Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Технологія готельний послуг

Загрузка...

Технологія готельний послуг

Назва:
Технологія готельний послуг
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,46 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Зміст
Вступ | 3
Технологія готельний послуг | 5
Поняття технології і технологічних процесів | 9
Поняття технології гостинності | 14
Розробка нових та перспективних технологій | 19
Поява нових технологій | 21
Закордонний досвід в готельній індустрії | 24
3. Концепція уніфікованості технології готельних послуг та стан готельних послуг в Україні | 26
Висновок | 31
Список використаної літератури | 33


Вступ
Технології є головною умовою розвитку сучасного суспільства і складовою науково-технічного прогресу.
Гостинність як науковий термін визначає систему заходів та порядок їх здійснення з метою задоволення найрізноманітніших побутових, господарчих і культурних запитів гостей туринських підприємств, їх запобігливого обслуговування наданням низки послуг.
Послуга – це результат безпосередньої взаємодії виконавця та споживача. А також особиста діяльність виконавця, спрямована на задоволення потреб споживача. Готельна послуга – це результат діяльності готельного підприємства, спрямованої на задоволення відповідних потреб туриста.
За роки незалежності в Україні досягнуто певних успіхів у розвитку індустрії туризму і готельного господарства. Вітчизняна туристська сфера стає невід'ємною складовою світового туристського ринку. У 1997 р. у м. Стамбулі на XII Генеральній Асамблеї Всесвітньої туристської ор-ганізації (ВТО) Україну було прийнято дійсним членом цієї впливової міжнародної міжурядової організації, що об'єднує 138 країн світу. Свідченням високого авторитету України у світовій туристській спіль-ноті стало обрання її до складу Виконавчої Ради ВТО. У Діловій Раді ВТО Україну представляє Київський інститут туризму, економіки і пра-ва, готельний комплекс "Дніпро" та Київська міська державна адміні-страція.
Стрімка інтеграція у світове туристське співтовариство пояснюється вигідним географічним положенням України. Вона знаходиться у центрі Європи, на перехресті як транзитного, так і кінцевого руху мільйонів людей (7,6 млн у 1998 р.) зі сходу на захід ("Шовковий шлях"), з півночі на південь ("З варяг у греки").
Українська держава визначила туристську діяльність однією з пріо-ритетних галузей національної економіки і культури. Це закріплено в Законі України "Про туризм" (1995 р.).
Очевидно, що в умовах розвитку нашої держави туризм має бути дієвим засобом формування ринкового механізму господарювання, над-ходження значних коштів до бюджету, однією з форм раціонального використання вільного часу, проведення змістовного дозвілля, залучення широких верств населення до вивчення історико-культурної спадщини.
Вивченням технології і технологічних процесів займалися: Федорченко, Браймер, Шаповал, Уокер, Стадник, Соловйов та ін.


1. Технологія готельний послуг
Послуга — цілеспрямована виробнича діяльність, головною рисою якої е збігання процесів виробництва, реалізації та споживання.
Послуги бувають матеріальними і нематеріальними. Матеріальні послуги реалізуються в сфері обертання продукту, виступають як по-слуги виробничого призначення. Наприклад, комунальні послуги: водо-постачання, очищення, освітлення, теплопостачання.
Нематеріальні послуги визначаються суспільне корисною діяльністю, що задовольняє особисті або суспільні потреби і не набуває предметної форми. Наприклад, діяльність викладача, артиста, екскурсовода, інструк-тора з туризму.
Сукупність різноманітних і різнорідних галузей діяльності, що ство-рюють матеріальні і нематеріальні послуги, є сферою послуг.
Сфера послуг — одна з найперспективніших галузей економіки, що швидко розвивається.
У сферу послуг об'єднуються галузі за принципом спільності викону-ваних функцій: задоволення потреб у послугах незалежно від їхнього матеріального вираження.
Сферу послуг можна диференціювати по галузях відповідно до зав-дань розвитку. Так, розвиток галузі торговельних послуг визначається збільшенням обсягу роздрібного товарообігу відповідно до зростання купівельної спроможності суспільства; розширенням і раціональним розміщенням мережі торговельних підприємств.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота на тему: Технологія готельний послуг

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок