Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Методи і технології ефективного управління персоналом

Методи і технології ефективного управління персоналом

Назва:
Методи і технології ефективного управління персоналом
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,87 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Курсова робота
Методи і технології ефективного управління персоналом


ПЛАН.
ВСТУП. 1
1. ФУНКЦІЇ УЛР. 2
а) посилення ролі УЛР; 3
б) УЛР завтра; 4
в) перспективи; 5
2. ПІДБІР КАДРІВ У ОРГАНІЗАЦІЇ. 7
а) планування роботи; 8
б) фізичне оточення роботи; 10
в) методи аналізу роботи; 12
г) планування людських ресурсів; 13
д) найм і відбір робітників; 16
3. НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК ПЕРСОНАЛУ. 17
а) організаційний розвиток; 19
б) оцінка виконаних робіт; 20
в) планування кар'єри; 25
4. ВИНАГОРОДА СЛУЖБОВЦІВ. 28
а) зарплата робітників та службовців; 30
б) система стимулюючої винагороди; 32
ВИСНОВОК. 35
ЛІТЕРАТУРА.
Вступ.
Управління людськими ресурсами (УЛР) – це діяльність, спрямована на формування людських ресурсів організації і їх координацію.
УЛР містить у собі ті види діяльності, що спрямовані на формування і координацію людських ресурсів організації. Людські ресурси в будь-якій організації є одним з найбільших капіталовкладень. Цінність і вартість людських ресурсів найчастіше стає очевидною при продажу організації. При цьому ціна продажу може бути набагато більше, ніж загальна вартість фізичного майна і фінансових активів. Ця різниця (часто називана терміном “престижність організації”) частково відображає вартість людських ресурсів організації. Крім різноманітних виплат (зарплата, різноманітні премії і бонуси) організація часто робить інші значні інвестиції в людські ресурси. Наприклад, капіталовкладення йдуть у здійснення таких функцій, як відбір, найм, навчання персоналу.
УЛР – це сучасний термін для позначення того, що в літературі і практиці управління минулих років традиційно називалося адмініструванням або управлінням кадрами. Проте, деякі автори вважають УЛР відмінним від традиційного управління кадрами. Вони говорять, що управління кадрами є більш вузьким поняттям, орієнтованим на канцелярський підхід.
1. ФУНКЦІЇ УЛР.
Функції УЛР – це ті задачі, що здійснюються як в крупних, так і в невеликих організаціях при формуванні і координації людських ресурсів. Функції УЛР пов'язані з різноманітними видами управлінської діяльності і включають:
Забезпечення задоволення рівних можливостей для всіх робітників (право будь-якої людини на роботу) і виконання інших зобов'язань перед державою.
Проведення аналізу робочих місць для визначення специфічних вимог кожного робочого місця.
Аналіз можливостей персоналу організації, що сприяють досягненню цілей організації.
Розробка і здійснення плану, що реалізує ці вимоги.
Набір персоналу, що відповідає потребам організації.
Відбір і прийом персоналу для заповнення вакансій.
Орієнтація і навчання персоналу.
Розробка і здійснення програм розвитку організації.
Розробка систем оцінки виконання роботи службовцями.
Допомога працівникам у плануванні кар'єри.
Розробка систем оплати працівників.
Посередницька діяльність між організацією і профспілками.
Розробка і впровадження програм по забезпеченню здоров'я і безпеки, а також надання допомоги працівникам у їх особистих проблемах, що можуть впливати на якість роботи.
Розробка систем комунікації, що забезпечує зв'язок між працівниками і їх впровадження.
Хто виконує функції УЛР?
Всі менеджери періодично виконують деякі функції УЛР. Наприклад, майже всі управлінці час від часу залучені до процесів навчання, розвитку, оцінки своїх працівників. У невеликих організаціях більшу частину функцій по управлінню персоналом виконує власник підприємства або лінійний менеджер. У великих організаціях звичайно існує відділ кадрів або відділ УЛР, що відповідає за виконання функцій УЛР. Такий відділ звичайно укомплектований декількома фахівцями з УЛР, що “ведуть” один або більше напрямків УЛР.
Відділ управління людськими ресурсами.
Основна функція відділу УЛР – забезпечити підтримку лінійним менеджерам у всіх справах, пов'язаних із людськими ресурсами. Таким чином, більшість відділів УЛР виконують традиційну роль набору кадрів і діє, головним чином, у якості консультативного органу. Крім консультацій, наданих лінійним менеджерам, відділи УЛР звичайно організують і координують процеси наймання і навчання, реалізують програми по розвитку персоналу, діють як ланцюжок між менеджерами, робітниками й урядом, і, нарешті, координують програми безпеки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Методи і технології ефективного управління персоналом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок