Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Військова кафедра -> Оборона

Оборона

Назва:
Оборона
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,14 KB
Завантажень:
526
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Оборона здійснюється з головною метою — відбити наступ противника, завдати йому втрат та створити умови для переходу своїх військ у наступ.
Перехід до оборони здійснюється вимушено або навмисне. Вона може підготовлятися завчасно, або організовуватися в ході бою, в умовах відсутності зіткнення з противником або безпосереднього зіткнення з ним.
Залежно від бойового завдання, наявності сил і засобів, а також від характеру місцевості оборона може бути:—
позиційною;—
маневреною.
Перехід до оборони може здійснюватися:—
в умовах безпосереднього зіткнення з противником;—
в умовах відсутності зіткнення з противником.
Механізований взвод діє в складі роти у взаємодії із сусідніми взводами за підтримкою засобів старшого командира (начальника), взвод може оборонятися у складі роти в першому чи другому ешелоні, на головному чи Іншому напрямку. Він також може бути в резерві батальйону. У цьому випадку взвод розташовується, як правило, в глибині оборони батальйону і призначається для виконання раптово виникаючих задач- Крім того. взвод може призначатися в бойовий розвідувальний дозор, вогневу засаду, частиною сил або у повному складі входить до бронегрупи батальйону (роти), придаватися танковій роті.
Взвод обороняє опорний пункт до 400 м по фронту і до 300 м у глибину.
Побудова оборони механізованого взводу включає:—
бойовий порядок взводу;—
опорний пункт взводу;—
систему вогню.
Основні зусилля взводу в обороні зосереджуються на напрямку наступу противника, що очікується, і утриманні важливої ділянки (об'єкту місцевості). Побудова оборони повинна забезпечувати відбиття атаки противника і знищення його танків і живої сили перед переднім краєм, на флангах І в глибині оборони.
Бойовий порядок взводу будується залежно від поставленого завдання і умов місцевості. Позиції відділень механізованого взводу в обороні розташовуються, як правило, в одній траншеї в лінію. В опорних пунктах, розташованих на найбільш імовірному напрямку наступу противника, позиція одного з відділень взводу з метою посилення стійкості оборони може обладнуватися в глибині опорного пункту (на другій лінії) в 100—200 м за траншеєю. При загрозі атаки з флангу бойовий порядок може будуватися уступом вправо або вліво (мал. 3).
Роль і місце взводу в обороні визначається:—
його призначенням;—
місцем у бойовому порядку роти, батальйону:—
складом роти, характером задач і їхнім впливом на хід і результат бою.
На взвод, що обороняється в першому ешелоні на головному напрямку, покладається задача нанести усіма видами вогню рішучої поразки противнику перед переднім краєм, відбити його атаку і утримати опорний пункт, який він займає. У випадку вклинення противника в опорний пункт чи у проміжок із сусідом, взводу необхідно вогнем з усіх засобів нанести йому максимальних втрат і не допустити його подальшого просування в глибину оборони, створивши сприятливі умови для знищення його резервами старшого командира. Взводу в цьому випадку, як правило, призначається менший за розміром опорний пункт, він одержує більше засобів посилення і підтримується артилерією. Крім того. на підступах до опорного пункту зосереджуються основні зусилля вогневих засобів старших начальників.
Таким чином, взводу, що обороняється в першому ешелоні на головному напрямку, приділяється рішуча роль у відбитті атаки танків і мотопіхоти і утриманні першої позиції.
При діях на другорядному напрямку задача взводу полягає в тому, щоб, міцно обороняючи опорний пункт, не допустити прориву противника на найбільш важливих напрямках і запобігти його поширенню у фланги і тили підрозділів, які обороняються на головному напрямку. У цьому випадку взвод отримує більший за розмірами опорний пункт, менше засобів посилення чи взагалі їх не отримує.
Взвод, що обороняється в складі роти в другому ешелоні батальйону, організує оборону в глибині. Його завдання — утримати опорний пункт, знищити противника, що вклинився в оборону, а також бути у готовності до заміни підрозділів першого ешелону у випадку втрати ними боєздатності,
Механізований взвод, що складає резерв командира батальйону.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Оборона

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок