Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Технологія перукарських робіт Перукарське мистецтво та декоративна косметика

Технологія перукарських робіт Перукарське мистецтво та декоративна косметика

Назва:
Технологія перукарських робіт Перукарське мистецтво та декоративна косметика
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
12,71 KB
Завантажень:
271
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Курсовий проект
Технологія перукарських робіт Перукарське мистецтво та декоративна косметика


Зміст
Вступ
1.1 Завдання підприємств побуту в умовах ринкової економіки
1.2. Характеристика направлення моди в перукарській справі. Позитивні і негативні сторони цього процесу.
1.3. Характеристика науково-технічного прогресу в перукарській справі.
ІІ Розробка нової моделі стрижки
2.1. Визначення початкових даних для побудови стрижки.
2.2. Розробка технологічної послідовності виконання стрижки
2.3. Вимоги до естетичного вигляду моделі.
2.4. Обґрунтування вибору і характеристика матеріалів, інструментів та обладнання необхідних для виконання стрижки.
Висновок.
Література
Додатки


Вступ


1.1 Завдання підприємств побуту в умовах ринкової економіки


До підприємств побутового обслуговування відносяться: майстерні по ремонту взуття, перукарні, ательє, майстерні по ремонту побутової техніки. Такі підприємства відносять до невиробничої сфери, бо вони не виробляють продукція, а просто надають послуги населенню. Керівник підприємства служби побуту, застосовуючи методи зміцнення твідової дисципліни, зобов’язаний передбачити виховні наслідки ухвалених рішень.
Власність – категорія економічна, яка є проявом суспільних відносин в аспекті привласнення матеріальних благ. Власність в Україні виступає в таких формах: приватна, колективна, державна, орендна. Всі форми власності є рівноправними. Приватна власність – керує підприємством одна особа або колектив – група людей. Завдання такого підприємства надавати послуги, підраховувати на оплату податків, комунальних послуг, заробітну плату а також купівлю необхідних матеріалів і інше. Колективна – це майно що належить певному колективу. Суб’єктом права колективної власності є трудові колективи державних підприємств, колективи державних підприємств, колективи орендарі. Державна – підпорядковані керівництву, адміністрації. Що керується плановим веденням господарства. Орендна – підприємство взяте в оренду колективом або однією людиною. Доходи від виробництва йдуть на господарський рахунок і оплату за оренду.
Підприємцеві необхідно заключити договір з СЕС, з податковою адміністрацією, обладнати приміщення. Скласти статус малого підприємства у якому відображена форма діяльності підприємства, затверджені державною адміністрацією. Дуже важливим є підбір професійних майстрів з якими потрібно заключити договір. Потрібно оцінити всі розходи, додати прибуток, який видумаєте отримати і тоді вам стане зрозуміло скільки грошей повинне заробляти ваше підприємство. Взяття грошей вердикт у банку при наявності
статуту. Багатьох власників більше хвилює не розташування приміщення а його репутація, яка безсумнівно є дуже важлива. Їх тому керівники повинні постійно нагадувати своїм співпрацівникам, що він не все знає, не все вміє. Він повинен постійно вдосконалювати себе, навчатись нового, що актуально на сьогоднішній день. Вони повинні дорожити своїм місцем. Бігучий хід роботи, щомісячні звіти, різні оплати.
Керівник підприємства найдений широкими правами щодо організації виробництва та управління трудовим колективом. У той же час ці права вимагають від нього судового дотримання законності по відношення до підлеглих. Керівник має добре знати діюче трудове законодавство.
Конкурентноздатність підприємства залежить від доходів, майстерності працівників їх вміння дотримуватися культури обслуговування. Потрібно добре продумати місце розташування і дизайн вашої перукарні, щоб вона була не подібна на інші. Високий рівень обслуговування і відмінна репутація. І одна з найважливіших задач правильний підбір майстрів. Це забезпечить успіх або провал вашого діла. Треба зробити так, що після спілкування клієнта з майстром цей клієнт хотів прийти до майстра ще раз.
Адміністрація в межах наданих їй прав забезпечує виконання актів трудового законодавства стосовно даної перукарні. Адміністрація у випадках, передбачених законодавством, здійснює свої права за узгодженням із профспілковою організацією там, де вона є.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Технологія перукарських робіт Перукарське мистецтво та декоративна косметика

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок