Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Військова кафедра -> Cтройова підготовка

Cтройова підготовка

Назва:
Cтройова підготовка
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,56 KB
Завантажень:
515
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
«Cтройова підготовка”


Зміст
Вступ
Основна частина курсової роботи:
1. Початок заняття зі стройової підготовки.
2. Теоретичного матеріал, який стосується даної теми:
2.1. Виконання військового вітання.
2.2. Вихід зі строю та повернення в стрій.
2.3. Підхід до начальника та відхід від нього.
3. Підбиття підсумків заняття.
4. Заключна частина заняття.
Висновки
Додатки
Перелік використаної літератури


Вступ
Стройова підготовка є одним з найважливіших розділів військового навчання. Вона виховує у військовослужбовців високу дисциплінованість, звичку швидко, без зволікань, чітко та узгоджено виконувати прийоми та дії, бути підтягнутими і охайними. Стройові навички солдату потрібні повсякденно: на занятті, в поході, при не-сенні служби у добовому наряді, у варті, на тактичних навчаннях і в бою.
Стройова підготовка – це вміння кожного військовослужбовця безпомилково виконувати повороти на місці і в русі, займати стройове положення, вміти виходити зі строю та повертатися до нього, вміти здійснювати військові вітання, здійснювати прийоми і рухи без зброї та зі зброєю, знати строї підрозділів та військових частин у пішому порядку і на машинах, знати місце Бойового Прапора військової частини у строю, порядок його внесення і винесення, знати обов'язки військовослужбовців перед шикуванням і в строю та вимоги до їх стройового навчання.
Взагалі, мета кожного стройового заняття несе в собі виховання у особового складу навичок виконання стройових прийомів.
Заняття зі стройової Підготовки поділяються на одиночні стро-йові навчання і навчання діям у складі підрозділу. Одиночне навчання є головним у стройовій підготовці, оскільки від ступеня підготовленості кожного воїна залежить успіх навчання та злагодженості підрозділу в цілому.
Але основним моментом у вивченні стройових прийомів є послідовність, адже ці прийоми слід вивчати у тій послідовності, у якій вони викладені у Стройовому статуті Збройних Сил України.
Дана курсова робота має на меті дати військовослужбовцям стройові навички щодо виконання військового вітання, виходу та повернення в стрій та здійснення підходу до начальника (командира).


1. Початок проведення заняття зі стройової підготовки
Кожне заняття зі стройової підготовки починається з шикування, яке здійснюється за командою «СТАВАЙ». За цією командою треба швидко встати в стрій на визначений інтервал і дистанцію, підбори поставити разом, а носки розвести по лінії фронту на ширину стопи; дивитися прямо перед собою.
Наступним є перевірка наявності особового складу. Наявність тієї чи іншої частини особового складу свідчить про дисципліну строю. Необхідно стежити, щоб на заняттях усі військовослужбовці були присутні та брали активну участь і старанно виконували прийоми та дії, які вивчаються.
Потім необхідно провести перевірку зовнішнього вигляду військовослужбовців. Усі військовослужбовці повинні бути охайними і мати належний вигляд.
Коли шикування і перевірки завершено, необхідно довести до особового складу тему та навчальну мету заняття (в даному випадку):
тема - «Виконання військового вітання. Вихід зі строю та повернення в стрій. Підхід до начальника та відхід від нього».
навчальна мета – виховати у особового складу навики виконання даних прийомів.
Після цього стисло викладається матеріал, який стосується даної теми.
Здійснення цієї мети покладається на того, хто проводить заняття (наприклад, на сержанта). Для відпрацювання стройових прийомів сержант шикує відділення в одношеренговий (якщо необхідно, розімкнутий) стрій, по-дає команди для виконання показаною прийому. Всі воїни, які знаходяться в строю, виконують прийом. Сержант вчить кожного солдата окремо, а решта повторюють ті ж дії самостійно, виправляючи помил-ки та прислуховуючись до зауважень, зроблених їх товаришу. Усувати виявлені недоліки у підлеглих слід або повторним показом прийому, або стислим поясненням.
 


2.Теоретичний матеріал, який стосується даної теми.
2.1. Виконання військового вітання
Усі військовослужбовці зобов'язані під час зустрічі (обгону) вітати один одного, суворо додержую-чись правил, викладених у статтях Стройового Статуту Збройних Сил України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Cтройова підготовка

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок