Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Розміщення продуктивних сил -> Українською курсова робота: Економіка і продуктивні сили Запорізької області

Економіка і продуктивні сили Запорізької області / сторінка 12

Назва:
Економіка і продуктивні сили Запорізької області
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,05 KB
Завантажень:
505
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Його зручне економіко – географічне положення визначається передусім з найбільш індустріально розвиненим Донецьким економічним районом ( на сході ), Північно – Східним ( на півночі ), Центральноукраїнським ( на заході ) та Причорноморським ( на південному заході ) , країнами СНД, близького та далекого зарубіжжя. Крім того, вигідним є транспортне положення району.
Сільське господарство традиційно спеціалізується на виробництві продукції землеробства, зокрема: зернових, олійних, овочевих і плодовоягідних культур.
За рівнем промислового розвитку Запорізька область є однією з найбільш розвинутих і має високий індекс зосередження промислового виробництва на душу населення. Промисловість області характеризується багатогалузевою структурою. В міжгалузевому промисловому комплексі (включаючи малі підприємства) провідне місце займають: металургія зокрема, чорна, кольорова, електроенергетика і машинобудування та металообробка.
Машинобудівний комплекс за вартістю валової продукції, часткою промислово - виробничих фондів і чисельністю виробників посідає важливе місце в структурі економіки Придніпровського району. Тут виробляється найбільше машин і устаткування серед економічних районів України.
Паливно – енергетичний комплекс справляє величезний вплив на рівень, структуру і розміщення промисловості, транспорту та інших галузей. Завдяки покладам вугілля та гідроенергетичним ресурсам саме в цьому районі вперше в Україні почали зосереджуватись енергомісткі видм виробництва – кольорова металургія, хімія органічного синтезу та ін.


Cписок використаної літератури
Закон України “Про банки та банківську діяльність”.
Географічна енциклопедія України.
Епіфанов  А. О., Сало  І. В. Регіональна економіка. Навчальний посібник – К.: “Наукова думка”, 1999. – 343 с.
Заболоцький  Б. Ф. Економічна самодіяльність регіону // Регіональна економіка. – 2001 р. - №1.
Заболоцький  Б. Ф. Методологічний підхід до моделювання регіонального розширеного само відтворення // Регіональна економіка – 2001 р. №3.
Заболоцький  Б. Ф. Розміщення продуктивних сил України: Національна макроекономіка: Посібник. – К.: Академвидав, 2002 р. – 368 с.
Заболоцький  Б. Ф., Кокотко  М. Ф., Сновженко Т. С. Економіка україни. – Львів: Львівський банківський коледж Національного банку України, 1997 р.
Заставний  Ф. Д. Географія України: У 2-х книгах. – Львів: Світ, 1994 р.
Розміщення продуктивних сил України: Навч. – метод. посібник для самост. вивч. диск. / С. І. Дорогунцов, Ю. І. Пітюренко, Я. Б. Олійник та ін. – К.: КНЕУ, 2000.
Чернюк  Л. Г., Клиновий  Д. В. Економіка регіонів (областей) України.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Економіка і продуктивні сили Запорізької області

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок