Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Військова кафедра -> Порядок та зміст роботи командира механізованого взводу у сторожовій охороні

Порядок та зміст роботи командира механізованого взводу у сторожовій охороні

Назва:
Порядок та зміст роботи командира механізованого взводу у сторожовій охороні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,32 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
ЗМІСТ.

Вступ

Розділ 1. Порядок та зміст роботи командира механізованого взводу

у сторожовій охороні 4

Розділ 2. Робота командира взводу при з'ясуванні бойової задачі та організації

заходів по охороні, інженерному обладнанню району розгортання,

маскуванню, оповіщенню і зв'язку 8

Розділ 3. З'ясування завдання 11

Розділ 4. Оцінка обстановки 13

Розділ 5. Бойовий наказ 14

Висновок

Література

Додатки

ВСТУП.

Так, як мені потрібно розкрити тему „Порядок та зміст роботи командира механізованого взводу у сторожовій охороні", то слід зазначити, що охорона належить до видів бойового забезпечення. Виконується усіма без винятку підрозділами і частинами в будь-яких умовах обстановки при підготовці і веденні бою, пересуванні і розташуванні на місці. Більш глибоко потрібно розглянути теоретичні аспекти організації сторожової охорони і в обов'язковому порядку показати на прикладі „порядок та зміст роботи командира механізованого взводу у сторожовій охороні".

Загальні положення, що стосуються цієї теми я розгляну нижче. З метою недопущення проникнення розвідки противника в район розташування військ виключення раптового нападу наземного противника, забезпечення часу І вигідних умов для розгортання та вступу в бій, війська при розташуванні на місці організовують безпосередню і сторожову охорону.

Раніше одним із завдань сторожової охорони було слідкувати за уникненням нападу противника який завдавав ударів повітряними засобами. Але з появою електронних засобів протиповітряної оборони це завдання було скасовано із завдань сторожової охорони. До сторожової охорони відносяться загони та секрети. Склад, кількість і віддалення підрозділів охорони визначаються віддаленням і характером дій противник, важливістю напрямку який охороняється, часом, характером місцевості і умовами для спостереження.

Розділ 1

Порядок та зміст роботи командира механізованого взводу у сторожовій охороні.

Взвод призначається у сторожову охорону із завданням не допустити розвідки противника до підрозділів, які охороняються, своєчасно виявити появу наземного противника, попередити про нього війська, які охороняються, і у випадку нападу противника стійко обороняти позицію, яку займають.

Взвод призначений у сторожову охорону складає сторожову заставу, якій вказується смуга охорони шириною до 2-ох кілометрів цій смузі застава займає зручний для оборони рубіж й обладнує на ньому основну, а при наявності часу запасну позиції, з яких прикривається вогнем вся смуга охорони.

Для своєчасного виявлення противника в сторожовій заставі може розгортатися пост радіолокаційної розвідки наземних рухомих цілей, а на позиції кожного відділення організовується спостереження.

На найбільш імовірному напрямку дій противника може бути виставлений сторожовий пост.

У нічний час та в період обмеженої видимості території організовуються прилади прослуховування (підслуховування) та прилади нічного бачення. Між позиціями відділень та на відкритих місцевостях організовуються парні патрулі. Це створюється для огляду місцевості, а на потайні підступи, в тому числі і вдень, для своєчасного виявлення противника встановлюються секрети та встановлюються сигнальні міни.

Командир механізованого взводу виділеного у сторожову охорону, одержавши завдання, в призначений час виводить взвод на вказаний рубіж, організовує спостереження, проводить рекогносцировку, віддає бойовий наказ, організовує систему вогню, управління та інженерне обладнання позиції.

Під час постановки завдань відділенням командир взводу в бойовому наказі вказує:

• завдання відділенням, їх позиції, смуги вогню та додаткові сектори

обстрілу;

• основні та додаткові вогневі позиції БМП (БТР);

• основні та додаткові сектори обстрілу з кожної позиції.

Крім того командир взводу в бойовому наказі визначає час зайняття позиції, готовності системи вогню, черговість і терміни інженерного обладнання позиції.

Організовуючи взаємодію, командир взводу вказує:

• порядок несення служби (кількість чергових вогневих засобів і

спостерігачів, черговість несення служби та відпочинку, порядок

пропуску через позицію, на що звертати увагу);

• порядок дій під час нападу противника;

• сигнали оповіщення, управління та взаємодія, порядок дій з ними та

пропуск.

Командир взводу повинен організовувати пильне несення служби, особисто виставляти сторожові пости і секрети, встановити порядок відпочинку особового складу та забезпечити постійну бойову готовність застави. Якщо застава виставляється вночі, то командир взводу зобов'язаний на світанку обійти підрозділи, внести необхідні зміни в їх розташування та уточнити завдання.

Патрульними призначається два солдата: один з них призначається старшим. Патрульні несуть службу вночі або вдень (в установлений період) і одна пара замінюється іншою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Порядок та зміст роботи командира механізованого взводу у сторожовій охороні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок