Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Особливості взаємовідносин в системі “гість-послуга” в технології обслуговування в готельному комплексі “Братислава”

Особливості взаємовідносин в системі “гість-послуга” в технології обслуговування в готельному комплексі “Братислава”

Назва:
Особливості взаємовідносин в системі “гість-послуга” в технології обслуговування в готельному комплексі “Братислава”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,47 KB
Завантажень:
197
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Особливості взаємовідносин в системі “гість-послуга” в технології обслуговування в готельному комплексі “Братислава”


План


Вступ
Невипадково вперше в історії України уряд проголосив туризм одним з пріоритетних напрямків розвитку національної економіки, адже туристичний бізнес визнано ще й одним з найбільш високорентабельних і швидкоокупних. Визнанням ролі та місця України у світовому туристичному співтоваристві стало її обрання до складу Виконавчої ради Всесвітньої туристичної організації – керівного органу цієї міжнародної установи, структурного підрозділу ООН. Це дозволить нашій країні активніше інтегруватися в міжнародний туристичний простір і сприятиме розвитку в Україні різноманітних видів туризму, підвищенню економічної ефективності та посилення соціального спрямування в галузі.
Туристичним центром світового значення стала прекрасна столиця України - Київ, віком 1500 років, стольне місто стародавньої та могутньої Київської Русі, історичний центр східнослов’янської державності та духовності. Сучасний Київ з населенням понад 2,5 млн. чоловік і територією близько 800 кв. км є осередком великого туристичного потенціалу.
До послуг туристів у Києві близько 1000 ліцензованних туристичних підприємств, готелі, кемпінги, туристичні бази, санаторії, будинки відпочинку, чудові курорти, ресторани, бари, казино, бістро, кафе, комфортабельні автобуси та легкові автомобілі. І головне багатство столиці – безмежна гостинність українців, приваблива краса народних традицій, невичерпна духовність національної культури.
Індустрія гостинності – це сфера підприємництва, що складається з таких видів обслуговування, що спираються на принципи гостинності, що характеризує дружелюбністю щодо гостей (словник Уебстера).
Важливе місце в індустрії займає готельний бізнес, широкий і різноманітний характер якого охоплює елементи, зв'язаних з ним секторів індустрії, наприклад харчування, відпочинок і розрізнення й ін., відповідно готельний бізнес демонструє більш широку і різноманітну організаційну структуру, чим інші сектори індустрії.
Підприємства індустрії гостинності мають загальні характеристики, що визначають природу індустрії гостинності. А остання формує організаційну структуру підприємства, визначає їхню управлінську політику й операції:
Велика кількість підприємств різних розмірів і видів розкидані по країні і світу;
Багато підприємств працюють цілодобово і всі дні тижня;
Ціни фіксовані і високі, пропозиція також фіксована, але існує їхня сезонність коливання, що залежать від непередбаченого попиту;
Це індустрія і виробництва й обслуговування;
Існують різні клієнти з різними потребами і чеканнями;
Обслуговування спрямоване безпосередньо до клієнта, а пропонований продукт має відчутну і невловиму природу;
Багато операцій комбіновані, більшість з них виконуються одночасно;
Потрібно високий рівень координації і часто в дуже стислий строк;
Від менеджерів потрібно високий професіоналізм вправність, особливо в питаннях керування;
Крім висококваліфікованої роботи існує і багато некваліфікованої роботи;
Більшість робіт мало оплачувані;
Персонал часто змушують працювати позаурочний час;
Велика частка молодіжної, жіночої і півгодинної роботи;
Багато працівників з інших країн;
Велика текучка усередині індустрії.
Усе це повинен знати і вміти досвідчений менеджер. У своїй курсовій роботі я хочу показати модель керування готелю «Братислава». У першому розділі, ми розглянемо характеристику, у другій - організаційну систему готелю і третій розділ буде присвячений фірмовому стилю.


1. Ефективність використання готельного господарства в Україні
Щорічно Київ щиро приймає мільйони гостей з усього світу. Подальший розвиток столиці як центру політичних, економічних, соціальних та історико-культурних зв’язків України сприятиме поширенню регіональних і міжнародних відносин, створенню відповідних умов для забезпечення сучасного рівня пересування мешканців і гостей столиці. Особливо це стосується готельної інфраструктури міста, що поки що не відповідає усталеним вимогам світових стандартів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Особливості взаємовідносин в системі “гість-послуга” в технології обслуговування в готельному комплексі “Братислава”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок