Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми „Гарні Меблі"

Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми „Гарні Меблі"

Назва:
Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми „Гарні Меблі"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,49 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота
Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми „Гарні Меблі"


Зміст
Вступ………………………………………………………………………3
Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів…...…4
Розроблення товару………………………………………………..16
Ціноутворення……………………………………………………...19
Організація збуту продукції……………………………………….21
Комунікаційна політика……………………………………………22
Висновки…………………………………………………………………..24
Список використаної літератури………………………………………..25
Вступ
Сучасній Україні, дедалі більш необхідною є правильна організація виробничого процесу та переорієнтація на засади маркетингу. З переходом до ринкових відносин, просто необхідним є впровадження концепцій маркетингу, які дають можливість формувати раціональні виробничі програми, оперативно реагувати на ринкову ситуацію та перемагати в умовах конкуренції.
Метою написання курсової роботи є створення підприємства, визначення незадоволеної потреби споживачів, а таке незадоволення існує, оскільки сьогодні, в умовах ринкової економіки, багато підприємств які працювали при командно-адміністративній економіці є, або закриті, або не можуть випускати продукцію, яка б задовольняла споживачів і якістю і ціною. Тому є потреба, а відповідно і перспектива вдалої діяльності на ринку для новостворених підприємств. Для цього спочатку необхідно провести дослідження ринкової ситуації, проаналізувати наявну ринкову кон’юктуру та свої можливості, розроблення комплексу маркетингу.
Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів
Кожне підприємство функціонує у маркетинговому середовищі, яке може бути і джерелом привабливих ринкових можливостей, і джерелом потенційних небезпек. Тож, для успішного функціонування підприємству необхідна велика кількість інформації про ринок і його макросередовище. Тому перед тим, як прийняти рішення про створення власної фірми, потрібно провести дослідження ринку на основі вторинних даних, зібрати всю можливу інформацію про потенційних конкурентів і споживачів, оцінити свої можливості розвитку та загрози зі сторони вже існуючих фірм. Сьогодні наявність і якість меблів у всіх типах приміщень є незадовільною (крім тих, що були встановлені протягом останніх 3-5 років, відсоток яких в загальній кількості незначний). Є потреба оновлення, але нема достатніх потужностей для її задоволення. Існує вибір з двох варіантів – м’які меблі та корпусні меблі. Якщо проаналізувати кон'юнктуру ринку на сьогоднішній день, то можна помітити, що корпусні меблі - товар, якому ще не приділено достатньої уваги серед виробників подібної продукції. Так, на сьогоднішній день у Коломиї є лише 1 фірма, а також декілька приватних підприємців, які можуть запропонувати такий товар споживачеві, при цьому вони не здійснюють виробництво на місці, а завозять готовий продукт на замовлення покупця. Недоліком вже існуючих фірм є те, що вони не прагнуть задоволення усіх потреб споживачів, а навіть коли отримають замовлення - витрачають надто багато часу на його виконання, і це при тому, що виробництво товару безпосередньо на фірмі - це значно швидше і дешевше, ніж замовлення і доставка з інших регіонів. Отже, є потеба створення фірми, що б задовольняла ці потреби. Приймаємо рішення про створення фірми під назвою “Гарні Меблі”. А основними цілями є вихід на ринок із завоюванням прихильності споживачів до своєї продукції; зниження собівартості з одночасним підвищенням якості продукції за рахунок автоматизації процесу виробництва; розширення виробництва при виявленні попиту на продукцію споживачів-учасників великих торгових операцій.
Концепція маркетингу передбачає, що запорукою досягнення цілей підприємства є визначення потреб споживачів і задоволення цих потреб ефективнішими і продуктивнішими - порівняно з конкурентами - методами Дана фірма використовуватиме саме концепцію маркетингу. Це проявлятиметься, перш за все, у тому, що вона прийматиме і виконуватиме індивідуальні бажання споживачів, використовуватиме матеріал, який є дешевшим від деревини, та здійснюватиме виробництво на місці, а не завозитиме готову продукцію, що дозволить знизити ціну, не зменшивши якість, пропонованого товару, а це, в свою чергу, позитивно вирізнятиме дану фірму серед конкурентних підприємств, що дозволить завоювати прихильність споживачів до своєї продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Розробка систему маркетингу для новоствореної Фірми „Гарні Меблі"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок