Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Організація виробництва на прикладі ресторану «Хрещатик»

Організація виробництва на прикладі ресторану «Хрещатик»

Назва:
Організація виробництва на прикладі ресторану «Хрещатик»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,91 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота
на тему:
Організація виробництва на прикладі ресторану «Хрещатик»


План


Вступ
З позиції системного підходу діяльність підприємства в цілому можна розглядати як складну систему, яка складається із підпорядко-ваних менш складних систем. Важливою підсистемою підприємства громадського харчування є виробництво або виробнича підсистема (система).
Виробнича система самостійно чи при взаємодії і іншими системами задовольняє ті чи інші потреби і запити потенційних спо-живачів за допомогою виробленої цією системою продукції.
Виробнича система є особливим класом систем, яка складається з таких елементів: працівників, засобів і предметів праці, а також інших елементів (технології, організації виробництва), що необхідні для функціонування системи. У процесі функціонування створюється продукція підприємства громадського харчування.
Актуальність обраної теми курсової роботи полягає в тому, що організація виробництва ресторанного господарства в нових умовах визначаються, насамперед, триваючим становленням ринкової економіки, що у свою чергу вимагає перебудови форм і методів організації. Новий механізм організації повинний забезпечувати підприємству як стійкість, так і гнучкість, його сприйнятливість до змін кон'юнктури ринку і різних нововведень. Формування такого механізму - процес занадто дорогий і затяжний. Тому необхідною умовою вирішення поставлених задач є науковий пошук щодо удосконалення процесу виробництва, аналіз та узагальнення практики й обґрунтування такої системи управління підприємством ресторанного господарства, що змогла б забезпечити підвищення ефективності його виробництва в сучасних умовах.
Об’єктом дослідження в курсовій роботі виступає ресторан „Хрещатик”, а предметом дослідження – організація виробничої діяльності.
Проблеми розвитку виробничого процесу, аналізу виробничої діяльності підприємств, розглядалися у працях вітчизняних та зарубіжних вчених: П’ятницька Г.Т. Менеджмент громадського харчування. – К.: 2001р.; Громадське харчування і туристична індустрія в ринкових умовах. – К.: 2001р.; Світлична М.Л. Організація виробництва і обслуговування в підприємствах громадського харчування. – К.: 2001р.; Аграновський Є.Д. Організація виробництва в громадському харчуванні. – М.:1980р. Праці цих та інших авторів склали джерельну базу при написанні даної роботи.
Мета написання даної курсової роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з поняттям, сутністю, видами та методами організації виробництва на підприємствах ресторанного бізнесу.
Також метою написання курсової роботи є поглиблення теоретичних і практичних знань з ресторанного бізнесу, вироб-лення умінь застосовувати їх при вирішенні конкретних практи-чних завдань, сприяння розвитку пошуку сучасних наукових досягнень у сфері ресторанного бізнесу та уміння їх самостійно застосовувати при вирішенні прикладних проблем.
Основними завданнями курсової роботи є:
вивчення та узагальнення теоретико-методологічних засад з питань організації виробництва підприємств ресторанного бізнесу;
проведення діагностики виробничого стану ресторану із застосуванням конкретних методів;
пропозиція рекомендацій до вирішення проблеми удосконалення виробничої діяльності ресторану;


1. Загальна характеристика організаційної та господарської діяльності підприємства
Загальна характеристика підприємства.
Ресторан - це місце інтенсивного соціального спілкування. Ресторанний бізнес захоплюючий і перспективний: правильний вибір місця і кухні, атмосфери і гарно організоване обслуговування створюють можливості для притягнення ринку і дають гарний прибуток на інвестиції.
Ресторан “Хрещатик” розташований в центрі місця на вул. Хрещатик, 14.
Тип підприємства - Закрите акціонерне товариство (ЗАТ).
Форма власності – колективна.
В даний час на реставрації. І тому дуже знизилася потужність ресторану. В 1998 році - 450 посадочних місць, а в 2000р. – 100. “Хрещатик” вже був частково реконструйован і в подальших планах подальша реконструкція ресторану.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Організація виробництва на прикладі ресторану «Хрещатик»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок