Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Розміщення і планування обладнання роздрібного торгового підприємства

Розміщення і планування обладнання роздрібного торгового підприємства

Назва:
Розміщення і планування обладнання роздрібного торгового підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,81 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КУРСОВА РОБОТА
з маркетингу на тему:
Розміщення і планування обладнання роздрібного торгового підприємства


План


Вступ
Сьогодні торговому підприємству недостатньо вміти продавати свій товар і знати концепцію мерчендайзінгу своєї компанії. Для того, щоб домагатися максимального ефекту, воно повинно розуміти потреби покупця, а також уявляти собі поводження споживачів.
Будь-якого керівника торгового підприємства цікавить питання про те, як зробити магазин ефективно працюючим, тобто таким, щоб він приносив максимальний прибуток. У рекомендаціях фахівців з цього приводу звичайно говориться про реконструкцію і відновлення торгового залу, переводу магазина з одного формату в іншій, автоматизацію торгівлі і т.д. Усе це вірно, але лише почасти. Найсучасніше оформлення торгового залу, ідеально проведена реконструкція, краще у світі торгове обладнання, цілковита автоматизація, барвисте оформлення вітрин і ін. не будуть мати рівно ніякого значення для підвищення ефективності роботи магазина, якщо в ньому відсутнє головне — глибоко продумана концепція і чітко працююча схема торгово-технологічних процесів.
На Заході будь-який формат магазина — насамперед визначена філософія торгівлі, тобто конкретні "правила гри". Вони, у принципі, можуть бути реалізовані на будь-якому устаткуванні, у кожному (навіть невеликому) магазині незалежно від його профілю. Розробка концепції магазина — це і є побудова найбільш раціональної організації всіх оперативних процесів торгового підприємства, спрямована на максимально ефективне обслуговування покупців.
Однією з важливих складових концепції магазина є технологічне планування, тобто сукупність усіх приміщень торгового підприємства у визначеному взаємозв'язку, що забезпечує найбільш раціональну організацію оперативних процесів. Вона є неодмінною умовою створення чи реконструкції магазина, дозволяючи домагатися максимально ефективного використання наявних торгових площ.
Однак, ефективність зовсім не припускає, щоб кожен метр торгових чи допоміжних приміщень магазина був зайнятий обладнанням чи товаром. Раціональне використання площ торгового підприємства означає те, що кожен квадратний метр приміщення враховується в операційному процесі і виконує в ньому строго визначену функцію. Задача укладається в тому, щоб змусити працювати кожен метр площі з найбільшою віддачею.
У даний момент в Україні велика кількість підприємств займаються роздрібною торгівлею, а для того щоб правильно використовувати площу і кошти підприємства, потрібно грамотно поставитися до устрою і планування цього підприємства. Тому в даній роботі я спробую на підставі теоретичного матеріалу провести практичну роботу для висвітлення цього питання на прикладі конкретного підприємства.
Метою моєї роботи буде вивчення стану даного підприємства з виявленням негативних і позитивних результатів, а також розробка конкретних пропозицій і рекомендацій з удосконалювання роздрібного торгового підприємства. За допомогою техніко-економічних показників я проведу розрахунки ефективності використання магазина і розгляну організаційно-економічну характеристику підприємства.


1. Влаштування і технологічне планування магазинів і їх вплив на результат господарської діяльності торгового підприємства.
1.1. Вимоги до устрою магазинів
Будинки і спорудження, у яких розміщають магазини, повинні відповідати ряду технологічних, архітектурно-будівельних, економічних і санітарно-гігієнічних вимог.
Технологічні вимоги припускають такий устрій будинку, що створює можливість раціональної організації торгово-технологічного процесу в магазині з застосуванням сучасної техніки і впровадженням прогресивних форм продажу товарів. З урахуванням технологічних вимог визначаються склад приміщень магазина, їх розміщення і взаємозв'язок, схема руху товарних і купівельних потоків.
Архітектурно-будівельні вимоги припускають міцність будинку, будівництво індустріальними методами з використанням готових елементів заводського виготовлення, що відповідає оформленню фасаду й інтер'єра магазина.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Розміщення і планування обладнання роздрібного торгового підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок