Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Краєзнавство -> Ковальство. Виготовлення камінної решітки

Ковальство. Виготовлення камінної решітки

Назва:
Ковальство. Виготовлення камінної решітки
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
8,22 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Курсова робота
Ковальство. Виготовлення камінної решітки


План
І Вступ
Декоративно-прикладне мистецтво – один із найбільш розширених і доступних видів мистецтва.
Художня освіта та естетичне виховання учнів.
Обумовленість практичної користі і краси прикладного мистецтва.
ІІ Система між предметних зв’язків на основі єдності класної та позакласної роботи.
ІІІ Історична частина – “Ковальство – одне з найважливіших ремесел матеріальної культури”.
ІV Приклади, інструменти, матеріали.
V Технологія основних видів.
VІ Пояснення про виконання дипломної роботи.
VІІ Ілюстративний матеріал.
VІІІ Начерки дипломної декоративної решітки.
ІХ Список використаної літератури.


Вступ
Ми дуже часто вживаємо слово “мистецтво”. Який зміст вкладено в це слово?
Мистецтво – це відображення реальної дійсності в художніх образах. До нього належить образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, література, музика, кіно, телебачення і т. д.
Декоративно-прикладне мистецтво – один із найбільш розширених і доступних видів мистецтва. Це перетворення художником в твори мистецтва бачення і сприйняття навколишнього середовища.
У живописі художник-митець користується фарбами, за допомогою яких можна передати враження, почуття, своє ставлення до явищ дійсності чи історичних подій.
Матеріалом для художника-прикладника є: метал, дерево, глина та ін. Кожний матеріал має свої характерні особливості, які художник повинен враховувати в роботі з матеріалом.
Художньо перетворений предметний світ одержує нові властивості впливаючі на настрій і емоційний стан людей, формує їх смак і естетично виховує.
В зв’язку з реформою загальноосвітньої і професійної школи покладено головне завдання значно покращити художню освіту та естетичне виховання учнів.
Необхідно розвивати в учнях відчуття прекрасного, формувати високі естетичні смаки, вміння розвивати і цінувати твори мистецтва, пам’ятники історії і архітектури. З цією метою слід розширити підготовку викладачів на спеціальних факультетах вищих учбових закладів, забезпечити викладання предметів естетичного нахилу кваліфікованими спеціалістами.
В зв’язку з цим перед художніми вузами стоїть завдання подальшого вдосконалення всієї навчально-виховної роботи по випуску художників та майстрів високої кваліфікації, здатних не тільки виконати творчі роботи, але й проводити заняття та гуртки як в загальноосвітній, так і в професійній школі.
Випускники декоративно-прикладних кафедр і факультетів повинні вміти викладати не тільки рисунок і живопис, а й художні ремесла: різьбу по дереву, ковальство, кераміку, чеканку та інше.
Тому, в практичній роботі в учбових майстернях відводиться одне з головних місць в учбових планах вузів художньо-промислового напрямку. На протязі всього навчання, починаючи з першого курсу і закінчуючи дипломною або випускною роботою, студенти поступово рік за роком засвоюють необхідні практичні навички, відшліфовують майстерність в області художньої обробки металів, дерева, шкіри.
Знання декоративних властивостей і можливостей матеріалу, тим досконаліший результат роботи. Чим глибше вивчення якостей матеріалу, тим досконаліше використання цих якостей в різноманітних технічних прийомах для вирішення художніх завдань.
Прикладом глибоких знань якостей матеріалу і способів його обробки являється народне мистецтво. Воно, не викривляє природи матеріалу, а бережно зберігає його характерну структуру, блиск, фактуру, колір і композиція яких будується на виразній красі самого матеріалу.
Щоб дістати такий ефект необхідно досконально вивчити матеріал і оволодіти технікою його художньої обробки – відшліфувати майстерність, що дозволить вилучити з матеріалу всю присутню йому виразність та декоративність.
Дуже важливо, щоб майбутній художник і майстер засвоїли головні положення прикладного мистецтва – обумовленість практичної коритсі і краси предмета.


Система між предметних зв’язків на основі
єдності класної та позакласної роботи.
Система між предметних зв’язків на основі єдності класної та позакласної роботи успішно реалізується в школах, які працюють в одному режимі з позашкільними установами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Ковальство. Виготовлення камінної решітки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок