Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Приватне підприємство «Три дороги»

Приватне підприємство «Три дороги»

Назва:
Приватне підприємство «Три дороги»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,32 KB
Завантажень:
202
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ВСТУП
Громадське харчування – це сукупність підприємств, об’єднаних за характером виробництва продукції, однорідності сировини, що використовується для виготовлення страв і кулінарних виробів, спільності виробничих процесів, матеріально - технічої бази, форм обслуговування населення.
Під підприємством громадського харчування слід розуміти господарську одиницю, яка виконує певні функції з обслуговування населення, а саме: виготовлення і реалізація продукції, організація споживання продукції, надання додаткових послуг споживачам.
Ресторан як вид підприємства громадського харчування має свої характерні риси, головною з яких є те, що тут передусім не просто здійснюється обслуговування з надання харчування, а й надаються послуги з організації культурного дозвілля споживачів.
В даній курсовій роботі проводиться аналіз діяльності ресторану вищої категорії «Три дороги», основною метою діяльності якого є виробництво та реалізація товарів народного споживання, надання послуг, розширення числа робочих місць та отримання відповідного прибутку, а також його виробнича і організаційна структура.
Отже, мета даної роботи - виявити основні проблеми, зв’язані з організацією діяльності підприємств, і дати рекомендації. Об’єктом дослідження є вся сукупність відношень теорії і практики управліня підприємством ресторанного сервісу, що слугує джерелом інформації, необхідної для виявлення основних аспектів діяльності у даній галузі. Предмет дослідження – виявлення особливостей діяльності ресторану з надання послуг із виробництва кулінарної продукції та кондитерських виробів, організації споживання та обслуговування, реалізації кулінарної продукції та організації дозвілля споживачів.
Для досягнення поставленої мети далі у даній роботі приведено розрахунки за основними показниками діяльності об’єкта вивчення.
Однією з основних проблем в аналізі ресторанного бізнесу є те, що методику аналізу виробничо-торгівельної діяльності підприємств ресторанного бізнесу в сучасних літературних джерелах практично не розглядають.
Дана курсова робота складається з шести розділів, детальне дослідження конкретних проблем у яких позначене підпунктами.
Дана курсова робота включає тридцять вісім сторінок та містить шість додатків.
РОЗДІЛ I. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА
Об’єкт вивчення – ресторан вищої категорії «Три дороги», здійснює підприємницьку діяльність із залученням найманої праці і зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності без створення юридичної особи (приватний підприємець). Приватні підприємства згідно зі статтею 84 Господарського кодексу України можуть мати різні форми організації. Приватне підприємство «Три дороги» (надалі ПП «Три дороги») має організаційно - правову форму індивідуального приватного підприємства, тобто такого, що належить громадянину на праві власності або членам його сім’ї на праві загальної пайової власності (у випадку, якщо це сімейне приватне підприємство).
ПП «Три дороги» було зареєстроване 11 вересня 2004 року. Свідоцтво видане виконкомом Коломийської районної Ради народних депутатів, про що зроблено запис в журналі обліку реєстрації за номером 54411З 2004 року.
Необхідність державної реєстрації суб'єктів господарювання, як юридичних, так і фізичних осіб, встановлена статтями 19 і 58 Господарського кодексу України. З 01.07.2004 року реєстрація здійснюється відповідно до Закону України «Про державну реєст-рацію юридичних і фізичних осіб-підприємців» від 15.05.2003 року № 755-1V.
Власником ПП «Три дороги» є фізична особа - підприємець, який відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм майном, крім майна, на яке згідно із законом не може бути звернено стягнення (16; 58).
Державна реєстрація юридичних і фізичних осіб - підприєм-ців є засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, отримання або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, а також здійснення інших реєстраційних дій, передбаче-них законодавством, шляхом внесення відповідних записів у Єдиний державний реєстр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Приватне підприємство «Три дороги»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок