Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Перукарні

Перукарні

Назва:
Перукарні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
7,15 KB
Завантажень:
522
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Перукарні


ЗМІСТ
1. Розвиток побутового обслуговування в умовах ринкової економіки. Сучасний напрямок моди в перукарській справі.
2. Історія розвитку перукарського мистецтва.
3. Приміщення та обладнання перукарень. Організація робочого місця перукаря.
4. Укладка волосся на бігуді всіма способами.
5. Інструменти і пристрої в перукарській роботі.
6. Матеріали, які використовуються в перукарні і в роботі перукаря.
7. Науково-технічний прогрес в перукарській роботі.
8. Охорона праці і техніка безпеки в перукарнях.
9. Література.


Охорона праці — це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці.
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ СИСТЕМИ СТАНДАРТІВ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ
В Україні з 1995 року діє Державний реєстр нормативних актів про охорону праці, до якого входить більше ніж 2 тисячі нормативних актів, близько 350 міждержавних стандартів, і біля 40 державних стандартів України.
Ці документи вимагають створення безпечного обладнання, безпечних технологічних процесів, створення надійних засобів колективного та індивідуального захисту працюючих.
ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО ТРУДОВОГО РОЗПОРЯДКУ
Складаються адміністрацією по узгодженню з профспілкою на основі типових правил. Вони включають обов'язки адміністрацій і обов'язки працівників.
Обов'язки адміністрації: правильно організувати працю робітників і службовців, створити умови для росту продуктивності праці, забезпечити трудову і виробничу дисципліну, неухильно дотримуватись законодавства про працю і правила ОП, уважно ставитись до потреб і запитів працівників, поліпшувати умови їх праці і побуту.
Обов'язки робітників і службовців: працювати чесно і добросовісно, дотримуватись дисципліни праці, своєчасно і точно виконувати розпорядження
Кожний перукар сьогодні керується таким девізом: змінити імідж, стрижку людини; відновити блиск, поліпшити загальний стан волосся, використовуючи при цьому матеріали, виготовлені на рослинній основі, сучасну технологію, затрачаючи при цьому щонайменше часу.
На даний час перукарське мистецтво розвивається з шаленою швидкістю. Все більшої престижності набувають міжнародні конкурси, фестивалі, де молоді майстри-модельєри мають змогу показати свій талант та майстерність. Нагородження проходить в багатьох номінаціях, серед них: "Креативне фарбування", "Зачіска на кожен день", "Зачіска Haute Couture" та багато інших. Розвиток та поширення перукарського мистецтва завдячує опублікуванню людних стрижок, зачісок в журналах ("Долорес", "Зеркало моды", "Естетика" та багато інших), книгах, і в повній мірі - рекламі.
Науково-технічний прогрес у перукарському мистецтві за останнє десятиліття стрімко зріс. Наприклад, для тих, хто живе під девізом "Нічого неможливого немає", нові технології дозволяють перетворити тонке волосся в шикарну гриву. Як? Дуже просто - наростити волосся. Перевага цієї процедури в тому, що вона доступна кожному, а не тільки зіркам. Це виключно салонна процедура з'явилась в нас відносно недавно і дозволяє дуже швидко зробити волосся бажаної довжини (до 60 см), і любого кольору. Капсулу для нарощування волосся прикріплюють біля волосяних коренів. Для цього використовують спеціальний віск, який не псує волосся та легко знімається. Процедура триває від 2 до 4 годин. Для нарощування використовують спеціально оброблені пасма з натурального волосся вищої якості. Воно різниться структурою, хвилястістю, кольором, тож завжди можна дібрати волосся, подібне до клієнта. Звичайно, через
До матеріалів відносять: дезинфікуючі та кровоспинні засоби, миючі та мильні засоби, засоби для догляду за волоссям (шампуні, бальзами, ополіскувачі), декоративні та кольорова косметика, парфумерні матеріали.
ДЕЗИНФІКУЮЧІ ТА КРОВОСПИННІ ЗАСОБИ.
З метою обеззараження інструментів перукаря, він використовує різні хімічні речовини. Методом занурювання в 5% хлорамін дезінфікують всі інструменти. З цією метою можна використовувати 3% розчин карболової кислоти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Курсова робота на тему: Перукарні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок