Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Історія розвитку закладів громадського харчування

Історія розвитку закладів громадського харчування

Назва:
Історія розвитку закладів громадського харчування
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,61 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота
на тему: Інтерєри закладів громадського харчування


Зміст
1. Вступ.
2. Історія розвитку закладів громадського харчування.
3. Десять кращих інтер'єрів ресторанів міста Івано-Франківська.
4. Творча частина:
а) опис пошуків та проектів;
б) робота над проектом (графічною частиною проекту).
5. Висновок.
6. Список використаної літератури.
7. Додатки.
1
Вступ
Заклади громадського харчування відіграють одну із важливих ролей у житті кожної людини. На всіх етапах розвитку суспільства громадське харчування розглядалося як один з важливих факторів рішення соціально-економічних задач, зв'язаних зі зміцненням здоров’я людей, підвищенням продуктивності праці, ощадливим використанням продовольчих ресурсів, економією часу на приготування їжі в домашніх умовах, створенням умов для подальшого розвитку особи.
Всім відомо, що для розвитку та популярності певного закладу громадського харчування має грамотне створення екстерєру та інтерєру приміщення, які будуть відповідати його призначенню. Від правильного планування та оформлення приміщення буде залежати економічне та фінансове становище закладу. Дизайнерське оформлення приміщення повинно підкреслювати призначення того чи іншого закладу харчування, враховувати категорію населення, яка буде найчастіше його відвідувати та особливості харчування у даному закладі (наприклад заклади швидкого харчування). У приміщенні кафе, бару, ресторану, їдальні повинно створюватися середовище, яке найбільш повно задовольняє матеріальні і духовні потреби людини. Дизайнери повинні перш за все вирішити матеріально-естетичні проблеми приміщення за допомогою різноманітних прийомів, органічно поєднуючи форму, колір і матеріал. Зовнішнє оформлення кафе, барів, ресторанів, їдалень повинно обовязково відповідати внутрішній атмосфері приміщення та гармонійно поєднуватися з іншими архітектурними спорудами, які знаходяться біля них, не порушуючи загального архітектурного ансамблю, а навпаки, доповнюючи його. Приміщення громадського харчування повинно бути спроектоване таким чином, щоб не тільки зодовольняло потреби споживачів, але й полегшувало роботу людей, які там працюють, значно зменшувало навантаження та сприяти підвищенню ефективності праці.
2
Естетична сторона дизайну є хоч і не першим, але важливим чинником у процесі завершального формоутворення інтер'єру і пробуджує у людях почуття задоволення та радості.
Відвідування закладів громадського харчування повинно приносити не тільки позитивні емоції, а й бажання повернутися туди ще раз. Саме над цими завданнями і повинні працювати дизайнери. Вони повинні створити атмосферу зитишку в приміщенні кафе, бару чи ресторану.
Дизайнер, який задіяний у процесі створення закладу громадського харчування повинен визначити функціональні зони, які будуть у приміщенні та їх розміщення, уявити яким повинно бути обладнання окремих зон, його взаємне розміщення та вигляд закладу вцілому.
Перш, ніж розробляти дизайн ресторану, кафе чи бару потрібно подумати про його тематику. І тут фантазія може провести від загробних сцен фільмів-жахів, до космічних пейзажів у далеких галактиках, від дитячих сюжетів із мультфільмів, до творчості певного художника чи стилістики цілої епохи в історії мистецтв. Величезний запас усіляких стилів для інтер'єрів кафе, барів і ресторанів зосереджений у національних тематиках, у глибинах історії і літератури. Але навіть, якщо стиль інтер'єру, що сподобався, вже існує у даному місті та реалізований в інтер'єрі ресторану «конкурента», не слід перейматися. Досвідчений дизайнер повинен створити на цю тему зовсім інший, унікальний інтер'єр і безумовно кращий (адже створювати проект «на тему», бачачи недоліки попереднього - значно легше!).
Все це дає можливість створити оригінальний інтер'єр приміщення, не схожий на будь-який інший. Саме це додає певному закладу харчування індивідуальності та певного характеру, який і буде приваблювати відвідувачів.
Весь дизайн повинен бути зосередженим на тому, щоб максимально догодити клієнтові.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Історія розвитку закладів громадського харчування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок