Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Безкоштовно курсова робота скачати: Організація роботи в доготівельному цеху ресторана

Організація роботи в доготівельному цеху ресторана / сторінка 9

Назва:
Організація роботи в доготівельному цеху ресторана
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,91 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

У цеху холодного харчування трудиться колектив, що має великий досвід роботи в системі обслуговування ресторанним харчуванням. Багато кухарів мають стаж роботи більш 20 років.
Кожна ділянка роботи має визначене змінне завдання, з урахуванням виконання термінів реалізації готової продукції. У цеху постійно здійснюється контроль якості продуктів і виконання технології готування харчування, проводиться аналіз дотримання санітарії і гігієни працівниками. 
Контроль за виконанням виробничих завдань здійснюють: 
завідувач виробництвом, 
начальник цеху, 
помічник начальника цеху 
помічник завідувача виробництвом.
3. Удосконалення роботи доготівельного цеху підприємства
Головною метою ресторану є залучення клієнтів, надання повного спектру послуг іноземним та вітчизняним туристам, бізнесменам, учасникам конференцій та інших політичних, громадських, культурних заходів. В умовах, коли пропозиція ресторанних послуг значно перевищує попит, коли клієнти дуже чутливі до ціни, особливого значення набуває якість послуг, що надаються відвідувачу у період його перебування у ресторані. Виходячи з головної цілі особливу увагу треба приділяти модернізації та технічному переобладнанню приміщень, переобладнувати системи кондиціювання, робити реконструкцію приміщень холодильних камер ресторану, заміняти застаріле торгівельно-технологічне обладнання.
Вдосконалення роботи доготівельного цеху на будь-якому підприємстві визначається перш за все механічним устаткуванням, яке викоритовується на технологічнії лінії.
Визначальним фактором при підборі механічного обладнання є кількість продукту, який переробляється за день за максимальну зміну та виробничість машини. Кількість продукту, який переробляється на кожній стадії технологічного процесу, визначають з врахуванням діючих норм втрат та відходів і теплової обробки. Час праці машини розраховують по формулі: t = Q / G , де t - час праці машини (для універсальних приводі визначається як сума часу праці окремих змінних механізмів), год;
Q - кількість перероблюваного за зміну продукту, кг;
G - виробничість машини, кг/год.
Про раціональність використання підібраного обладнання по часу дозволяє судити коефіцієнт використання, який визначається з вираження: ? = t / Т - тривалість праці цеху, год.
Практика показала, що значення фактичного коефіцієнта використання не повинно перевищувати 0,5. При більш високому слід передбачити 2 машини, або 1 з великим виробництвом. При підборі машини слід врахувати, що технологічний процес виробництва деяких продуктів вимагає повторну, іноді багаторазову машинну обробку однієї і тої ж самої партії продукту. Так, при виготовленні котлетної маси, пропускають через м'ясорубку тільки спочатку м'ясо, потім з наповнювачем це супроводжується із значними (на 20%) зменшенням виробничості м'ясорубки, що збільшує в'язкість котлетної маси і т.д. Виходячи з вищевикладеного при певних розрахунках, доцільним вдосконаленням буде придбання ще одного устаткування або заміна на більш потужне.
Висновки
Останні задачі розвитку громадського харчування можна сформулювати так:
- подальша індустріалізація громадського харчування;
- вдосконалення організації громадського харчування по місцю роботи і навчання населення;
- розміщення сітки спеціалізованих підприємств громадського харчування , в тому числі підприємств швидкого обслуговування;
- підвищення рівня організації праці і управління, впровадження моральних та матеріальних стимулів, які сприяють активізації людського фактора;
- впровадження бригадних форм організації і стимулювання праці;
- економія паливно-енергетичних та інших ресурсів;
- підвищення якості продукції і культури обслуговування.
Необхідною умовою подальшого розвитку громадського харчування є поширення виробництва важливих видів технологічного устаткування і засобів механізації, спеціального автотранспорту з охолоджувальними кузовами для перевезення напівфабрикатів в функціональних ємкостях і контейнерах.
Одним із напрямків подальшого розвитку громадського харчування являється вдосконалення системи розрахунків, в тому числі безготівкового розрахунку з споживачами, впровадження комп'ютерної обчислювальної техніки для ведення розрахунків, і взагалі комп'ютеризація системи зв'язків громадського харчування.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота на тему: Організація роботи в доготівельному цеху ресторана

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок