Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Краєзнавство -> “Мадрід і його роль як культурно-історичного центру світового значення”

“Мадрід і його роль як культурно-історичного центру світового значення”

Назва:
“Мадрід і його роль як культурно-історичного центру світового значення”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
377,68 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЗМІСТ

ВСТУП 3-4

РОЗДІЛ 1. РОЗВИТОК КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ МАДРІДУ

5-16

1.1 Мадрід як столиця та географічний центр Іспанії 5-7

1.2 Заснування Мадріду та його історичний розвиток 8-12

1.3 Культура та архітектурні пам’ятки Мадріду 13-16

РОЗДІЛ 2. МІСЦЕ МАДРІДУ У СВІТОВІЙ КУЛЬТУРІ ТА СВІТОВІЙ ІСТОРІЇ

17-27

2.1 Шлях від диктаторського до демократичного режиму 17-24

2.2 Мадрід як центр культурної арени Європи 25-27

РОЗДІЛ 3. ЗБЕРЕЖЕННЯ СТАРИХ І СТВОРЕННЯ НОВИХ КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНИХ ТЕНДЕНЦІЙ МАДРІДУ 28-29

3.1 Історія та культура Мадріду у наш час 28-29

ВИСНОВКИ 30

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ 31

ДОДАТКИ 32-36

ВСТУП

Починаючи досліджувати будь-яку обрану тему, необхідно визначити її актуальність та доцільність розробки. Обрана нами тема є актуальною, оскільки ми визначаємо місце країни не тільки, як культурно-історичного центру, а й як туристичного центру в Європі. Досліджуючи цю тему, ми як майбутні фахівці в цій галузі, маємо можливість самостійно проаналізувати, які туристичні об’єкти найбільш приваблюють туристів та порівняти, як розвивається туристичний бізнес нашої країни та країни, яку ми досліджуємо. Також доцільним у розробці нашої теми є визначення недоліків та переваг у розвитку туризму в нашій країні у порівнянні з іншою та розробка туристичної співпраці між обома країнами. Слід зауважити, що розробкою і досідженням данної теми займалося дуже мало вчених та дослідників, також дуже мало матеріалу по даній темі є на українській мові, здебільшого на російській чи на іспанській. Що стосується історії країни то, найбільш фундаментальний матеріал зібрали російські вчені: Корсунський А.Г., Савін В. А. та Автономов А.С.. Мистецтво, культуру Мадріду та Іспанії досліджували Коптерева Т.П., Дубінін Н.П. та Кузін П.С.. Але все-рівно праці цих вчених не є вичерпними, в них не піднімається питання про значення культури Мадріду в світі та на світовій арені.

Саме тому, метою дослідження обраної теми є узагальнений аналіз розвитку історії та культури Мадріду, його місця, ролі, інтересів та пріоритетів в міжнародній туристичній системі.

Завданням нашого дослідження є виявлення впливу Мадріду на розвиток історії та культури в Європі та розкриття проблеми цього впливу, також висвітлення існуючих тенденцій у розвитку туризму в Мадріді, як в одному з основних туристичних центрів в Європі.

Об’єктом дослідження є місто Мадрід, як основний елемент в системі міжнародної культури, а предметом - культурно-історичні пам’ятки Мадріду, що набули ролі світового значення.

Щодо наукової новизни обраної теми, то вона полягає в тому, що в цій роботі комплексно досліджуються різноманітні проблеми, що стосуються історії та культури Мадріду, на основі багатокількісних джерел. Як вже було зазначено раніше, мало хто з вчених фундаментально та комплексно досліджував раніше обрану тему, саме тому її розробка є новітньою та значущою для науки.

Теоретичне та практичне значення роботи полягає в тому, що вона дає можливість поглибити вивчення особливостей культури та історії Мадріду, розробити перспективи розвитку туристичного бізнесу цієї країни з урахуванням її специфік. В теоретичному аспекті виявити взаємозалежність культури і історії, як вони змінювалися з прином часу, як на них вплинуло географічне розміщення країни. В парктичному аспекті ми, як майбутні фахівці, маємо можливість повністю дослідити культурно-історичну значущість країни, що дає можливість самостійно проаналізувати перспективи розвитку туризму в Мадріді та, можливо, його недоліки.

Особистий внесок автора у дослідження данної теми, полягає в тому, що:

• робиться узагальнення існуючих поглядів і досліджень, щодо культурно-історичної спадщини Мадріду;

• розкрито роль культурно-історичної спадщини Мадріду в світі;

• проведено комплексний підхід у дослідженні культурно-історичного середовища Мадріду;

• проаналізовано основні напрямки діяльності і розвитку туризму в Мадріді;

• розроблені можливі перспективи покращення і зміцнення розвитку туризму в цій країні.

Данна робота складається зі вступу, основної частини, в яку входять 3 розділи, висновків, списку використаних джерел та додатків. Список використаних джерел містить 16 номенувань. Загальний обсяг роботи - 36 сторінок друкованого тексту, включаючи додатки.

РОЗДІЛ 1. РОЗВИТОК КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ МАДРІДУ

1.1 Мадрід як столиця та географічний центр Іспанії

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: “Мадрід і його роль як культурно-історичного центру світового значення”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок