Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Розробка комплексу маркетингу підприємства (взуття)

Розробка комплексу маркетингу підприємства (взуття)

Назва:
Розробка комплексу маркетингу підприємства (взуття)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,99 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота
на тему :
Розробка комплексу маркетингу підприємства (взуття)


План
Вступ
Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів
Розроблення товару
Ціноутворення
Визначення взаємозв’язку між ціною і попитом.
Визначення цінової еластичності попиту
Визначення оптимальної ціни, при якій фірма отримує максимальний прибуток
Визначення теоретичного рівня критичного збуту
Визначення окремих показників маркетингової діяльності через 1-2 роки
Визначення максимального прибутку через 1-2 роки
Аналіз собівартості продукції
Факторний аналіз зміни прибутку
Зведена порівняльна таблиця
Комунікаційна політика
Висновок
Список використаної літератур


Вступ
В умовах становлення ринкової економіки важливим чинником успішного функціонування вітчизняного підприємства є його переорієнтація на засади маркетингу. Власне впровадження концепції маркетингу у практику дає можливість формувати раціональні виробничі програми, оперативно реагувати на ринкову ситуацію та перемагати в умовах конкуренції.
Успішне використання концепції маркетингу українськими підприємцями передбачає вивчення досвіду маркетингової діяльності в розвинутих країнах світу і адаптацію теорії та практики маркетингу до умов вітчизняного ринку.
Першим типом ринку, який сформувався у розвитку країнах світу був так званий ринок продавця. Ринок продавця – такий ринок, на якому продавці мають більше влади і де найактивнішими «діячами ринку» змушені бути покупці.
Поступово, у міру зростання пропозиції порівняно з попереднім сформувався інший тип ринку – ринок покупця. Ринок покупця це такий ринок, на якому більше влади мають покупці й найактивнішими «діячами ринку» змушені бути продавці. Сьогодні існує декілька десятків визначень маркетингу. Один із засновників сучасної теорії маркетингу Філіп Котлер дає таке визначення :
Маркетинг – вид людської діяльності, спрямований на задоволення потреб через обмін.
Концепція маркетингу передбачає що запорукою досягнення цілей підприємства є визначення потреб споживачів і задоволення цих потреб ефективнішими і продуктивнішими – порівняно з конкурентами – методами.
Запроваджуючи цю концепцію, підприємства орієнтуються передусім на задоволення потреб певної групи споживачів, для чого постійно проводять дослідження ринку , аналіз і контроль маркетингової діяльності.
Концепція маркетингу – це сучасна концепція підприємницької діяльності, яка є досконалішою порівняно з попередніми . Якщо основним об’єктом уваги в першій з них є товар підприємства, який активно нав’язують споживачеві, то в концепції маркетингу основним об’єктом уваги є потреби цільової групи споживачів . А прибуток підприємство отримує завдяки досягненню і підтримці споживчої задоволеності.


1.Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів
Для визначення свого місця на будь-якому ринку виробник повинен його ретельно проаналізувати. Дослідження та аналіз ринку – це не самоціль, а джерело інформації для прийняття менеджером із маркетингу ефективного управлінського рішення. Аналіз ринку починається з дослідження поведінки покупців та з’ясування основних мотивів придбання ними товарів та послуг. Адже покупці по-різному використовують товари, а головне-купують їх, керуючись різними мотивами. Тому виробникам варто поділити ринок на певні сегменти за цими мотивами та іншими ознаками, а вже потім пропонувати цільовим споживачам товар, вироблений із максимальним урахуванням цих ознак.
Окрім вивчення поведінки споживачів, комплексне дослідження ринку передбачає аналіз ринкових можливостей, які відкриваються перед підприємцем. У ході даних досліджень вивчають особливості і перспективи розвитку попиту на конкретні товари, позиції конкурентів на ринку, їх сильні і слабкі сторони, динаміку цін тощо. На основі цієї інформації розробляють стратегію і тактику маркетингу. Якщо на ринку представлені аналогічні товари декількох виробників, кожен з них у межах загальної місткості ринку має свою ринкову частку, яку визначають за формулою: ri = ( Oi/М)* 100%, де ri- частка ринку і- го підприємства; Оі- обсяг збуту і -го підприємця за рік; М- місткість ринку даного товару.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Курсова робота на тему: Розробка комплексу маркетингу підприємства (взуття)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок