Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Організація торгівлі верхнього одягу

Організація торгівлі верхнього одягу

Назва:
Організація торгівлі верхнього одягу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,52 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Організація торгівлі верхнього одягу


План
Організація торгівлі верхнього одягу.
Нормативно-правова документація продажу товарів.
Характеристика робочого місця.
а) меблі торгового залу;
б) види робочих місць.
Приймання груп товарів верхнього одягу по кількості і якості документальне оформлення.
Підготовка верхнього одягу до подачі на робоче місце.
Характеристика асортименту верхнього одягу.
Маркування, умови зберігання, вимоги до якості товарів верхнього одягу.
Особливості продажу верхнього одягу.
Характеристика виробників товарів.
Висновки і пропозиція.
Список використаної літератури.


ПРАВИЛА ПРОДАЖУ НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ
І. Загальні положення
1. Ці Правила регламентують порядок приймання, зберіган-ня, підготовки до продажу та продаж непродовольчих товарів через роздрібну торговельну мережу, а також визначають вимоги у дотриманні прав споживачів щодо належної якості то-варів і рівня торговельного обслуговування.
2. Правила поширюються на всі господарюючі суб'єкти на території України незалежно від форм власності, які пройшли реєстрацію в установленому порядку і мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на здійснення торговельної діяльності у сфері розд-рібної торгівлі непродовольчими товарами.
3. Господарюючий суб'єкт у своїй діяльності повинен керу-ватися Законами України "Про захист прав споживачів", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя насе-лення", "Про пожежну безпеку", Порядком заняття торговель-ною діяльністю і правилами торговельного обслуговування на-селення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 № 108, цими Правилами, іншими нормативними документами, що регламентують торговельну діяльність.
4. Роздрібний продаж непродовольчих товарів здійснюєть-ся у торговельних підприємствах: спеціалізованих, в т.ч. фірмових, з універсальним асортиментом непродовольчих то-варів, спеціалізованих відділах (секціях) підприємств з універ-сальним асортиментом продовольчих товарів, в підприємст-вах споживчої кооперації "Товари повсякденного попиту", у дрібнороздрібній торговельній мережі. Парфюмерно-косметичні товари і мило туалетне продаються також в аптеках.
Порядок продажу непродовольчих товарів у дрібнороздріб-ній торговельній мережі регулюється окремими правилами.
5. Господарюючий суб'єкт повинен оснащувати складські; торговельні приміщення спеціальним торговельно-технологічним обладнанням та інвентарем у кількості та по видах, що забезпечує необхідні вимоги для зберігання, підготовки до продажу, демонстрації та продажу непродовольчих товарів, дозволяє забезпечити стан приміщень у відповідності з санітарно-гігієнічними, технологічними та протипожежними нормами.
6. Засоби вимірювання, які використовуються при продажу непродовольчих товарів, повинні мати державне повірочне тав-ро і проходити повірку в установленому порядку.
7. Приймання, пакування, маркування, зберігання, продаж непродовольчих товарів здійснюються відповідно до вимог, передбачених нормативно-технічною документацією.
Господарюючий суб'єкт зобов'язаний передати покупцю товар, який за якістю відповідає вимогам нормативних доку-ментів.
Всі непродовольчі товари у господарюючого суб'єкта повинні бути з супровідними документами: товарно-транспортні накладні, рахунки-фактури, прибутково-видаткові накладні, посвідчення про якість, сертифікат відповідності державній системи сертифікації або завірена постачальником копія сер-тифіката відповідності на товар, котрий підлягає обов'язковій сертифікації.
Продаж товарів, що надійшли в Україну по імпорту і підлягають обов'язковій сертифікації, дозволяється тільки за наявності у господарюючого суб'єкта сертифіката відповідності або свідоцтва про визнання іноземного сертифіката в державній системі сертифікації.
На імпортовану продукцію, перелік якої затверджено нака-зом Міністерства охорони здоров'я України в]д 20.10.95 № 190 "Про проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи щодо розробки, виробництва і застосування продукції, яка може негативно впливати на здоров'я людини", повинен та-кож бути гігієнічний .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Організація торгівлі верхнього одягу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок