Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Аналіз технологій надання готельних послуг. На прикладі: готелю «Надія»

Аналіз технологій надання готельних послуг. На прикладі: готелю «Надія»

Назва:
Аналіз технологій надання готельних послуг. На прикладі: готелю «Надія»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,97 KB
Завантажень:
439
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
КУРСОВА РОБОТА
На тему: Аналіз технологій надання готельних послуг
На прикладі: готелю «Надія»
 


Вступ
Наше сьогодення – час, коли молода самостійна Україна робить кроки до інтеграції в Європу, в світ, де господарюють економіки з високорозвинутими технологіями.
Ринковий готельний бізнес, якого ми прагнемо досягти, неможливий без загальноукраїнських нормативних технологічних засад, особливо в галузі гостинності, яку можна вважати національною рисою українського народу. Усім відома традиція зустрічати почесних гостей хлібом-сіллю.
Слово “гостинність” (фр. hospice) означає “притулок подорожніх”, “благодійний дім”.
Гостинність як науковий термін визначає систему заходів та поря-док їх здійснення з метою задоволення найрізноманітніших побутових, господарчих і культурних запитів гостей туристських підприємств, їх запобігливого обслуговування наданням низки послуг.
Послуга — це результат безпосередньої взаємодії виконавця та спо-живача, а також особиста діяльність виконавця, спрямована на задово-лення потреб споживача.
Готельна послуга - це результат діяльності готельного підприємства, спрямованої на задоволення відповідних потреб туриста.
Засоби розміщення класифікуються за багатьма ознаками. Є готель-ні, підприємства і додаткові засоби розміщення. Готелі відрізняються залежно від розташування, набору і вартості послуг, що надаються, рів-ня обслуговування і кількості номерів, форми власності та ін.
За роки незалежності в Україні досягнуто певних успіхів у розвитку індустрії туризму і готельного господарства. Вітчизняна туристська сфера стає невід'ємною складовою світового туристського ринку. У 1997 р. у м. Стамбулі на XII Генеральній Асамблеї Всесвітньої туристської ор-ганізації (ВТО) Україну було прийнято дійсним членом цієї впливової міжнародної міжурядової організації, що об'єднує 138 країн світу. Свідченням високого авторитету України у світовій туристській спіль-ноті стало обрання її до складу Виконавчої Ради ВТО. У Діловій Раді ВТО Україну представляє Київський інститут туризму, економіки і пра-ва, готельний комплекс "Дніпро" та Київська міська державна адміні-страція.
1.1. Загальна характеристики готелю «Надія»
Івано-Франківськ – центр Прикарпаття, передгір’я мальовничих Карпат, одне з найбiльших i найдревнiших мiст цього регіону, яке було засноване в середині ХVII ст, а в 1662 роцi отримало Магдебурзьке право. Впродовж багатьох епох час залишав свiй вiдбиток на його обличчi. Давня ахiтектура центральної частини мiста і неповторна краса Карпатських гiр приваблюють туристiв у всi пори року. Отож і не дивно, що саме в такому мальовничому місті знаходиться готель "Надія". Готель розташований в самому центрi мiста поруч iз музично-драматичним театром iм.I.Франкa, головпоштамтом, магазином "Делiкатес", залiзничним вокзалом.
Готель на 385 мiсць, який відповідає усім сучасним вимогам. Кожний номер має всi зручності, в тому числi телефон, телевiзор, кабельне телебачення, холодильник. У вартість проживання включено сніданок у ресторані (шведський стіл). По бажанню офіціанти ресторану можуть обслужити у номері. При готелі є автостоянка з охороною на 140 місць. Для вiдпочинку готель пропонує широкий вибiр захоплюючих подорожей мальовничими куточками Карпат, вiдвiдання єдиного в свiтi музею "Гуцульщина" в м.Коломиї, Манявського скиту (одного з найдавнiших в регiонi монастирiв), Яблунецького перевалу, мiст Косова, Галича, перлини Карпат - Яремчi, мiста водоспадiв, легенд та печер народного повстанця Олекси Довбуша. Всi подорожi супроводжують професiйнi екскурсоводи та перекладачi, отже можна не тiльки побичити гарнi краєвиди, а й познайомитись з iсторiєю, традицiями та легендами краю.
При поселенні в двомісний номер однієї особи плата за номер зменшується на 25 грн. При поселенні у номер трьох чоловік стягується додаткова оплата - 55 грн.(проживання) +25 грн.(сніданок).
Готель надає такі послуги: автостоянка, таксі, магазин, обмін валют, Інтернет, ресторан, кафе, пачечна, прасувальня, послуги перекладача, конференц-зал, банкетний зал, організація семінарів та бізнес-зустрічей, фуршетів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Аналіз технологій надання готельних послуг. На прикладі: готелю «Надія»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок