Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Організація автобусних перевезень в Європу

Організація автобусних перевезень в Європу

Назва:
Організація автобусних перевезень в Європу
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
71,70 KB
Завантажень:
6
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

ВСТУП
Автобусні тури по Європі - порівняно молодий вид туризму, який з'явився тільки у 1972 році. З тих пір багато туристів оцінили можливість подорожувати автобусом - автобусні тури по Європі користуються великою популярністю. Подорожі на автобусі мають ряд особливостей. Це досить-таки специфічні поїздки, і вони, як правило, збирають, туристів зі схожим складом характеру. Багато хто думає, що автобусні тури - це студентський варіант подорожувати, коли не вистачає грошей на авіа переліт. Проте варто зазначити, що студенти - це всього лише невеликий відсоток людей, які їздять в автобусні тури по Європі. Можливість заощадити на квитку на літак - це далеко не головний аргумент для тих, хто віддає перевагу пізнавати світ за допомогою автобусних турів. Набагато важливіше те, що у багатьох мандрівників існує страх польотів (за статистикою, так званої «аерофобію» - страхом перельотів - страждають близько третини всіх людей). Саме це і приваблює туристів середнього віку.
Проблема даного дослідження носить актуальний характер в сучасних умовах. Про це свідчить часте вивчення піднятих питань.
Автотуризм вивчається на стику відразу декількох взаємозв'язаних дисциплін. Для сучасного стану науки характерний перехід до глобального розгляду проблем тематики "Автотуризм".
Питанням дослідження присвячена безліч робіт. В основному матеріал, викладений в учбовій літературі, носить загальний характер, а в численних монографіях з даної тематики розглянуті вужчі питання проблеми "Автотуризм". Проте, потрібний облік сучасних умов при дослідженні проблематики позначеної теми.
Висока значущість і недостатня практична розробленість проблеми "Автотуризм" визначають безперечну новизну даного дослідження.
Подальша увага до питання про проблему "Автотуризм" необхідно в цілях глибшого і обґрунтованого дозволу приватних актуальних проблем тематики даного дослідження.
Актуальність справжньої роботи обумовлена, з одного боку, великим інтересом до теми "Автотуризм" в сучасній науці, з іншого боку, її недостатньою розробленістю. Розгляд питань пов'язаних з даною тематикою носить як теоретичну, так і практичну значущість.
Розробка і дослідження питань розвитку туризму в аспекті організації автобусних туристських маршрутів є важливим, не тільки через практичну значущість проблем, що торкнулися, але і унаслідок їх недостатнього наукового опрацьовування. Розвиток туризму в Україні є пріоритетним напрямом в економіці країни, яке приводить до посилення розвитку туристських фірм на внутрішньому ринку, що і послужило основними причинами вибору теми справжнього дослідження.
Мета дослідження полягає в вивченні організації автобусних турів.
Предметом дослідження в справжній роботі є розвиток туризму в аспекті організації автобусних туристських маршрутів.
Об'єктом дослідження, є автобусні маршрути в контексті розвитку туризму.
Теоретичною і методологічною основою послужили класичні і сучасні дослідження вітчизняних і зарубіжних авторів в області вивчення питань туризму. Крім того, в роботі використовувалися матеріали законодавчих актів, пов'язані з регулюванням в туристській галузі.
Інформаційну і емпіричну базу дослідження склали методичні і довідкові матеріали, статистичні дані Держкомстату України .


РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКОМЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ АВТОБУСНИХ ТУРІВ
1.1 ХАРАКТЕРИСТИКА АВТОБУСНОГО ТУРУ
Як відомо, одним з найкращих способів відпочити від набридлої дійсності вважається поїздка в яку-небудь заморську країну. І справа тут не стільки в зміні обстановки, скільки в тому, що подорож - це інша, можна сказати, друге життя, коли залишаєш всі повсякденні проблеми вдома і повністю занурюєшся в новий світ. Біда лише в тому, що дійсність набридає неймовірно швидко. У всякому разі, набагато частіше, ніж це може витримати будь-який бюджет. Ось вам і тяжка залежність, а ще кажуть, що не в грошах щастя. Може бути, і не в грошах, але тоді, як вибратися з цього замкненого кола, адже, можливість витратитися на хороше подорож з'являється нечасто. Але вихід є, і він, як і все геніальне, проста - це автобусний тур.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Організація автобусних перевезень в Європу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок