в яких військова справа була розвиненою навіть з тих країн які припинили своє існування, серед всіх країн особливу увагу заслуговує Спарта тому що за всю історію не було більш мілітаризованої країни ніж Спарта особливу увагу заслуговують деякі з особливостей спартанського війська, які реорганізували б українську армію підняли б професіоналізм, боєздатність та високу кваліфікованість серед них: суворіший відбір військовослужбовців, Збільшення кількості років служіння в армії, посилення рівня як фізичної так і розумової підготовки, збільшення уваги держави до військовослужбовців, достанє матеріально-технічне забезпечення, посилення виховання дисципліни серед військових всіх рівнів, виховання почуття військової повинності серед населення ці та багато інших нюансів змінили і підвищили б рівень військовослужбовців, що в свою чергу підняло авторитет України на світовій арені.
Звичайно переносити весь устрій Спарти буде недоцільно і нерозумно тому що Спарта – це держава із жорстоким соціальним поділом. Спартанці становили непереможну армію. Сувора дисципліна забезпечували військову перемогу над тими, хто сумнівався у здатності Спарти відстояти свої політичні інтереси. Однак Спарта була закладником власного успіху, спартанці зробили те, що Тойнбі називав tour-de-force. Детально розроблена система гарантовано продукувала воїнів, для армії, що не знала поразки. В той же час та сама система привела до занепаду, оскільки не дозволяла адаптуватись до нових умов. Євґенічна програма, що дозволяла залишати лише сильних дітей, і статева політика призвели до систиматичного зменшення населення Спарти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 Курсова робота на тему: Мілітаризм Спартанської держави

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок