Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Обслуговування туристів в підприємствах харчування.

Обслуговування туристів в підприємствах харчування.

Назва:
Обслуговування туристів в підприємствах харчування.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,37 KB
Завантажень:
310
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
План
Організація обслуговування туристів, харчування відповідно до класу обслуговування.
Обслуговування туристів в підприємствах харчування.
Характеристика форм обслуговування відвідувача.
Харчування та обслуговування.
Технологічна схема забезпечення харчування туристів і організація харчування.
Класифікація туристичних підприємств харчування.
Принципи функціонування підприємств харчування.
Сертифікація послуг харчування.


Вступ.
Сьогодні туризм є найбільш розвинутою та однією з найдинамічніших галузей світової економіки, в якій зайнято близько 10 % світових трудових ресурсів і яка виробляє близько 10 % світового валового продукту. За прогнозами експертів на протязі наступних 5 років рівень щорічного зростання цієї галузі становитиме 5 %, що створюватиме 2 млн. нових робочих місць.
Річні надходження від світової туристичної галузі становлять 500 млрд. доларів США і очікується, що цей показник до 2010 року зросте до 1 трильйону доларів США.
Україна повинна використати ці можливості для зростання.
Туризм – це саме той сектор економіки, котрий в Україні заслуговує більшої уваги. Ця галузь може забезпечити значний внесок в економіку країни у вигляді нових робочих місць, збільшення надходжень від зовнішньоекономічної діяльності та поповнення державного бюджету через сплату податків.
Туризм – це індустрія експорту, яка, однак, відрізняється від інших експортних галузей одним важливим аспектом. У більшості експортних галузей товари вивозяться з країни до споживача. В туристичній галузі споживач прибуває в країну для того, щоб придбати та спожити вироблені продукти та послуги.
Туристична галузь – це продукція з високим рівнем конкуренції. Більше 100 країн конкурують на світовому туристичному ринку, який постійно змінюється. Сьогоднішній турист надає перевагу відпочинку у місцях з не забрудненим навколишнім середовищем, а також шукає можливості для активного відпочинку, культурного збагачення та самоосвіти.
Україна в цілому та Карпатський регіон зокрема можуть пропонувати саме такі види відпочинку. Карпатський регіон має незабруднене навколишнє середовище, прекрасне здорове повітря, чисті ріки, гори, сільські місцевості, де збережені національні традиції, музеї, церкви та інші прекрасні архітектурні пам’ятки. Регіон може пишатись багатим фольклором та традиціями. Такі риси притаманні небагатьом іншим регіонам світу.
Туризм – це індустрія сервісу. Про нього говорять, як про „індустрію людського спілкування”. Це галузь, в якій новітні технології не можуть зменшити кількість робочих місць. це також індустрія, яка допомагає усунути бар’єри між людьми різних культур та національностей і створює атмосферу миру та розуміння між народами.
Організація обслуговування туристів харчування відповідно до класу обслуговування.
Класи обслуговування застосовуються для позначення якості наданих послуг. У зв’язку з тим, що туристичний продукт є комплексним, обто складеним з набору різноманітних послуг, що мають свої особливі внутрішні градації.
Нормативних стандартів щодо встановлення класів, турів і програм обслуговування не існує як у нашій країні, так і на міжнародному ринку. Тому тур оператори і тур агенти при продажу туристичного продукту умовно позначають рівень обслуговування наступними категоріями: люкс, перший клас, туристичний клас, економічний клас.
Клас „люкс”. при організації туру цієї категорії надають послуги найвищого класу.
Перший клас – також передбачає досить високий рівень обслуговування. Розміщення в готелі категорії „4-5 зірок”, переліт бізнес-класом, відмінну кухню і широкий вибір страв, можливий варіант шведського столу, індивідуальний трансфер, послуги гіда.
Туристичний клас – варіант обслуговування, що передбачає розміщення в готелях категорії „2-3 зірки” в залежності від країни, переліт економічним класом регулярних авіарейсів, харчування за типом шведського столу, груповий трансфер. Трансфер – це послуга, що передбачає, як правило, транспортні переміщення клієнта від аеропорту (залізничного вокзалу, порту і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Обслуговування туристів в підприємствах харчування.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок