Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Проект закладу громадського харчування Ресторан „Леонардо”

Проект закладу громадського харчування Ресторан „Леонардо”

Назва:
Проект закладу громадського харчування Ресторан „Леонардо”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,13 KB
Завантажень:
467
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота
на тему:
Проект закладу громадського харчування Ресторан „Леонардо”


Зміст
Вступ ______________________________________________________________3
Розділ І. Ретроспектива розвитку інтер’єру
1.1 Історія розвитку інтер'єру ресторанів______________________________8
1.2 Розвиток дизайну______________________________________________10
1.3 Характеристика дизайну _______________________________________11
Розділ II. Кращі інтер’єрні рішення ресторанів м. Івано-Франківськ______13
Розділ IІІ. Проект ресторану „Леонардо”
3.1 Ергономічні вимоги для створення ресторанного інтер’єру___________16
3.2 Дизайнерське рішення _________________________________________19
3.3 Створення проекту_____________________________________________21
Висновок___________________________________________________________23
Література__________________________________________________________24
Додатки____________________________________________________________25
Вступ
Дизайн за своєю природою є універсальним (двояким): з одного боку, як мистецтво, з іншого, як технічний витвір. Звертаючись до об'єктивних законів розвитку техніки і враховуючи загальні утилітарні потреби людей, дизайнери мають справу з загальнолюдськими інтернаціональними особливостями предметного світу. Але, з іншого боку, вони включені в конкретну систему виробництва і розподілення, працюють над речами, які мають товарну цінність, зачіпають складні соціально-естетичні механізми формування ідеалу, функціонування художньої культури.
Якщо художник зайнятий в тих галузях промисловості, які пов'язані з використанням прикладного мистецтва і ремесел, де обробка виробів ведеться ручним способом, він є дизайнером тільки в тому випадку, коли створені за його рисунками або моделями речі випускаються значним тиражем, надходять у продаж і не вважаються його особистою роботою.
Задачі дизайну не обмежуються тільки покращенням зовнішнього вигляду предметів, а включають і всесторонне опрацювання структурних зв'язків між предметами, що надають предметному середовищу необхідної функціональної композиційної єдності.
Спроби визначення дизайну продовжуються. Одним із важливих питань при визначанні суті дизайну є питання про співвідношення дизайну з іншими видами мистецтва, про те, як дизайн може входити у сферу художньої творчості.
Дизайнери, як і інженери-конструктори, працюють над формою промислових виробів, які виготовляються серійно, використовуючи при цьому арсенал художніх засобів формоутворення. Іншими словами, інженер, спираючись на свій «технічний» розум, може виконувати роботу дизайнера. Часто буває, коли дизайнер бере на себе функцію інженера, проробляючи технічні деталі, спираючись на так зване неупереджене судження, на свою художню інтуїцію.
Якби у сфері інженерного конструювання можна було логічно прийти до нової форми виробу і конструкції, коли б виріб був повністю незалежним від наявних матеріальних ресурсів, від трудових навичок людей і традицій виробництва, а споживачі завжди відповідали б ідеальній моделі, тоді з'явилась би можливість повного поєднання проектного конструювання і дизайну. Однак в дійсності ще далеко все не так. Навіть у найскладніших з технічної точки зору галузях проектування, суворо детермінованих зовнішніми умовами, існує багато варіантів рішень. Прикладами можуть бути різноманітні форми літаків, автомобілів, електронної техніки. Дизайн і тому стає необхідним, що він використовується як механізм регулювання зв'язків між окремими елементами виробництва і виникаючими в ньому відповідностями.
Була поширена думка, що дизайн (на відміну від художньої творчості) пов'язаний тільки з серійними формами і їх промисловою обробкою. Ми знаємо, що це було тільки тоді, коли нову професію хотіли відділити від ремесла з його примітивним виробництвом і від прикладного мистецтва, де найважливішим є унікальність окремих рішень. Однак у практиці дизайнерів є не тільки серійний виріб. Вони працюють над формою і конструкцією унікальних технічних приладів для освоєння космосу і складних виробів з мінімальним застосуванням промислової обробки (так зване виконання унікального дизайну).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Проект закладу громадського харчування Ресторан „Леонардо”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок