Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Розміщення продуктивних сил -> Безкоштовно курсова робота скачати: Легка промисловість України

Легка промисловість України / сторінка 9

Назва:
Легка промисловість України
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,41 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Шкіряно-взуттєва та хутрова галузі легкої індустрії використовують як сировину природні шкури свійських і диких тварин, а також штучні шкіру та хутра.
Природна сировина для легкої промисловості проходить первинну обробку, що здійснюється на льонопереробних, шовкомотальних, вовномийних, бавовняно-очисних та інших підприємствах. Процес виготовлення тканини, крім первинної обробки сировини, містить три основні стадії: прядіння, ткацтво і обробку. Після першої отримують прядиво, яке утворене однією або декількома нитками. З прядива на ткацькому виробництві отримують різні види тканин. Обробка перед-бачає вибілювання, фарбування та оздоблення тканин. Продуктивність цього сучас-ного виробництва у 8-10 разів більша, ніж ткацького.
Для легкої промисловості і зокрема текстильної характерні два типи підприємств: фабрики і комбінати. На фабриках здійснюються один або два виробничі процеси, а тому вони бувають ткацькі, прядильно-ткацькі чи оздоблювальні. На комбінатах здійснюється повний виробничий процес від прядіння до оздоблення.
Більшість галузей легкої промисловості щодо факторів розміщення мають под-війну орієнтацію. Первинна обробка, а також лляна, шовкова галузі тяжіють до сиро-вини. Виготовлення готової продукції, бавовняних і вовняних тканин орієнтується на споживача та трудові ресурси. Тобто підприємства, що їх виробляють, розмі-щуються у великих містах і особливо там, де необхідно забезпечити роботою жіноче населення (центрах розвитку паливної, металургійної промисловості тощо).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему: Легка промисловість України

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок