Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Організація залізничних перевезень туристів (на прикладі ТЦ “Карпати”)

Організація залізничних перевезень туристів (на прикладі ТЦ “Карпати”)

Назва:
Організація залізничних перевезень туристів (на прикладі ТЦ “Карпати”)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
46,23 KB
Завантажень:
519
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Зміст:

Вступ

Розділ І. Організація безпеки, як важлива складова турпродукту

1.1. Загальні питання безпеки туристів під час подорожей

1.2. Питання безпеки під час здійснення турів залізницею

Розділ ІІ. Організація залізничних перевезень туристів туристичною фірмою „Карпати”

2.1. Фінансово-господарська характеристика турфірми „Карпати”

2.2. Організація подорожей залізничним транспортом

Висновки та пропозиції

Використана література

Вступ

Туризм належить до високоліквідної галузі, тобто галузі зі швидкою віддачею. Проте, як свідчить українська практика, внесок туризму в національну економіку явно недостатній, що обумовлено слабкими інвестиційними можливостями переводу туризму на якісно новий рівень.

Транспорт є головним чинником розвитку туризму. Велика роль транспорту в вирішенні соціальних проблем, забезпеченні ділових, культурних і туристських потреб населення, розвитку культурного обміну як усередині країни, так і за кордоном, у використанні вільного часу трудящих країни. У колишньому СРСР була створена потужна транспортна система, що істотно збільшилася за останні 10 років. Протяжність мережі повідомлення усіх видів транспорту збільшилася з 2500 тис. км. до 4800 тис. км: автомобільні дороги - із 500 тис. км до 1250 тис. км, повітряні лінії - із 850 тис. км до 2 млн. км, залізниці - із 110 тис. км до 165 тис. км, внутрішні водяні шляхи - із 110 тис. км до 175 тис. км.

Транспортні послуги - один з основних видів обслуговування в туризмі. На них припадає й основна частка ціни туру. У залежності від тривалості, дальності подорожі ця частка (у більшості випадків) коливається від 40 до 60%. Так як у більшості випадків користування і використання будь-яких видів транспорту пов’язане з підвищеною небезпекою, то питання безпеки туристів під час здійснення подорожей обумовлює актуальність теми даної роботи.

Безпека - поняття важливе і стародавнє, таке ж необхідне для кожного туриста, як харчування і сон. Тому забезпечення безпеки туристів під час подорожі - головна турбота туристської фірми. На забезпечення безпеки туристів спрямований цілий комплекс заходів, здійснюваних туристськими організаціями. При цьому першорядне значення мають стабільна політична обстановка в місцях відпочинку або подорожі й екологічний стан цих місць. При невідповідності цих чинників нормі - туризм важкий і небезпечний.

Метою даної роботи є дослідження організації залізничних перевезень туристів.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:

- охарактеризувати загальні питання безпеки туристів під час подорожей;

- дати фінансово - господарську характеристику туристичної фірми “Карпати”;

- дослідити організацію подорожей залізничним транспортом;

- висвітлити питання безпеки під час здійснення турів залізницею.

Суб’єктом дослідження є туристична фірма «Карпати», в структурі діяльності основне місце займають подорожі залізничним транспортом.

Методологічною базою дослідження є наукові праці, монографії вітчизняних і зарубіжних вчених, словники, нормативно - правова база та періодична література.

Структурно робота складається з вступу, основної частині, висновків і списку використаної літератури.

Розділ І. Організація безпеки, як важлива складова турпродукту

1.1. Загальні питання безпеки туристів під час подорожей

Дуже важлива в даному питанні правдива і повна інформація для туристів про екологічний і політичний стан у країні (регіоні) подорожі. Якщо туристська фірма не може гарантувати безпеку в нестабільних політичних або неблагополучних екологічно районах, то подорожі в ці регіони скорочуються. Прикладів тому багато. Наприклад, під час війни в Перській затоці подорожі в країни цього регіону в той період скоротилися на 90%. Аналогічна ситуація є в наш час у Югославії і на Кавказі. Не провадяться подорожі в екологічно неблагополучні райони.

Турист їде в незнайоме йому місце, часто в іншу країну. Він не завжди знає, який там клімат, які речі, захисні засоби, ліки можуть знадобитися в подорожі. Йому важко буває зорієнтуватися на місці через мовні розходження. Передбачити, що може знадобитися туристу в подорожі, і дати йому найкращу пораду - задача туристської фірми.

Для приклада можна взяти досвід американської медичної компанії, що працює в тісному контакті з турбізнесом "Пепто-Бісмол". Її буклет за назвою "Радник мандрівника" надається безплатно кожному туристу при придбанні їм туру. У цьому буклеті містяться елементарні, але дуже необхідні поради по зберіганню здоров'я для подорожуючих у різних країнах.[9]

Поради цього буклету допоможуть туристу зробити подорож більш безпечним заходом із погляду здоров'я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Організація залізничних перевезень туристів (на прикладі ТЦ “Карпати”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок