Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Споживання, заощадження та інвестиції. Роль інвестиції в розвитку економіки України

Споживання, заощадження та інвестиції. Роль інвестиції в розвитку економіки України

Назва:
Споживання, заощадження та інвестиції. Роль інвестиції в розвитку економіки України
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,77 KB
Завантажень:
542
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Споживання, заощадження та інвестиції. Роль інвестиції в розвитку економіки України


ЗМІСТ
Вступ
Роль інвестиції в розвитку економіки України
Поняття інвестицій та інвестиційної діяльності. Сутність та класифікація інвестицій.
Мета та завдання інвестиційної діяльності.
Інвестиційна політика держави.
Функція споживання середнього і гранично схильність до споживання та заощадження
Функція споживання.
Функція заощадження.
Інвестиційна функція, відсоткова ставка (номінальна і реальна)
Функція інвестицій.
Мультиплікатор інвестицій.
Суб’єкти інвестиційного процесу та його роль в розвитку економіки України
Трактування згідно закону суб’єктів інвестиційної діяльності.
Види інвесторів. Інщі учасники інвестиційних правовідносин.
Вплив держави на інвестиційний процес.
Інвестиційні фонди та інвестиції компанії.
Страхові компанії.
Залучення в інвестиційний процес інших фірм.
Висновки
Список використаних джерел


Вступ
В умовах переходу до ринкової економіки виникає ще одне джерело нарощування капіталу і фінансування відтворення – фінансові інвестиції. Слід відзначити, що фінансові інвестиції хоча і набувають все більшого поширення, однак і на сьогоднішній день залишаються відносно новим та недостатньо дослідженим явищем у діяльності суб’єктів господарювання. За останні часові періоди інвестиції стали відіграватиособливу роль у житті будь-якої країни пострадянського періоду. Коли є кошти, їх можна інвестувати в основні фонди або в оборотні кошти, та якщо продукція маєдостатній ринок збуту, то можна жити досить респектабельно навіть в умовах нестабільної економіки. Але де знайти кошти в час, коли така слабка стабільністьСитуація ускладнюються і тим, що в Україні дане питання отримало недостатньо уваги у науковій та професійній літературі.
Споживання та заощадження відіграють визначальну роль в економіці будь-якої країни. Держави в яких інвестують значний відсоток своїх доходів і споживають відповідно менший, досягають високих темпів зростання національної економіки й продуктивності праці. І навпаки, ті країни, що споживають вищий відсоток своїх доходів та інвестують менший, розвиваються повільніше.
Споживання – це найпростіший компонент валового внутрішнього продукту, що становить 66% сукупних видатків протягом останнього десятиріччя. Які ж основні компоненти споживання? Серед його найважливіших статей – житло, транспортні засоби, продовольство та медичні послуги.
Отже, дана курсова робота розкриває суть інвестицій, інвестиційна політика,основні шляхизалучення іноземного капіталу, основні заходи стимулювання іноземного інвестування, показує значимість функції споживання середнього і гранично схильність до споживання та заощадження, інвестиційну функцію, відсоткова ставка (номінальна і реальна), суб’єкти інвестиційного процесу та його роль в розвитку економіки України.


Роль інвестиції в розвитку економіки України
1.1 ПОНЯТТЯ СУТНІСТЬ ТА КЛАСИФІКАЦІЯ
ІНВЕСТИЦІЙ
Економічна діяльність окремих гос-подарюючих суб’єктів та країни в ціло-му значною мірою характеризується об-сягом здійснюваних інвестицій.
Терміни «інвестиції», «інвестування», «інвестиційний процес», «інвестиційна діяльність», «інвестиційна політика» ста-ли вживатись у нашій країні порівняно нещодавно. Тому поняття та сутність цих термінів у нашій економічній літературі все ще трактуються по-різному. Так, на-приклад, поняття «інвестиції» ототожню-ється з капітальними вкладеннями, «інвестиційна діяльність» – з інвестуванням. Хоча ці поняття за своєю суттю та еко-номічним змістом не однозначні.
Термін «інвестиції» походить від ла-тинського слова «invest», що означає вкладення коштів. У більш широкій трактовці інвестиції являють собою вкладен-ня капіталу з метою подальшого його збільшення. Інвестиції мають фінансове та економічне визначення.
За фінансовим визначенням, інвестиції – це всі види активів (кош-тів), що вкладаються в господарчу діяльність з метою отримання доходу. Економічне визначення інвестицій можна сформулювати таким чином: інвестиції – це видатки на створення, розширення, реконструкцію та техніч-не переозброєння основного капіталу, а також на пов’язані з цим зміни оборотного капіталу, оскільки зміни у товарно-матеріальних запасах здебільшого залежать від руху видатків на основний капітал.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Споживання, заощадження та інвестиції. Роль інвестиції в розвитку економіки України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок