Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Деякі засоби інтенсифікації експресивності в англомовній рекламі тексту

Деякі засоби інтенсифікації експресивності в англомовній рекламі тексту

Назва:
Деякі засоби інтенсифікації експресивності в англомовній рекламі тексту
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,98 KB
Завантажень:
467
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
“Деякі засоби інтенсифікації експресивності в англомовній рекламі тексту”


ПЛАН
Вступ
1. Визначення мовних функцій реклами
2. Розгляд інтенcифікаційних та мотиваційних аспектів
рекламної комунікації
3. Дослідження контексту реклами
4. Жанрові критерії класифікації рекламного тексту
5. Опис специфіки засобів впливу в рекламі
5.1. Особливості інтенсифікованого мовного кода
5.2. Граничні інтенсифікатори зовнішньої форми
Висновок
Бібліографія


Вступ
«Реклама не приправа до бізнесу, а життєво важливий
складник нашої економіки», -
Говорять американці
Унікальність такого явища, як реклама, в її зверхживучості. Навіть в періоди економічних криз вона не тільки процвітає, але і допомагає вижити тим, хто користується її послугами і слідує її рекомендаціям.
Реклама – складний вид людської діяльності. Вироблена в її результаті продукція сформована таким чином, щоб виявляти вплив на підсвідомість людини.
Реклама грає в житті людини важливу роль. Вона впровадилася непомітно і поступово стала невід'ємною частиною нашого життя. Куди б ми не шли, що б ми не робили, реклама постійно з нами. Це плакати, стенди, афіші, вітрини, календарі і буклети. Панівне місце вона назавжди зайняла на телебаченні і радіо, в газетах і журналах, а також в мережі Інтернет.
Реклама стала конгломератом, що охопив майже сфери нашого життя. Основні напрямки рекламної діяльності: рекламування, сейлз промоушн, паблик релейшнз, директ маркетінг.
Мова реклами – мова підсвідомості. Пряме звернення до свідомості споживача працює не тільки в рекламі товарів промислового призначення. Реклама товару широкого споживача «впечатує» образи продукції в підсвідомість людей, створюючи їхні символи, іміджі.
Дуже важливо при перекладі рекламного тексту з інших мов не втратити прихований сенс рекламного повідомлення, т. як для кожної держави притаманні свої звичаї, соціальні комунікації, норми і канони спілкування.
Реклама повинна «звучать», бути насиченою і гранично короткою.
Мета даної роботи полягає в дослідженні форм, засобів, засобів вираження граничної інтенсивності в мові реклами, в виявленні і описі абсолютно специфічних і відносно специфічних одиниць єкспресивности, властивих мові реклами.
В відповідності з поставленою метою формулюється і рішення наступних задач:
1. Визначити мовні функції реклами.
2. Розглянути інтенсифікаційні і мотиваційні аспекти рекламної
комунікації.
3. Дослідити контекст реклами.
4. Розробити жанри критерію класифікації рекламних текстів.
5. Описати специфіку засобів впливу в рекламі.
6. Виявити винятково рекламні засоби інтенсифікації.


1. Визначення мовних функцій реклами.
Природа єкспресивності мови реклами вимагає розгляду деякого кола проблем, зв'язаних з типом комунікації, що умовно названий рекламною комунікацією, в частковості, проблеми визначення функцій мови реклами. В результаті огляду різноманітних підходів до визначення мовних функцій можна встановити, що всі виділені функції в тій або іншій мірі властиві мові реклами. Повідомлення являє собою "вузол відношень" всіх учасників і факторів даного типу комунікації.
Учасники і фактори комунікації є носіями її постійних і змінних параметрів. Постійні параметри, визначаючи основні риси комунікації або диференціальні признаки комунікативного акту реклами, включають інтенції відправника, мотиваційну значимість одержувача, референти контексту, засоби контакту учасників комунікації і інтенсифікований мовний код. Концепція комунікативного акту таким чином доповнюється характеристиками, складаючими мету і результат комунікативного акту.
Головна мета рекламної комунікації – рекламна пропозиція. Наявність рекламної пропозиції відрізняє текст реклами від текстів іншого плану. Суть рекламної пропозиції зводиться до вербального подання предмету реклами одержувачу в найбільш сприятливому для джерела вигляді.
Подання пропозиції реалізується як інтенціональна настанова відправника водночас інформувати і переконувати одержувача прийняти рекламну пропозицію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Деякі засоби інтенсифікації експресивності в англомовній рекламі тексту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок