Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Військова кафедра -> Сучасні проблеми організації капітального будівництва в Збройних Силах України

Сучасні проблеми організації капітального будівництва в Збройних Силах України

Назва:
Сучасні проблеми організації капітального будівництва в Збройних Силах України
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
300,66 KB
Завантажень:
7
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 

ПЛАН РОБОТИ

Вступ.
1.Теоретичні основи капітального будівництва у Збройних Силах України.
1.1.Капітальне будівництво як економічна складова економіки Збройних Сил.
1.2.Правова основа капітального будівництва у Збройних Силах України.
2.Сучасний стан капітального будівництва житла для військовослужбовців та членів їх сімей та будівництва військових об’єктів в Збройних Силах України.
2.1.Аналіз забезпечення житлом військовослужбовців і членів їх сімей та будівництво військових об’єктів у Збройних Силах України за минулі роки.
2.2. Механізми та джерела фінансування будівництва житла для військовослужбовців ЗС України.
2.3.Проблеми організації капітального будівництва житла та військових об’єктів.
3. Пропозиції щодо забезпечення виконання Програми розвитку Збройних Сил України на 2006-2011 роки.
3.1.Заходи щодо реалізації Програми розвитку Збройних Сил України на 2006-2011 роки.
3.2.Пропозиції щодо вирішення проблем в капітальному будівництві житла для військовослужбовців та військових об’єктів у Збройних Силах України.
Висновки.
Список використаних джерел.


Вступ
Капітальне будівництво (будівництво) - галузь матеріального виробництва, зведення та реконструкції будинків і споруд. Термін «капітальне будівництво» можна розуміти подвійно:
у технічному інженерному розумінні - як вид виробничої діяльності, пов'язаної з проектно-дослідними роботами, зведенням будинків і споруд різного призначення, реконструкцією, модернізацією, переобладнанням, перепрофілюванням;
в економічному - як галузь народного господарства.
Проте поняття «капітальне будівництво» значно ширше поняття «галузь» і конкретного поняття «вид виробничої діяльності».
За сукупністю організаційних і функціональних ознак, капітальне будівництво правильніше було б віднести до «багатогалузевої народногосподарської системи матеріального виробництва», до складу якої безпосередньо входять: галузь «будівництво» з будівельним виробництвом, галузь будівельних матеріалів і безліч підгалузей, підприємств і організацій інших галузей народного господарства, що забезпечують капітальне будівництво інвестиційними ресурсами та послугами всіх видів.
Будівництво - галузь матеріального виробництва та народного господарства, де створюються локально закріплені (нерухомі) основні фонди народного господарства виробничого і невиробничого призначення як готова будівельна продукція. За своєю організаційною побудовою будівельна галузь Збройних Сил України - це значна частина будівельного комплексу країни в цілому.
Дана тема є дуже актуальною сьогодні, адже кожного року обіцяється виділити величезні кошти на капітальне будівництво як військових об’єктів так і житла військовослужбовцям, але в результаті бачимо лише мізерні суми, за які не те щоб побудувати нові, підтримати в справному стані старі будівлі неможливо.
В цій роботі розкрито питання ролі капітального будівництва в економіці ЗСУ, його правові аспекти, аналіз сучасного стану,розгляд існуючих проблем та можливі дії для їх розв’язку.
Значення і роль будівельної галузі Збройних Сил України визначаються її участю у розширеному відтворенні, удосконаленні та розміщенні підрозділів Збройних Сил України та Міністерство оборони.

1.Теоретичні основи капітального будівництва у Збройних Силах України.
Капітальне будівництво ЗС України з економічної точки зору – це процес створення нового продукту в його натурально-речовинній формі. Результатом капітального будівництва виступають нові виробничі й невиробничі фонди, що є необхідною матеріальною умовою для з'єднання в єдине ціле речовинних й особистих чинників бойової готовності ЗСУ.
Вкладення в створення нових об'єктів здійснюються за рахунок фонду нагромадження національного доходу. Усередині фонду річного нагромадження виділяються дві складові частини: фонд нагромадження
засобів виробництва (виробниче нагромадження) і фонд нагромадження
засобів і предметів невиробничого призначення (невиробниче нагромадження). Обидві ці частини збільшують суспільне багатство.
Виділення у фонди нагромадження як виробничого, так і невиробничого
нагромадження дуже важливе для правильного трактування місця й економічної сутності капітальних вкладень, здійснюваних у Міністерстві
оборони.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Сучасні проблеми організації капітального будівництва в Збройних Силах України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок