Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Цільові програми готельного обслуговування

Цільові програми готельного обслуговування

Назва:
Цільові програми готельного обслуговування
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
39,06 KB
Завантажень:
96
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Курсова робота
на тему: “Цільові програми готельного обслуговування”
ЗМІСТ
Стор.
ВСТУП
На сучасному етапі розвитку готельної індустрії в світі, в умовах високої конкуренції на ринку туристичних послуг, велика увага приділяється засобам покращення прибутковості готельних господарств – цільовим програмам.
Актуальність обраної теми підкреслюється необхідністю введення альтернативних усталеним засобам обслуговування, принципово нових підходів до організації програмних пропозицій у готелях. Як показав міжнародний досвід, здійснення ринкових досліджень та виділення певних сегментів ринку споживання турпродукту, розробка програм конкретного спрямування і застосування їх на практиці, відкрило нові резерви підвищення прибутковості підприємств готельної індустрії, а також призвело до загального розвитку підприємств готельної індустрії. Україна у порівнянні з рядом провідних країн світу у економічному відношенні не має достатньо потужної матеріально-технічної бази готельних підприємств, проте має значний, поки що прихований, потенціал їх розвитку. Активне впровадження цільових програм допоможе покращити загальний рівень обслуговування, бо індустріальний підхід до вирішення поставлених задач у переважній більшості випадків призводить до позитивних результатів, особливо у рамках однієї галузі.
Всебічне дослідження кола питань, які охоплює дана тема, допоможе створенню практичних пропозицій цільових програм.
Вибір предмету дослідження аргументується зацікавленням автора у розгляданні цільових програм готельного обслуговування України і світу в цілому з метою вивчення можливостей їх широкого впровадження у діяльність готельних підприємств України.
Джерельна база складається з понад п’ятнадцяти літературних джерел та з п’ятнадцяти електронних видань, серед яких:
- Різноманітні спеціальні туристичні видання, у яких авторами розглядається проблематика розвитку готельної індустрії та досліджується сегментація туристичного ринку споживання, у стислій формі подаються необхідні визначення понять та термінів для проведення аналітичної роботи.
- У навчальному посібнику Сокол Т. Г. “Основи туризмознавства” приведена дуже детальна класифікаційна таблиця видів туризму в залежності від ряду критеріїв Сокол Т. Г. Основи туризмознавства: Навчальний посібник. – К.: Ред Лайн, 1999. – 77 с. .
- У книзі Любіцевої О. О. “Ринок туристичних послуг” провадиться описання характерних типів сегментованого ринку Любіцева О. О. Ринок туристичних послуг. – К.: Альтерпрес, 2003. – 495 с. .
- Журнальні видання, такі як “Большая прогулка”, “Гостиничный и ресторанный бизнес” містять корисну інформацію щодо впровадження цільових програм у готельних господарствах країн світу Большая прогулка // Зеркало мира. – 2003. - № 13-14. – 70 с. .
- Навчальний посібник “Уніфіковані технології готельних послуг” знадобився авторові при виділенні сукупності факторів, що впливають на комплексність надання послуг у готельних підприємствах Лук’янова Л. Г., Дорошенко Т. Т., Мініч І. М. Уніфіковані технології готельних послуг: Навчальний посібник. – К.: Вища школа, 2001. – 237 с. .
- Переважна більшість прикладів цільових програм, що застосовуються у готелях міста Києва, була взята з електронних видань .
Метою даної курсової роботи є дослідження цільових програм готельного обслуговування в Україна та світі в цілому для виявлення їх ефективності, переваг впровадження та пропозицій автора щодо їх розробки.
Завдання:
- дослідити поняття готельної послуги, синтезувавши його з понять “основні” та “додаткові” послуги;
- дослідити вплив факторів і чинників на надання комплексної послуги;
- детально розглянути види туризму;
- вказати основні критерії виділення видів туризму;
- дати оцінку спеціалізації підприємств готельної індустрії в залежності від видів туризму;
- дослідити впровадження цільових програм у світі та визначити їх особливості;
- дослідити напрямки розробки та надання клієнтам програмних послуг у місті Києві;
- дати власну оцінку ринку готельних послуг в аспекті цільових програм;
- дослідити перспективи впровадження цільових програм готельного обслуговування в Україні;
- надати авторські пропозиції програмного продукту.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Курсова робота на тему: Цільові програми готельного обслуговування

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок