Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Логістика, товарознавство -> Товарооборотність та необхідність її прискорення на підприємстві

Загрузка...

Товарооборотність та необхідність її прискорення на підприємстві

Назва:
Товарооборотність та необхідність її прискорення на підприємстві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,00 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота
Товарооборотність та необхідність її прискорення на підприємстві


ЗМІСТ

ВСТУП.....................................................................................................................3
1. НАУКОВО-ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ...................4
2. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА
ТОВ “ХОДАК”.................................................................................................10
3. АНАЛІЗ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА «ХОДАК»...............16
4. ВДОСКОНАЛЕННЯ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ НА ОСНОВІ ОПТИМІЗАЦІЇ
АСОРТИМЕНТУ...............................................................................................22
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ.......................................................................25
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ....................................................27
ДОДАТКИ

3
ВСТУП

Для виживання в умовах швидкозмінного зовнішнього середовища господарських суб'єктів важливою проблемою є формування оптимальної товарної політики. У разі відсутності статегічних зусиль щодо її формування та реалізаціїї структура асортименту оптових підприємств стає дуже нестійкою під впливом різних зовнішніх, а іноді й внутрішніх чинників, що може призвести до комерційного провалу на ринку.
Товарна політика належить як до загальнокорпоративних проблем, так і до проблем маркетингу, однієї з функцій якого є розробка товарів та планування асотименту з орієнтацією на вимоги ринку.       
Маркетингова товарна політика – це комплекс заходів, в рамках яких один чи кілька товарів використовуються як основні інструменти виробничо-збутової діяльності фірми. Основне її завдання – створити такий товар чи послугу (їхню сукупність) і так ними керувати, щоб інші елементи маркетингової діяльності або були непотрібні взагалі, або ж використовувались мінімально як допоміжні для досягнення поставлених фірмою цілей.        
Отже, першою і найважливішою складовою комплексу маркетингу, що його фірма розробляє для свого цільового ринку, є товар. Виважена й послідовна товарна політика оптовика закладає підвалини його ринкового успіху.      
До основних завдань товарної політики належить знаходження ідеї та реальне створення екслюзивного товару, відносно якого решта факторів маркетингу мала б виключно додатковий характер.      
В умовах постійного розвитку ринкового середовища та окремих його компонентів, появи нових ринків товарів і сегментів споживачів, нових потреб і запитів, при крайньому загостренні конкуренції, для виживання фірми іноді доводиться працювати з новою продукцією на нових ринках. У такому разі фірма застосовує так звану конгломеративну товарну політику. Вона пов'язана з великим ризиком і такими ж великими затратами. Крім того, фірма може використовувати товарну політику, пов'язану тільки з новим ринком або тільки з новою продукцією. Отже, товарна політика тісно пов'язана з визначенням мети фірми. Крім того, товарна політика діалектично повязана з формою організації продажу. З розвитком запитів споживачів та можливостей ці запити задовольняти для залучення клієнтури на ринку повинні обертатися не прості вироби, а товари з підкріпленням, з комплексом послуг, гарантією, сервісом. Природно, посилення корисності стимулює попит, внаслідок чого зростають обсяги продажу, виторг та прибуток фірми. Така товарна політика має назву системного продажу.     
Слід зазначити, що проблеми формування товарної політики достатньо висвітлені у працях багатьох авторів, як вітчизняних, так і зарубіжних. Зокрема,
4
найбільш повно і широко це питання висітлено у працях Ф.Котлера,
Д.Джоббера, Ф.Девіса, А.Войчака, В.Герасимчука, С.Гаркавенко, В.Кардаша, Н.Ткаченко, О.Шканової та ін. Така значна увага у авторів до цієї проблеми пояснюється тим, що, як зазначалося вище, товар є основним елементом комплексу маркетингу, а усі інші елементи маркетинг-мікс прямо чи опосередковано залежать від нього.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота на тему: Товарооборотність та необхідність її прискорення на підприємстві

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок