Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Військова кафедра -> Механізований взвод на марші та в похідній обороні

Механізований взвод на марші та в похідній обороні

Назва:
Механізований взвод на марші та в похідній обороні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,48 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота
З дисципліни:
“Тактична підготовка”
Тема: “Механізований взвод на марші та в похідній обороні”


Зміст
Вступ…………………………………………………………………………6
Основна частина:
З’ясування завдання……………………………………………………...21
Оцінка обстановки та висновки з неї……………………………………23
Рішення на марш в ГПЗ ……………………………………………...….25
Бойовий наказ командира взводу на марш в головній похідній заставі
………………………………….. …...………………………………………27
Вказівки командира взводу по взаємодії……………....………………...29
Вказівки командира взводу на підготовці до маршу…………………….31
Розпорядження при переході до нічних дій…………....………………..32
Заключення ………………………………...……………………………….33
Список використаної літератури ………………………...………………....35
Додаток А (лист топографічної карти № У-41-ХХІІ; № У-41-
ХХIIIМІ:200 000)
Вступ
В умовах ведення сучасних бойових дій марш став домінуючим способом пересування, а відповідно, зростає його вага як одного з чинників досягнення успіху.
Взвод завжди повинен бути готовим до маршу, що зобов'язує командира вимагати ретельної підготовки озброєння, техніки та особового складу до маршу, високої маршової дисципліни і виучки особового складу. Взвод завжди повинен бути готовим до маршу (пересування своїм ходом) і перевезення різними видами транспорту в умовах впливу уражаючих факторів ядерної, хімічної зброї, високоточної зброї та засобів дистанційного мінування противника, дій його авіації повітряних десантів, аеромобільних та диверсійно-розвідувальних груп і зруйнувань доріг та переправ. Це вимагає ретельної підготовки озброєння, техніки та особового складу до маршу, високої маршової дисципліни і виучки особового складу.
Марш — це організоване пересування підрозділів в колонах по дорогах та колонних шляхах з метою своєчасного виходу в. призначений район або на вказаний рубіж. Він може здійснюватися в передбаченні вступу в бій або поза загрозою зіткнення з противником, як правило, вночі та в інших умовах обмеженої видимості.
В усіх випадках командир повинен забезпечити прибуття взводу (відділення, танка) в призначений район або на вказаний рубіж своєчасно, у повному складі і в готовності до виконання бойового завдання. Основні цілі зводяться до своєчасного зосередження військ у вказаному районі або на вказаному рубежі для виконання бойової задачі шляхом наступу на противника, відбиттю його ударів для посилення вже діючих в бою військ або для заміни військ, що втратили боєздатність. Марші можуть здійснюватися також з метою виходу в новий район для доукомплектування, формування, проведення різних робіт і відпочинку. В умовах сучасного бою, враховуючи велику кількість авіації у військах, широке застосування повітряних десантів і диверсійних груп, а також можливий місцевий характер ведення бойових дій, війська на марші повинні постійно підтримувати високу бойову готовність, здібність до негайного ведення непередбачених бойових дій. У всіх випадках марш повинен здійснюватися потайно, в умовах обмеженої видимості.
При здійсненні маршу з вступом в бій вся його організація підпорядковується майбутньому бою. Побудова похідного порядку в цьому випадку повинна повністю відповідати задуму майбутнього бою, забезпечувати можливість нанесення противнику вогневої поразки, швидке розгортання в бойовий порядок і здійснення могутнього удару по противнику з ходу. Такий марш характеризується високими темпами пересування в умовах сильного впливу авіації, артилерії і інших вогневих засобів противника. У цьому випадку взвод може бути призначений в головну (бокову, тильну) похідну заставу, а іноді і в нерухому бокову заставу або головний (тильний) дозор із задачею не допустити раптового нападу противника на колону, що охороняється, виключити проникнення його наземної розвідки і забезпечити вигідні умови для вступу в бій головних сил.
При здійсненні маршу без загрози зіткнення з противником похідний порядок будується з урахуванням зручності руху, досягнення високих маршових швидкостей, найменшого напруження сил особового складу і збереження бойової техніки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Механізований взвод на марші та в похідній обороні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок