Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Характеристика технологічного процесу обробки свіжеморожених овочів.

Характеристика технологічного процесу обробки свіжеморожених овочів.

Назва:
Характеристика технологічного процесу обробки свіжеморожених овочів.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
63,52 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Вступ 2
Розділ I Теоретичні аспекти досліджуваної теми. 4
Історія виникнення овочів.
Кулінарне призначення овочів. Значення овочів у харчуванні людини.
Розділ ІІ. Аналіз проблеми, що вивчається, на прикладі конкретного об”єкта.
2.1 Характеристика технологічного процесу обробки свіжеморожених овочів.
2.2 Овочевий цех
2.3 Основні способи теплової кулінарної обробки
Розділ ІІІ. Розробка рекомендацій і заходів вирішуваної проблеми.20
3.1 Страви з овочів
3.2 Гарніри з овочів
3.3 Страви і гарніри з припущених овочів
3.4 Страви і гарніри з варених овочів
3.5 Комбіновані і допоміжні способи теплової кулінарної обробки
Висновки і пропозиції 40
Список викорестаної літератури 41

Вступ

Звідки вони з`явилися, де і коли їх почали використовувати вперше. Роль овочів у харчуванні людини. Як використовували овочеві культури, перші страви з овочів. Початок виникнення варених овочів. Технологія приготування їжі – це спеціальна дисципліна, яка вивчає способом обробки харчових продуктів і приготування страв та кулінарних виробів.
Приготування їжі називають кулінарією. Слово “кулінарія” походить від латинського “culina” – кухня означає кухонна або кухарська справа.
Харчування – одна із основних життєво необхідних умов існування людини. Здоров’я людини, її працездатність і настрій, нормальний розвиток значною мірою залежать від харчування.
Досить велику роль у харчуванні відігравали бобові культури горох, квасоля, сочевиця, боби та ін. З городніх овочів використовували: капусту (свіжу і квашену), буряки, редьку, моркву, огірки, гарбузи, хрін, цибулю і часник. Як приправу до страв використовували місцеві пряно-смакові рослини кріп, кмин, аніс, м'яту, а також привізні з інших країн перець і корицю.
Для приготування їжі використовували тваринний жир, різні олії, оцет і горіхи. Через відсутність цукру немалу роль у харчуванні відігравав мед. Із фруктів і ягід споживали яблука, вишні, сливи, смородину, брусницю, малину, журавлину та ін. У великій кількості наші предки вживали одержувані способом бродіння напої мед різних сортів, пиво, квас і виноградне вино.
Їжу найрізноманітніших виглядів, зв'язану з тривалим варінням, готували в закритих печах, які на той час були досить поширені. Рідку їжу готували з додаванням багатьох ароматичних приправ та овочів і називали «варивом із зіллям». Крім того, були поширені різні м'ясні і рибні відвари, відомі під назвою «юха». «Вариво з зіллям» з додаванням овочів пізніше почали називати борщем, оскільки обов'язковою складовою частиною цієї страви були буряки, які мали назву «бърщъ».
«Юху», що згодом почала називатися «юшкою», готували у вигляді якого-небудь відвару з додаванням інших продуктів гороху, крупів і т. д.
В XVXVII століттях, внаслідок дальшого поділу суспільної праці, успішно розвивалась торгівля, поступово розширювався внутрішній ринок, виростали торговища і ярмарки, посилювались економічні зв'язки між окремими містами і землями. На торговищах і ярмарках продавали хліб, м'ясо, рибу, мед, молочні та інші продукти.


Розділ І. Теоретичні аспекти досліджуваної теми
1.1 Історія виникнення овочів

Крім того, український народ підтримував зв'язок з іншими країнами. В сільському господарстві з'являються нові культури. Збільшуються посіви гречки, яка була завезена з Азії ще в XIXII ст., але не мала досі господарського значення. З гречки почали виробляти крупи І борошно. В меню населення з'явились гречаники, гречані пампушки з Часником, гречані галушки з салом, вареники гречані з сиром, каші і бабки з гречаних крупів, лемішка, кваша та інші страви.
Із Середньої Азії через Астрахань козаки завозять на Україну шовковицю й кавуни. З Америки через Європу потрапляють до нас такі культури, як кукурудза, гарбузи, квасоля і стручковий перець.
Спочатку кукурудза з'явилась у Херсонській губернії, але пізніше вона поширилась майже в усіх південних районах України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Характеристика технологічного процесу обробки свіжеморожених овочів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок