Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Маркетингове дослідження ринку масляної продукції ( вершкове масло “Яготинське” торгової марки ВАТ ”Яготинський маслосирзавод”).

Маркетингове дослідження ринку масляної продукції ( вершкове масло “Яготинське” торгової марки ВАТ ”Яготинський маслосирзавод”).

Назва:
Маркетингове дослідження ринку масляної продукції ( вершкове масло “Яготинське” торгової марки ВАТ ”Яготинський маслосирзавод”).
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,10 KB
Завантажень:
449
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота
Маркетингове дослідження ринку масляної продукції ( вершкове масло “Яготинське” торгової марки ВАТ ”Яготинський маслосирзавод”).


ЗМІСТ
Вступ
Розділ 1. Основні напрямки комплексного дослідження ринку....................... 5
1.1.Фактори мікро-і макросередовища в якому працює підприємство 5
Сегментування ринку та позиціювання товару...............................13
Концепції маркетингу та їх застосування .......................................20
Процес стратегічного маркетингового планування........................24
Розділ 2. Маркетингове дослідження товарної, цінової та комунікаційної політики підприємства..........................................................................................31
2.1.Визначення конкурентоспроможності товару (експертний метод).........................................................................................................31
2.2. Ціноутворення та зміна поточних цін на товари............................35
2.3. Процес вибору комплексного просування товару за допомогою комунікаційної політики..........................................................................37
Розділ 3. Організація та контроль маркетингової діяльності на підприємстві...........................................................................................................39
3.1. Аналіз результатів маркетингових досліджень..............................39
3.2. Сегментування ринку та позиціювання товару..............................40
Висновок
Список використаної літератури


ВСТУП
В курсовій роботі я мав на меті провести маркетингові дослідження ринку товарів. За досліджуваний товар я взяв вершкове масло “Яготинське” – української торгової марки вершкових масел виробництва ВАТ "Яготинський маслосирзавод". ТМ "Яготинське" – гарантія високої і стабільної якості. Завдяки цілеспрямованості згуртованого і дружного колективу, який в результаті багаторічної і плідної роботи вивів свою марку на рівень національного лідера у виробництві і реалізації вершкових масел, ТМ "Яготинське" на сьогоднішній день заслужила високу оцінку як українських, так і споживачів країн СНД. Яскравим підтвердженням високої довіри і лояльності споживачів стали численні звання і нагороди, якими продукція під ТМ "Яготинське" була удостоєна на виставках і конкурсах в Україні і за кордоном.
В даний час ТМ "Яготинське" містить в собі асортимент з восьми видів фасованого і шести видів вагового вершкових і вершково-рослинних масел, кожний з яких є втіленням останніх досягнень в виробництві цього продукту.
ВАТ "Яготинський маслосирзавод", підприємство по виробництву вершкових масел, національний лідер галузі.
Виробничу діяльність підприємство почало ще в 1927 році. В 70-х роках минулого сторіччя "Яготинський маслосирзавод" стає одним з кращих підприємств Вінницької області, його продукція має попит на території всього СРСР і випускається незмінно з "Знаком Якості".
У червні 1996 року Яготинський маслосирзавод реформується у відкрите акціонерне товариство "Яготинський маслосирзавод".
З появою інвестора в січні 2001 року підприємство почало динамічно розвиватися і нарощувати обсяги виробництва. Одночасно з випуском продукції постійно проводиться реконструкція і розвиток заводу. На сьогоднішній день потужність заводу дозволяє виробляти більше 200 тонн молочної продукції на добу самої вищої якості, яка відповідає міжнародним стандартам.
Основним видом діяльності маслосирзавода є виробництво масла, а також твердих сирів і казеїну.
Після проведеної в 2004 році атестації виробництва і акредитації лабораторії, яка є кращою в області по технічному забезпеченню, вся продукція ВАТ "Яготинський маслосирзавод" сертифікована і відповідає діючій нормативній документації. При виробництві масла проводиться ретельний відбір сировини, постійно удосконаляться нові технології, які відповідають сучасним вимогам ринку.
Сучасні технології, досвід висококласних фахівців, культура виробництва, постійний розвиток гарантують високу якість продукції, яка стала своєрідною візитною карткою підприємства і завоювала заслужену довіру споживачів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Маркетингове дослідження ринку масляної продукції ( вершкове масло “Яготинське” торгової марки ВАТ ”Яготинський маслосирзавод”).

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок