Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Туризм -> Комплексний аналіз фінансово господарського стану підприємства громадського харчування

Загрузка...

Комплексний аналіз фінансово господарського стану підприємства громадського харчування

Назва:
Комплексний аналіз фінансово господарського стану підприємства громадського харчування
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,23 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота
На тему:
«Комплексний аналіз фінансово господарського стану підприємства громадського харчування»


План.
Вступ………………………………………………………………………3
1. Правове забезпечення аналізу власних фінансових ресурсів підприємства………………………………………………………………………7
2. Загальна характеристика діяльності ВАТ “АЛЬФ”………………..11
3 Аналіз майнової структури за 2003 рік та оцінка структурних змін.15
4. Аналіз фінансової структури капіталу та джерел фінансування за 2003 рік та оцінка структурних змін……………………………………………20
5 Аналіз показників рентабельності……………………………………23
6. Загальна оцінка фінансового стану та ліквідності підприємства….25
Висновки………………………………………………………………..45
Список використаної літератури……………………………………47
Додатки …………………………………………………………………48
ВСТУП
За умов переходу економіки України до ринкових відносин, суттєвого розширення прав підприємств у галузі громадського харчування, фінансово-економічної діяльності значно зростає роль своєчасного та якісного аналізу фінансового стану підприємств, оцінки їхньої ліквідності, платоспромож-ності і фінансової стійкості та пошуку шляхів підвищення і зміцнення фінансової стабільності.
Особливого значення набуває своєчасна та об'єктивна оцінка фінансового стану підприємств громадського харчування за виникнення різноманітних форм власності, оскільки жодний власник не повинен нехтувати потенційними можливостями збільшення прибутку (доходу) фірми, які можна виявити тільки на підставі своєчасного й об'єктивного аналізу фінансового стану підприємств. Систематичний аналіз фінансового стану підприємства, його платоспроможності, ліквідності та фінансової стійкості необхідний ще й тому, що дохідність будь-якого підприємства, розмір його прибутку багато в чому залежать від його платоспроможності. Ураховують фінансовий стан підприємства і банки, розглядаючи режим його кредитування та диференціацію відсоткових ставок.
Фінансовий стан підприємства - це комплексне поняття, яке є результатом взаємодії всіх елементів системи фінансових відносин підприємства, визначається сукупністю виробничо-господарських факторів і характеризується системою показників, що відображають наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів.
Фінансовий стан підприємства залежить від результатів його виробничої, комерційної та фінансово-господарської діяльності. Тому на нього впливають усі ці види діяльності підприємства. Передовсім на фінансовому стані підприємства позитивно позначаються безперебійний випуск і реалізація високоякісної продукції. Як правило, що вищі показники обсягу виробництва і реалізації продукції, робіт, послуг і нижча їх собівартість, то вища прибутковість підприємства, що позитивно впливає на його фінансовий стан. Неритмічність виробничих процесів, погіршання якості продукції, труднощі з її реалізацією призводять до зменшення надходження коштів на рахунки підприємства, в результаті чого погіршується його платоспроможність. Існує і зворотний зв'язок, оскільки брак коштів може призвести до перебоїв у забезпеченні матеріальними ресурсами, а отже у виробничому процесі. Фінансова діяльність підприємства має бути спрямована на забезпечення систематичного надходження й ефективного використання фінансових ресурсів, дотримання розрахункової і кредитної дисципліни, досягнення раціонального співвідношення власних і залучених коштів, фінансової стійкості з метою ефективного функціонування підприємства. Саме цим зумовлюється необхідність і практична значущість систематичної оцінки фінансового стану підприємства, якій належить суттєва роль у забезпеченні його стабільного фінансового стану.
Отже, фінансовий стан - це одна з найважливіших характеристик діяльності підприємства громадського харчування. Метою оцінки фінансового стану підприємства є пошук резервів підвищення рентабельності виробництва і зміцнення комерційного розрахунку як основи стабільної роботи підприємства і виконання ним зобов'язань перед бюджетом, банком та іншими установами. Фінансовий стан підприємства треба систематично й усебічно оцінювати з використанням різних методів, прийомів та методик аналізу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота на тему: Комплексний аналіз фінансово господарського стану підприємства громадського харчування

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок