Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Якість та конкурентоспроможність продовольчих товарів на ринку України

Якість та конкурентоспроможність продовольчих товарів на ринку України

Назва:
Якість та конкурентоспроможність продовольчих товарів на ринку України
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
38,40 KB
Завантажень:
234
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Курсова робота
на тему:
Якість та конкурентоспроможність продовольчих товарів на ринку України


Зміст
Вступ
Проблематика конкуренції на ринках круп’яних культур завжди займала передові позиції серед ринкових та навколо ринкових оглядів. Перш за все це стосується цінових оглядів, на котрих формуються прогнозні ціни та орієнтовні закупівельні ціни.
Крупи — це продукція призначений для задоволення реальних потреб споживачів.
Діяльність по виготовленню такого виду продукції варто розуміти не тільки як продукт праці людини, але й у більш широкому смислі. Як і кожна продукція, крупа стає товаром тільки тоді, коли вона стає об’єктом купівлі-продажу і має споживчі властивості, що задовольняють споживачів. Отже, тільки в сфері ринкової торгівлі продукція виробників, перетворюється в товар. Ринок попередніх продаж є ринком зобов’язань, а не ринком круп безпосередньо.
Мета курсової роботи показати основні споживчі характеристики круп, як основний елемент конкурентної переваги та ринкову ситуацію на цьому сегменті продуктового ринку. Для досягнення цієї мети потрібно дослідити основні види класифікації круп та визначитись з характеристиками за якими ці крупи класифікують та котрі становлять в подальшому основу споживчих характеристик.
Предметом дослідження в роботі був метод дослідження конкурентної ситуації на ринку круп та круп’яних виробів Дослідження відповідності товарних характеристик їх реальній ринковій споживчій характеристиці відбувалось на базі спеціалізованих досліджень маркетингових компаній. Характерні риси товарів у сфері їхнього обігу і споживання розглянуто в комплексі з урахуванням факторів і змін, що відбуваються з продукцією (товаром) від виробництва до споживання. .
Основні задачі роботи:
визначення основних характеристик, що складають споживацькі властивості круп як основу конкурентних переваг;
класифікація круп як основа конкурентної сегментації ринку;
вивчення властивостей, асортименту та конкурентних переваг вітчизняних круп на світовому ринку на основі експортних показників України;
вивчення області застосування круп їхніх головних замінників;
визначення основних напрямків, перспектив в області виробництва і стан споживчого ринку;
вивчення умов упакування, маркірування, кодування, збереження;
При підготовці роботи були використані основні принципи товарознавства в галузі харчових продуктів:
ліцензування продаж та сертифікація кінцевого продукту;
досягнення оптимального результату при русі товарів від виробництва до споживання;
систематизація круп при їхній ідентифікації, класифікації й кодуванні.
Через те, що конкурентне положення чітко не визначається, керівництво починає розуміти, що щось йде не так тільки після явного зниження обсягів продажів. У даній ситуації як правило починаються спроби налагодити збут пошуком усі нових і нових ринків збуту для своєї продукції, тоді як її життєвий цикл, наприклад, унаслідок розвитку технології в конкурентів уже перебуває в стадії залишкового попиту. Звідси чітко просліджується необхідність постійного моніторингу галузі і комплексного дослідження свого конкурентного положення в ній.
В роботі використано спеціалізовану технічну літературу, ринкові огляди спеціалізованих періодичних видань.
В успішному вирішенні питань, зв’язаних зі збереженням, переробкою, зниженням втрат круп, важливу роль грають - біологічна наука, насінництво, товарознавство. У розвитку насінництва й рослинництва в Україні слід відзначити великі заслуги видатних вчених А. Т. Болотова, И. В. Мічуріна, Н. И. Кичунова, М. В. Ритова, В. В. Шашкевича, Л. П. Симиренка й ін.
Суттєвий внесок у створення наукових основ товарознавства привніс харчових продуктів проф. Ф, В. Церевитинов (1874—1947 р.), що створив капітальну працю «Хімія і товарознавство харчових продуктів».
Теоретичною основою для подальшого розвитку наукового товарознавства харчових продуктів є праці акад. А. И. Опаріна, проф. Л. В. Метлицького і їхніх учнів. Важливе значення мають наукові дослідження в області біохімії стійкості круп до інфекційних хвороб, а також в області біохімії спокою, дозрівання і старіння.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Якість та конкурентоспроможність продовольчих товарів на ринку України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок