Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Військова кафедра -> Організація та порядок ведення обліку в речовій службі, складах і підрозділах військової частини

Організація та порядок ведення обліку в речовій службі, складах і підрозділах військової частини

Назва:
Організація та порядок ведення обліку в речовій службі, складах і підрозділах військової частини
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
132,49 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 


Зміст
Вступ
Розділ 1. Загальні положення щодо обліку речового майна
1.1. Сутність, мета і завдання обліку військового майна
1.2. Обов’язки посадових осіб військової частини щодо забезпечення належного обліку у речовій службі
Розділ 2. Організація обліку та порядок ведення облікових документів
2.1. Загальний порядок складання та оформлення документів
2.2. Організація обліку на об’єктах речової служби
Висновки
Список використаних джерел
Додатки

Вступ
Метою речового забезпечення є задоволення потреб військовослужбовців в обмундируванні, взутті, натільній білизні, теплих і постільних речах, спорядженні, спеціальному одязі, предметах індивідуального захисту, тканинах, нагрудних та нарукавних знаках і знаках розрізнення, санітарно-господарському майні, спортивному інвентарі та лазнево-пральному обслуговуванні особового складу.[1]
За речове забезпечення відповідає речова служба військової частини. За ведення обліку в речовій службі відповідає начальник речової служби.
Облік у речовій службі ведеться для контролю за наявністю та рухом матеріальних засобів, дотримання законності та доцільності у використанні матеріальних засобів за призначенням, згідно з затвердженими нормами забезпечення, достовірної фіксації у книгах і картках обліку усіх кількісних і якісних змін матеріальних засобів в процесі їх експлуатації та зберіганні.
Актуальність теми: облік є надійним засобом попередження і недопущення порушень при зберіганні та використанні військового майна, на підставі облікових даних командири приймають управлінські рішення щодо подальшого використання майна. Саме тому потрібно знати, що таке бухгалтерський облік і як правильно ним користуватись.
Метою роботи є розкриття організації та ведення обліку військового майна в речовій службі військової частини Збройних Сил України, документального оформлення господарських операцій, пов’язаних з обліком у речовій службі, а також оцінка сучасного стану обліку у військових частинах, виявлення характерних проблем та шляхів ефективного їх вирішення.
Досягнення мети передбачає вирішення наступних завдань:
розкрити порядок організації обліку у речовій службі та на об’єктах служби;
з’ясувати обов’язки посадових осіб, відповідальних за стан обліку речового майна у військовій частині;
показати, як оформляються і з яких частин складаються документи речової служби;
проаналізувати основні документи по речовій службі;
дослідити особливості ведення обліку на складах, в підрозділі та на інших об’єктах військового господарства;
Об’єктом дослідження є господарська діяльність та порядок ведення обліку майна у речовій службі.
Предметом дослідження є організація обліку речового майна на складах і підрозділах військової частини.
В ході роботи досліджуються такі нормативно-правові акти, як Закони України та Постанови КМУ з питань обліку речового майна, підзаконні нормативні акти, галузеві інструкції та підручники вітчизняних авторів, що стосуються організації та ведення обліку безпосередньо у військових частинах. Серед основних джерел, які були проаналізовані в роботі, слід виділити наказ МО України від 24.12.2010р. № 690 “Про затвердження Тимчасового керівництва з обліку військового майна у Збройних Силах України”, Постанову Кабінету Міністрів України від 4.08.2000р. №1225 “Про затвердження положення про порядок обліку, зберігання, списання та використання військового майна у ЗС України ” та ін.
Робота складається з двох розділів. В першому розділі розкриті загальні положення щодо обліку речового майна. Сутність, мета і завдання обліку військового майна. Обов’язки посадових осіб щодо ведення обліку.
Другий розділ – ведення обліку безпосередньо у речовій службі та інших підрозділах а саме: правила та порядок ведення обліку, документальне оформлення господарських процесів, пов’язаних з обліком у речовій службі, складах та підрозділах військової частини, основні документи обліку та правила і порядок при їх заповнені.


Розділ 1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Організація та порядок ведення обліку в речовій службі, складах і підрозділах військової частини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок