Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Туристична характеристика Надвірнянського району, с.Бистриця, с.Буковель, ТК Буковель. Перспективи розвитку

Туристична характеристика Надвірнянського району, с.Бистриця, с.Буковель, ТК Буковель. Перспективи розвитку

Назва:
Туристична характеристика Надвірнянського району, с.Бистриця, с.Буковель, ТК Буковель. Перспективи розвитку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
57,12 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Зміст

Вступ ………………………………………………………………………………..

1.Загальна характеристика Надвірнянського району……………………………..

1.1 Фізико-географічне положення району дослідження…….......……….

1.2 Загальні особливості рельєфу. Геологічна будова……….. …………...

1.3. Клімат. Річки…………………………………………………………

1.4 Рослинний і тваринний світ. Природоохоронні об’єкти……..…….....

1.5 Загальна оцінка природно-рекреаційного потенціалу.

2. Соціально-економічний потенціал села Бистриця……………..………………

2.1 Демографічні процеси …….…………………………………………….

2.2 Стан зайнятості населення………...……………………………………

2.3 Становище освіти………………………………………………………..

2.4 Становище інфраструктури (дороги, зв’язок, сміттєвивіз)……………

2.4.1 Стан доріг………………………………………………………...

2.4.2 Засоби зв’язку………………………………………………….. 2.4.3 Сміттєвивіз……………………………………………………...

2.5Становище сфери туризму………………………………………………

3. Аналіз ситуації в с. Поляниця після приходу інвестора……………………...

3.1 ТК “Буковель”…………………………………………………………...

3.2 Вплив проектів інвестора на ситуацію в селі Поляниці……………...

3.2.1 Вплив на довкілля……………………………………………... 3.2.2 Зайнятість населення та добробут села……………

4.Прогноз впливу діяльності Ймовірного інвестора на ситуацію в селі Бистриця……………………………………………………………………………

Висновок……………………………………………………………………………

Вступ

Галузь туризму не випадково обрано пріоритетною у програмі розвитку Івано-Франківщини. Українські Карпати викликають зацікавлення не тільки в українських туристів, а й у іноземців, що проживають на далеких континентах. Проте є всі підстави вважати, що сфера туризму тут на неналежному рівні.

Ведучи мову про Українські Карпати, слід розуміти, що це не тільки Гірська система з незабутніми краєвидами, річками, льодовиковими озерами, водоспадами, унікальною ендемічною природою та реліктовою флорою і фауною. Карпати – це також заселені регіони з давніх часів, які на даний час перебувають в занепаді, та навіть на межі вимирання, (мова йде і про демографічну ситуацію, і про безробіття, і про виїзд молоді за межі села з метою працевлаштування, і про не ефективність ведення сільського господарства). Ця проблема набуває делалі більшої а к т у а л ь н о с т і, атже призводить до занепаду села, і потребує вирішення. Саме тому темою моєї наукової роботи стала: “вплив туристичних комплексів на розвиток сіл Бистриця та Полляниця”. Ці два села, такі схожі у минулому, надзвичайно відрізняються зараз. Прихід інвестора в с. Поляниця змінює його подальший розвиток. Яким воно стало? В своїй праці я здійснюю спробу проаналізувати чи добрі ці зміни та чи потрібні такі зміни с. Бистриця. Саме тому намагаюся показати вплив інвестора на всі важливі сфери діяльності в селі.

При написанні роботи більше уваги зверталося на ситуацію в с. Бистриця та можливі зміни тут з приходом інвестора. Також як ймовірний інвестор розглянуто ТзОВ “Скорзонера” (на основі фактів зацікавленості ним даним населеним пунктом). Щодо населеного пункту Поляниця, то тут використано проектні матеріали розвитку ТК “Буковель” (майстер-план “Буковель”), що передбачають відповідні зміни у житті села.

У своїй роботі я ставила за м е т у розкрити проблему відсутності стимулюючого фактору розвитку с. Бистриця, а також дати оцінку природо ресурсного потенціалу дослідженого району. Для цього було опрацьовано наукову та історичну літературу, зібрано статистичні дані, використано картографічні матеріали та здіснено метод прогнозу. Неодноразово спілкувалася з небайдужими до долі села людьми: головою сільської ради – Яремчуком Петром Петровичем, власниками туристичного центру “Водограй” Баб’юком Віктором Юрійовичем та власником приватної садиби “Любава” Фронзеєм В’ячеславом Ярославовичем, директором сільського Будинку культури Роїв Марією Василівною та ін. Дискусії з цього питання та детальне опрацювання літератури дали мені змогу зрозуміти, що саме в туризмі з потужними інвестиціями ці люди вбачають вирішення багатьох проблем села. Щоб переконатися в цьому і спробувати довести правильність цієї думки, я взялася за дану працю.

Характеристика природніх умов і ресурсів району досліджень

1.1 Фізико-географічне положення району дослідження

Надвірнянський район розташований у південно-західній частині Івано-Франківській області. Південно-західна межа району проходить по межі із Закарпатською областю. Надвірнянський район межує із такими районами Івано-Франківської області, як: Коломийським на північному сході, Косівським на південному сході, Верховинським на півдні, Тисменецьким на півночі, Богорочанським на північно західній.

Адміністративний центр району – місто Надвірна, розташоване в передгір’ї Українських Карпат на правому березі річки Бистриці Надвірнянської (басейн Дністра).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Туристична характеристика Надвірнянського району, с.Бистриця, с.Буковель, ТК Буковель. Перспективи розвитку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок