Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Проект інтер’єру закладу громадського харчування кафе-ресторану «Мрія»

Проект інтер’єру закладу громадського харчування кафе-ресторану «Мрія»

Назва:
Проект інтер’єру закладу громадського харчування кафе-ресторану «Мрія»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,71 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Пояснювальна записка
до кваліфікаційної роботи
на тему :
Проект інтер’єру закладу громадського харчування кафе-ресторану « Мрія »


ЗМІСТ
Вступ…………………………………………………………………………….. 3
Розділ 1. Особливості громадського харчування……………………………...7
Розділ 2. Класифікація закладів громадського харчування…………………..11
Розділ 3. Характеристика громадського харчування…………………………13
Розділ 4. Облік елементів інтер’єру в закладах громадського харчування…22
Висновки……………………………………………………………………...…26
Використана література………………………………………………………27
Додатки………………………………………………………………………….


Вступ
Протягом усієї історії розвитку культури кожна людина прагнула прикрасити своє життя, зробити гарними й зручними всі предмети, які її оточують: житло, меблі, посуд, одяг, засоби в виробництва тощо. Це стало надзвичайно актуальним у наш час, оскільки більшість людей усвідомлюють значимість краси й вигоди матеріального середовища.
Будь-який виріб має свою історію і для нього характерна відповідна еволюція не тільки зовнішньої форми, але й технічних характеристик. Звичайно, в стародавні часи, коли виробництво вжиткових предметів було справою виключно ручної праці, ремесло й мистецтво складали єдине поняття. Ремісник поєднував у собі одночасно й художника, й конструктора-технолога. Ремісниче виробництво, будучи на той час основним видом виробництва, проіснувало без особливих змін до кінця середніх віків. Еволюція форми у різних виробах проходила по-різному. У деяких за конкретний час форма міняється міняється дуже часто, в інших упродовж тривалого часу вона не змінюється. До останніх, зокрема, належать предмети побуту. Здебільшого свою зовнішню форму різноманітні вироби змінювали під впливом розвитку науки й техніки, які, безперечно, відігравали важливу роль в еволюції кожної конкретної речі. Однак не слід відкидати й такі фактори впливу на формування вибору, як історичні, соціально-економічні, політичні та психологічні. Зміна форми відбувається у незначній мірі і при зміні матеріалу, але якщо функція не міняється, то ці зміни незначні.
Дизайн як нова професія виник у XX ст., однак дизайнерські основи завжди існували в предметній творчості. Їх можна спостерігати простих матеріальних формах минулого, в старовинних, нібито нескладних, громіздких, але все ж таки дивовижно гарних взірцях техніки минулих століть. Люди завжди прагнули до поєднання раціонального й естетично досконалого. У цьому відношенні немає принципової різниці між утилітарними речами старовинних епох і новими технічними виробами. У чому ж тоді специфіка дизайну ХХ ст.? У проектному характері, який заснований на суцільному образному мисленні дизайнерів, і в між - предметних зв’язках, що дозволяють поєднувати матеріальну й художньо культури.
Дизайнер – у буквальному перекладі з англійської означає “проектувальник”, “рисувальник” .У 1960-1970 рр. ці англомовні терміни – “дизайн та дизайнер” – стали вживаними практично в усіх країнах світу. В Україні вони зустрічаються ще з 1920 р. Проте в тодішньому СРСР і в Україні, зокрема, таких спеціалістів почали готувати тільки на початку 1980-х рр. у тринадцяти вищих навчальних закладах. В Україні – в Києві, Харкові й Львові за спеціальностями промислове мистецтво, інтер’єр та обладнання, а також у п’яти середніх спеціальних навчальних закладах.
Взагалі безперервний розвиток дизайну як нової професії почався близько ста років тому. Цю дату відзначають, виходячи з руху “за зв’язки мистецтва і ремесел ,який в Англії очолив У. Моріс і який знайшов відображення в художній культурі США , Фінляндії і Швеції на рубежі ХІХ-ХХ ст. Саме тоді Були сформульовані положення і творчі принципи дизайну, що вплинули на школи й напрямки наступних років. З цього приводу на початку 1980-х років відзначали століття фінського товариства “Орнамо”, яке об’єднувало художників, що працювали для багатьох видів промислового виробництва й цим самим сприяли конкурентоспроможності промислової продукції.
Відповідно до другої традиції, яка склалася, дату виникнення дизайну переносять на початок ХХ ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Проект інтер’єру закладу громадського харчування кафе-ресторану «Мрія»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок