Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Військова кафедра -> Підготовка взводу управління 1-ї артилерійської батареї до обслуговування стрільби вдень і вночі в наступі. Обслуговування пристрілювання за допомогою далекомір

Підготовка взводу управління 1-ї артилерійської батареї до обслуговування стрільби вдень і вночі в наступі. Обслуговування пристрілювання за допомогою далекомір

Назва:
Підготовка взводу управління 1-ї артилерійської батареї до обслуговування стрільби вдень і вночі в наступі. Обслуговування пристрілювання за допомогою далекомір
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
8,83 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
. «Підготовка взводу управління 1-ї артилерійської батареї до обслуговування стрільби вдень і вночі в наступі. Обслуговування пристрілювання за допомогою далекоміра»
(Курсова робота з бойового застосування артилерійських підрозділів)


Зміст
I. Вступ 3
II. Теоретичні питання
1. Підготовка взводу управління 1-ї артилерійської батареї до обслуговування стрільби вдень і в ночі 4-7
2. Обслуговування пристрілювання за допомогою далекоміра 8-9
III. Практичні питання
3. Бойовий наказ 10-14
4. Картка топогеодезичної прив’язки КСП 1 батареї 15
5. Схема орієнтирів1 батареї 16
IV. Заключна частина
6. Висновок 17
7. Список використаної літератури 18
8. Додатки:
Робочо карта командира


I. Вступ
Навіки прославили себе всі види і роди військ Збройних Сил України. Почесне місце серед них належить артилерії, яка більше шести віків гідно називається “Богом війни”. Вона і тепер залишається головним вогневим засобом ураження противника і безпосередньої підтримки загальновійськових підрозділів у різних видах боїв.
Сучасна теорія бойового застосування артилерії базується на принципах, закладених у роки Другої Світової війни. Однак оснащення з’єднань і підрозділів якісно новими зразками техніки та озброєння вимагає удосконалення тактики бойового застосування, стрільби і управління вогнем, підвищує роль артилерійської розвідки і топогеодезичного забезпечення.
Вирішення цих питань в основному покладається на підрозділи батарейної ланки. Ось чому командувач РВіА Збройних сил України вимагає суттєвого підвищення рівня технічної і спеціальної підготовки молодших офіцерів.
Метою даної курсової роботи є навчитись діям, які повинен виконувати командир взводу управління.
Завданням курсової роботи є опанувати теоретичні основи підготовки взводу управління 1-ї артилерійської батареї до обслуговування стрільби вдень і в ночі, розглянути як здійснюється обслуговування пристрілювання за допомогою далекоміра та здійснити практичну частину курсової в якій необхідно відати бойовий наказ, оформити картку топогеодизичної прив’язки та скласти схему орієнтирів.


I. Теоретичні питання
1. Підготовка взводу управління 1-ї артилерійської батареї до обслуговування стрільби вдень і в ночі
Взвод управління батареї призначений для ведення розвідки, обслуговування стрільби та забезпечення зв’язку. Він складається з екіпажу командирської машини і відділення управління.
Основні завдання взводу управління в бою:–
вибір і підготовка місця розгортання КСП та СП, їх топогеодезична прив’язка;–
розгортання і підготовка до роботи КСП та СП батареї;–
ведення розвідки з метою добути відомості про противника і місцевість;–
інженерне обладнання місць КСП та СП;–
організація зв’язку в батареї.
Дії взводу управління і робота командира взводу
в наступі
До початку артилерійської підготовки атаки командир взводу управління уточнює розвідникам на місцевості цілі, які призначені батареї на артилерійську підготовку та артилерійську підтримку атаки і доводить сигнали виклику та перенесення вогню, доводить завдання зі спостереження за результатами вогню батареї, за діями противника і своїх атакуючих підрозділів; перевіряє готовність засобів зв’язку, знання сигналів радіотелефоністами, уточнює порядок вмикання радіостанцій та час зняття дротяних ліній зв’язку.
КСП батареї переміщується стрибками від одного рубежу до іншого, з яких надійно спостерігаються цілі, що подавлюються, і атакуючі підрозділи. Командир взводу управління за наказом командира батареї організовує й управляє роботою особового складу при згортанні КСП, переміщенні і розгортанні КСП на наступних рубежах.
Для забезпечення безперервності ведення розвідки противника та управління вогнем командир батареї може вислати ПСП.
Очолює ПСП командир взводу управління. На ПСП командир взводу управління організовує спостереження за діями противника, результатами вогню батареї, за наказом командира батареї управляє вогнем батареї
З початком артилерійської підготовки атаки весь особовий склад взводу управління знаходиться на своїх місцях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Підготовка взводу управління 1-ї артилерійської батареї до обслуговування стрільби вдень і вночі в наступі. Обслуговування пристрілювання за допомогою далекомір

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок